اخیرا این شرکت اتومبیل سوپر اسپرت جدید خود را به نام جسکو رونمایی کرد که می تواند به حداکثر سرعت 483 کیلومتر بر ساعتی برسد که واقعا خاص و باورنکردنی می باشد.

سوپر اسپرت کونیگزگ با سرعت 483 کیلومتر در ساعت!

شرکت اتومبیل سازی کونیگزگ یکی از شرکت های محبو اتومبیل سازی سوئدی است که در زمنیه طراحی و ساخت اتومبیل های منحصر بفرد و سوپر اسپرت فعالیت دارد که برای اولین بار در سال 1994 میلادی تاسیس شد که امروزه با وجود تیم کاملا حرفه ای که دارا می باشد ، اتومبیل های بسیار سریع با آیرودینامیک کاملا منحصر بفرد خود را رونمایی و عرضه کرده است که برای خرید آنها باید چند میلیون دلار هزینه نمایید.سوپر اسپرت کونیگزگ با سرعت 483 کیلومتر در ساعت! + عکسسوپر اسپرت کونیگزگ با سرعت 483 کیلومتر در ساعت! + عکس

ابر اتومبیل کونیگزگ

اما اخیرا این شرکت اتومبیل سوپر اسپرت جدید خود را به نام جسکو رونمایی کرد که می تواند به حداکثر سرعت 483 کیلومتر بر ساعتی برسد که واقعا خاص و باورنکردنی می باشد. از مهم ترین و اصلی ترین رقبای این اتومبیل می توان به بوگاتی شیرون اشاره کرد که از لحاظ ساختاری و فنی به این اتومبیل نزدیک می باشد.

ابر اتومبیل جدید کونیگزگ

این ابر اتومبیل مجلل و سوپر اسپرتی که مشاهده می کنید واقعا هیچ جای نقد و بررسی برای منتقدان صنعت اتومبیل باقی نگذاشته است و بی شک از بهترین و جذاب ترین طراحی های این زمینه را دارا می باشد. همچنین جالب است بدانید که اتومبیل های کونیگزگ علاوه بر بنزین معمولی ، می توانند از سوخت E85 ساتفاده کنند که این سوخت ترکیبی از 85 درصد اتانول و 15 درصد بنزین می باشد.

نمایشگاه اتومبیل 2019 ژنو

با این وجود ، وقتی این اتومبیل مجهز به این نوع سوخت می شود ، قدرت آن از 1280 اسب بخار به 1600 اسب بخار می رسد که واقعا خاص و منحصر بفرد می باشد و این نیز در به تنهایی نیست و آیرودینامیک این ابر اتومبیل به موفقیت و قدرت این اتومبیل کمک بسیار زیادی کرده است. از این رو چند روز اخیر برای اولین بار در نمایشگاه اتومبیل ژنو 2019 رونمایی شد که توانست با واکنش های مختلفی از سوی کاربران روبرو شود

این مطلب مفید بود؟
(0 رای)
0%

نوشتن نظرات

توجه : نظرات حاوی الفاظ نامناسب ، تهمت و افترا منتشر نخواهد شد.