ثبت بیوگرافی در گوگل
ثبت بیوگرافی در ویکی پدیا
تبلیغات

در این مطلب جدید در سال 1403 و سال 2024 ، اولین و آخرین اتومبیل شاسی بلندی که اخیرا این شرکت اتومبیل سازی رونمایی کرده است، به نام "بنتلی بنتایاگا" می باشد که یکی از مجلل ترین و لوکس ترین اتومبیل های شاسی بلند حال حاضر در جهان می باشد.

رونمایی از خودرو بنتلی بنتایاگا لوکس با زره ضد گلوله!

بنتلی یکی از تولید کنندگان اتومبیل های سوپر لوکس و گران قیمت می باشد که دارای سبک و سیاق خاص خود است و بی شک در میان بزرگترین شرکت های اتومبیل سازی حضور دارد که برای اولین بار در سال 1919 میلادی تاسیس شد و این روزها بیش از یک قرن تجربه در پشت این شرکت حضور دارد و می توان میزان پیشرفت آنرا به خوبی احساس کرد.رونمایی از خودرو بنتلی بنتایاگا لوکس با زره ضد گلوله! + عکسرونمایی از خودرو بنتلی بنتایاگا لوکس با زره ضد گلوله! + عکس

بنتلی بنتایاگا ضد گلوله

با این حال اولین و آخرین اتومبیل شاسی بلندی که اخیرا این شرکت اتومبیل سازی رونمایی کرده است ، به نام "بنتلی بنتایاگا" می باشد که یکی از مجلل ترین و لوکس ترین اتومبیل های شاسی بلند حال حاضر در جهان می باشد که در قلب تپنده خود موتور 6 لیتری توربو شارژ را جای داده است که صفر تا 100 این اتومبیل لوکس خانوادگی تنها 4.2 ثانیه می باشد.

مشخصات بنتلی بنتایاگا ضد گلوله

اما این اتومبیل های بسیار گران قیمت بیشتر توسط افراد ثروتمند خریداری می شوند و لذت داشتن اتومبیل لوکس و گران قیمت ضد گلوله بی شک نسبت به داشتن اتومبیل لوکس و گران قیمت بیشتر می باشد و آنها در امنیت بیشتری هستند. از این رو اخیرا بنتلی بنتایاگا سوپر لوکس و جذاب البته با زره ضد گلوله رونمایی شد که در نوع خود واقعا منحصر بفرد است.

قیمت بنتلی بنتایاگا ضد گلوله

در زره ضد گلوله این اتومبیل از بالستیک BR6 بکار رفته است که می تواند در مقابل گلوله های 7.62 میلی متری مقاوم باشد و اجازه ورود ندهد و همچنین قسمت مخزن سوخت یا باک اتومبیل از محافظت بیشتری نسبت به نسخه های قدیمی برخوردار می باشد. این اتومبیل دارای موتور 12 سیلندر 6 لیتری توئین توربو ، 600 اسب بخار و 664 پوند فوت گشتاور می باشد که تنها در 4 ثانیه می تواند به سرعت 100KM/S برسد.

بنتلی بنتایاگا ضد گلوله

هنوز از زمان عرضه این اتومبیل چیزی انتشار نشده است و انتظار می رود که در 2020 میلادی به بازارهای جهانی عرضه شود و قیمتی که برای آن اختصاص داده شده است ، 500 هزار دلار می باشد که قیمت بسیار زیادی و البته مناسبی برای چنین اتومبیل سوپر لوکس و مجهز است.

بیوگرافی

پیج اینستاگرام نم نمک

این مطلب مفید بود؟
(0 رای)
0%

نظر دادن