ثبت بیوگرافی در گوگل
ثبت بیوگرافی در ویکی پدیا
تبلیغات

در این مطلب جدید در سال 1403 و سال 2024 ، در ادامه جدیدترین اس ام اس روز حسابدار و پیامک تبریک روز حسابدار و عکس پروفایل روز حسابدار و متن تبریک روز حسابدار و پیام روز حسابدار نزدیکه و روز حسابدار مبارک و متن اینستاگرام روز حسابدار و پروفایل هفته حسابدار و عکس روز حسابدار برای پروفایل و 15 آذر روز حسابدار در ایران و متن و پیام های تبریک روز حسابدار در ایران و جملات زیبای برای تبریک روز حسابداران را در نم نمک مشاهده نمایید

اس ام اس تبریک هفته حسایدار و روز حسابدار با عکس نوشته

لازم بدانید که 10 نوامبر متعلق به روز جهانی حسابدار میباشد اما در ایران 15 آذر به روز حسابدار اختصاص داده شده است.متن تبریک هفته حسایدار و روز حسابدار(1403) + عکس نوشتهمتن تبریک هفته حسایدار و روز حسابدار(1403) + عکس نوشته

در ادامه جدیدترین اس ام اس روز حسابدار و پیامک تبریک روز حسابدار و عکس پروفایل روز حسابدار و متن تبریک روز حسابدار و پیام روز حسابدار نزدیکه و روز حسابدار مبارک و متن اینستاگرام روز حسابدار و پروفایل هفته حسابدار و عکس روز حسابدار برای پروفایل و تبریک روز حسابدار با جملات زیبا و عکس نوشته مخصوص روز حسابدار و دانلود عکس نوشته روز حسابدار و متن تبریک روز حسابدار به دوستان و پیام مخصوص روز حسابدار و متن تبریک پیشاپیش روز حسابدار و عکس نوشته تبریک روز حسابدار و متن زیبا استوری برای روز حسابدار و عکس نوشته مخصوص هفته حسابدار و جملات زیبا روز حسابدار و sms تبریک روز حسابدار و کپشن تبریک روز حسابدار و متن استوری مخصوص روز حسابدار و عکس پروفایل مخصوص روز حسابدار برای اینستاگرام و عکس پروفایل مخصوص روز حسابدار برای تلگرام و عکس پروفایل مخصوص روز حسابدار برای واتس اپ را در نم نمک ببینید.

پیامک تبریک هفته حسایدار و روز حسابدار با متن نوشته :

متن روز حسابدار

♣♣♣

تبریک و خسته نباشید به حسابداران محترم که دفاتر و اسناد مالی فعالان اقتصادی را مطابق واقع و بدور از هرگونه کتمان و تقلب تنظیم و تحریر می نمایند.

♣♣♣

خداوند افتتاحیه و اختتامیه همه حسابهاست ، ترازش همیشه موزون است و مطالبات مشکوک الوصولی ندارد ، حسابداریش آنقدر خالص است که دوره مالی در آن تعریف نشدنی است!

هفته حسابدار مبارک

♣♣♣

دانش هر کس دارایی او نیست بلکه بدهی او نسبت به جامعه است

15 آذر روز جهانی حسابدار مبارک

روز حسابدار در ایران

♣♣♣

داراییهاتون روزافزون ، بدهی هاتون کن فیکون ، سرمایه هاتون شادی ، دلتون سرد ، گردش وجوه نقدتون بکام و ....

روز حسابدار مبارک

♣♣♣

به نام خدای حسابگر حسابدار آسمان و زمین

خدایی که ذخیره ای برای مطالبتش ندارد. نه سهامیست نه تضامنی و نه محدود. هیچ شراکتی با کسی ندارد. تداومش فرضی نیست و حسابداری تداومی ندارد چون در نظرش ارزشها یکسان است.

15 آذر روز حسابدار مبارک

♣♣♣

حسابدار روز و شب نداره ** حسابدار همیشه بیقراره ** تمام مشکلات مال حسابه ** حسابدار مادر حل جوابه **

حسابدار عزیز روزت مبارک

متن و اس ام اس روز حسابدار

♣♣♣

بهانه ای شد تا به مناسبت فرارسیدن هفته و روز حسابدار ، تبریکی صمیمانه و آرزوهای مشفقانه خدمت شما همکاران گرامی و پرتلاش داشته باشیم و امیدوار باشیم که تلاشها و زحمات بی شائبه شما عزیزان مورد توجه و قدر شناسی قرار گیرد.

♣♣♣

هیچ شراکتی با کسی ندارد ، تداومش فرضی نیست ، حسابداری تورمی ندارد چون در نظرش ارزشها یکسان است.

15 آذر روز حسابدار مبارک

♣♣♣

روز حسابدار رو به همه حسابداران تبریک میگم امیدوارم حسابهاتون همیشه پرو پیمون باشه

♣♣♣

15 آذر روز حسابدار رو به حسابداران کهنه کار ، موفق ، بالقوه مثل خودم و جامعه دانشگاهی تبریک عرض میکنم. با آرزوی موفقیت در پناه خدای حسابگر و حسابرس باشید.

♣♣♣

آدمهای خاکی مثل زمین استهلاک ناپذیرند. رفاقت با آنان گرچه با ارزشترین دارایی نامشهود ترازنامه ام است ، ولی ثبتشان نمی کنم. نه بخاطر عدم تطابق با استانداردهای حسابداری ، بخاطر اینکه در ترازنامه قلبم به گونه ای ثبت شده اند که هیچ پایان دوره ای مرا مجبور به بستن حساب آنان نمیکند ……..

هفته حسابدار مبارک

15 آذر روز حسابدار

♣♣♣

حسابداران مغز یک سیستم مالی بوده و مثل زمین استهلاک ناپذیرند.

موفقیت ایشان با ارزش ترین دارایی نامشهود ترازنامه شرکت است ولی ثبتشان نمی کنند.

♣♣♣

روزتون مبارک حسابداران عزیز امیدوارم تمام ارقامتون تراز باشه و با هیچ کسری ای مواجه نباشید.

♣♣♣

به نام خداوندی که مدیریتش حسابداری و حسابداریش مدیریتی بر مدار عدالت چه اینکه به مثقال و ذره هم رسیدگی می کند و چیزی را از قلم نمی اندازد.

15 آذر روز حسابدار مبارک

بیوگرافی

پیج اینستاگرام نم نمک

این مطلب مفید بود؟
(0 رای)
0%

نظر دادن