ثبت بیوگرافی در گوگل
ثبت بیوگرافی در ویکی پدیا
تبلیغات

در این مطلب جدید در سال 1402 و سال 2024 ، در ادامه بهترین و جدیدترین متن و پیامک های تبریک زیبا برای اولین نشستن کودک که میتوانید برای پدر و مادری که تازه نشستن نوزادشون رو دیدن به عنوان اس ام اس بفرستید.

متن و پیامک های تبریک زیبا برای اولین نشستن کودک

کودکان بین چهار تا هفت ماهگی یاد می گیرند بنشینند و این مرحله چشم انداز جدیدی از جهان به کودک می دهد .اس ام اس و متن های زیبا برای اولین نشستن کودکاس ام اس و متن های زیبا برای اولین نشستن کودک

در ادامه بهترین و جدیدترین متن و پیامک های تبریک زیبا برای اولین نشستن کودک که میتوانید برای پدر و مادری که تازه نشستن نوزادشون رو دیدن به عنوان اس ام اس بفرستید.

متن و پیامک های تبریک زیبا برای اولین نشستن کودک

جدیدترین متن و پیامک های تبریک زیبا برای اولین نشستن کودک

همیشه اولین ها برایمان معنای دیگری دارد! اولین گریه نوزاد ، اولین لبخند نوزاد ، اولین نشستن ، اولین گام برداشتن نوزاد ، اولین کلمه ای که به زبان می آورد و اولین دندانی که از دهانش می روید. امیدوارم که سیر سلامتش همین گونه با موفقیت به پیش برود و نوزادتان در کمال صحت و سلامت بزرگ شود .

***

اولین نشستن فرزندتان را به شما تبریک می گوییم. امیدواریم که همیشه و در همه حال در سلامت کامل به سر ببرد و همواره در لحظات سخت زندگی اش مانند همین مرحله از زندگی اش ، روزنه امید نمایان شود و او را از سختی نجات داده و به آرامش ببرد.

***

خوشبختی یعنی اینکه یه فسقلی داشته باشی که تازه میتونه بشینه و تو از شدت ذوق بری کلی اسباب بازی بیاری واسش. نشستن نوزادتون کلی مبارک

***

مبارکا باشه اولین نشستن این فسقلی خانم/آقا. میدونم که الان چقدر ذوق دارین. این ذوق کردنا برای پدری که کلی چشم انتظاری کشیده و مادری که نه ماه بچه رو تو شکمش نگه داشته کاملا طبیعیه. امیدوارم که همیشه اینقدر خوشحال باشین و همیشه با این بچه گوگولی به هر چی که میخواین برسین.

***

خب به سلامتی که اولین بار نشستن کوچولوتون رو دیدیم. انشالله اولین خواستگاری که پسر من باشه هم میاد و همینقدر که الان این نشستن شما رو خوشحال کرده ، خوشحالتون میکنه .

همیشه عجله داشته این شیطون. الانم که نشستن رو یاد گرفته. یادتون باشه این همیشه زودتر از موعد کاراشو میکنه ، زودتر از موعد هم زن میگیره. نکه دختر من خواستگار نداشته باشه هااا ولی دوست دارم اولین خواستگار و آخرین خواستگار دخترمم این کوچولو باشه. اولین نشستن کوچولوتون مبارک.

***

اولین نشستن نوزادتان را به شما تبریک میگوییم. قطعا این لحظات ناب و زیبا را با هیچ چیز نمی توان عوض کرد. همانقدر که شما خوشحال هستید ، ما هم خوشحالیم.

***

این لحظه ها واقعا نابه. من به جای شما باشم کلی فیلم و عکس میگیرم و بزرگ که شد بهش نشون میدم تا کلی اونجام قربون صدقه اش بشم و نتیجه زحمات خودم رو ببینم که الان چقدر قد کشیده و بزرگ شده. واقعا حس خوبیه و بهتون این اتفاق شیرین رو تبریک میگم. زندگیتون پر از لحظات خوب مثل الان. مبارکتون باشه اولین نشستن کوچولوتون.

متن و پیامک های تبریک زیبا برای اولین نشستن کودک

اس ام اس و متن های زیبا برای اولین نشستن کودک

مرحله نشستن نوزاد یکی از متفاوت ترین مراحلی است که یک پدر و مادر میتونن از نوزادشون ببینن. اولین بار که نوزاد میشینه واقعا لذت بخشه و میدونم که چقدر پدر و مادرش بابت این موضوع خوشحال و شاد میشن. امیدوارم که روند سلامت بچه همینطوری پیش بره و کلی چیزای جدید ازش رو جشن بگیریم. کلی بهتون تبریک میگم.

***

کلی اولین نشستن فرزندتون رو بهتون تبریک میگم. من هم به اندازه شما از این موضوع کلی خوشحالم و دارم کیف میکنم.

***

میبینم که امروز این شازده کوچولو شما رو سورپرایز کرده! تا باشه از این سوپرایز کردنا. امیدوارم روزی بیاد که با موفقیت هاش تو زندگی آیندش اون بیاد که سوپرایزتون کنه و شما کلی ذوق کنید و خوشحال بشید. با شناختی که از پدر و مادرش دارم ، حتم دارم که همینطوره.

***

اولین نشستن فرزندتون رو بهتون تبریک میگم. از اولشم معلوم بود که این بچه سلامت کامل داره و همه چیش طبق روال پیش میره. دیدید اینم نمونه اش که نشستنش درست طبق موعد بود و شما رو کلی خوشحال کرده. بهتون تبریک میگم.

***

فقط یک پدر و مادر متوجه میشن که اولین نشستن نوزاد چه معنی ای داره. این یعنی بچشون سالمه؛ این یعنی بچشون طبق روال عادی داره رشد میکنه؛ این یعنی بچشون هیچ عیبی نداره و این ها برای پدر و مادر از هر چیزی مهمتر هستن. کلی بهتون این اتفاق خوشایند رو تبریک میگم.

بیوگرافی

پیج اینستاگرام نم نمک

این مطلب مفید بود؟
(5 رای)
76%

نظر دادن