ثبت بیوگرافی در گوگل
ثبت بیوگرافی در ویکی پدیا
تبلیغات

مشخصات مرسدس بنز AMG جی تی آر پرو و قیمت مرسدس بنز amg gts در ایران و قیمت مرسدس بنز amg gt 63 s و قیمت مرسدس بنز amg gtr در ایران و قیمت بنز amg در ایران و قیمت مرسدس بنز amg gt کوپه و قیمت بنز amg کوپه و قیمت بنز جی تی در نم نمک.

مرسدس بنز جدید AMG جی تی آر پرو 2020

شرکت مرسدس بنز یکی از برترین شرکت های اتومبیل سازی حال حاضر در کشور آلمان می باشد که برای اولین بار در تاریخ 28 ژوئن 1926 تاسیس شد. از این رو شاهد اتومبیل های سوپر لوکس این برند هستیم که توسط مهندسان و طراحان این شرکت بزرگ انجام گرفته اند.مشخصات مرسدس بنز AMG جی تی آر پرو + عکسمشخصات مرسدس بنز AMG جی تی آر پرو + عکس

با جستجویی ساده در صفحات مجازی می توانیم تعداد انبوهی از اتومبیل های مجلل و سوپر لوکس این شرکت بزرگ را در جهان مشاهده نماییم که واقعا برخی از آنها می توانند ما را شوکه نمایند. از مهم ترین کلاس های این برند که بسیار لوکس هستند ، کلاس S مرسدس بنز است که تلفیقی از آرامش و مجلل را در خود آمیخته است.

مشخصات MERCEDES AMG GT R PRO 2020

اتومبیل سوپر اسپرت و لوکس MERCEDES-AMG GT R PRO 2020

همچنین سری اسپرت و لوکس این برند که بیشتر برای مسابقات و درگ ها استفاده می شوند ، با نام AMG GT از سال 2015 به بازارهای جهان عرضه می شوند که کابین هر یک از این اتومبیل ها بیشتر شبیه به کابین هواپیما می باشد و می توان آنرا تلفیقی از فناوری و اسپرت بودن دانست که اخیرا مدل جدید آن توسط مرسدس بنز معرفی و رونمایی شد که توانست با حواشی فراوانی از جانب طرفداران این اتومبیل سوپر اسپرت روبرو شود. جزئیات بیشتر را در ادامه این مطلب از بخش سرگرمی نم نمک خواهیم گفت.

MERCEDES AMG GT R PRO 2020

نمایی زیبا از اتومبیل به روز شده MERCEDES-AMG GT R PRO 2020

اخیرا اتومبیل " MERCEDES-AMG GT R PRO 2020 " توسط مرسدس بنز رونمایی شد که به نحوی مدل به روز شده نسل گذشته خود می باشد که در تاریخ 24 ژوئن 2016 رونمایی شد. از این رو مهندسان این شرکت یک موتور V8 بیتوربو (V8 Biturbo) با 577 اسب بخار تعبیه کرده اند 0 تا 100 این اتومبیل متحصر بفرد 3.5 ثانیه تغییر کرده است و این به نوعی پیشرفت بزرگی در این سری از مرسدس بنز می باشد.

کابین لوکس اتومبیل MERCEDES AMG GT R PRO 2020

کابین خاص و لوکس MERCEDES-AMG GT R PRO 2020

همچنین تمام ویژگی ها و قابلیت هایی که حتی فکر آن را نمی توان کرد ، در این اتومبیل سوپر اسپرت تعبیه شده است و همان گونه که گفته شده این اتومبیل بی نظیر و زیبا نهایت لوکس و اسپرت بودن می باشد و با این وجود این اتومبیل خاص و منحصر بفرد توانست با استقبال و نظرات فراوانی روبرو شود.

موتور قدرتمند MERCEDES AMG GT R PRO 2020

موتور V8 اتومبیل MERCEDES-AMG GT R PRO 2020

در ضمن هنوز قیمت این اتومبیل سوپر اسپرت مشخص نیست و انتظار می رود در اوایل سال 2020 به بازارهای جهان عرضه شود.

بیوگرافی

پیج اینستاگرام نم نمک

این مطلب مفید بود؟
(1 رای)
100%

نظر دادن