ثبت بیوگرافی در گوگل
ثبت بیوگرافی در ویکی پدیا
تبلیغات

در این مطلب جدید در سال 1403 و سال 2024 ، اتومبیل کوپه هوندا S800 از برترین و پیشرفته ترین اتومبیل ها در طی سال های 1966 الی 1970 بود که اخیرا در پاریس با قیمت باورنکردنی به حراج گذاشته شده است.

فروش اتومبیل قدیمی کوپه هوندا S800

اگر شما علاقمند به صنعت اتومبیل باشید ، قطعا تاکنون تصاویر و نام های متعددی از اتومبیل های دهه های قبل مشاهده کرده اید که تمام آنها به نوعی بسیار خاص و کمی شبیه بودند که بیشترین شباهت در چراغ های گرد و شاسی آنها بود که به تبع برای مردم آن زمان بسیار خاص و به نوعی رویایی بودند.فروش اتومبیل کوپه هوندا S800 نیم قرن پیش! + تصاویرفروش اتومبیل کوپه هوندا S800 نیم قرن پیش! + تصاویر

خودروی قدیمی کوپه

خودروی قدیمی کوپه هوندا S800

در این میان شرکت هایی همانند مرسدس بنز ، بی ام وی ، هوندا ، استون مارتین ، فراری ، بوگاتی ، پورشه و... این صنعت را همانند امروز در سال های اولیه اختراع اتومبیل در دست داشتند. با این وجود یکی از شرکت هایی که توانست نقش مهمی را در این زمینه ایفا کند ، شرکت اتومبیل سازی " هوندا " بود که اتومبیل های متعددی را رونمایی کرد که با استقبال فراوان روبرو شد.

فروش خودروی با ارزش قدیمی

اتومبیل کوپه هوندا S800 در پاریس به حراج گذاشته شد

از این میان اتومبیل هوندا S800 جزء برترین اتومبیل های آن زمان بود که در طی سال های 1966 الی 1970 میلادی تولید و برای مسابقات از آن استفاده می شد.

اما اخیرا در 4 نوامبر در طی اقدامی عجیب یک اتومبیل هوندا S800 نادر و کم یاب در یک حراجی واقع در پاریس با قیمت 70 هزار دلار قرار گرفت که برای هیچ یک از حضار باور کردنی نبود که یک اتومبیل 4 سیلندر ساخته 1967 میلادی به چنین ارزشی دست پیدا کند.

نمای داخلی اتومبیل کوپه هوندا S800

حراج اتومبیل کوپه هوندا S800 با قیمت 70 هزار دلار

با این وجود هنوز اطلاعات دقیقی از فروش این اتومبیل منتشر نشده است.

مشخصات کلی این اتومبیل موتور 4 سرعته با 8500 دور در دقیقه با دو درب بود که قطعا برای مردمان آن زمان یکی از پیشرفته ترین اتومبیل ها محسوب می شد.

بیوگرافی

پیج اینستاگرام نم نمک

این مطلب مفید بود؟
(0 رای)
0%

نظر دادن