ثبت بیوگرافی در گوگل
ثبت بیوگرافی در ویکی پدیا
تبلیغات

در این مطلب جدید در سال 1402 و سال 2024 ، زن جوان پس از آشکار شدن ادعای دروغ بودن ربودن و قتل در دستان همسر سابقش به منظور اجتناب از قطع رابطه با دوست پسر فعلی اش، دستگیر شد.

اقدام باورنکردنی زن جوان بعد از اطلاع از فقیر بودن نامزدش!

هیچ کس تا به حال نگفته بود که پایان دادن به یک رابطه رمانتیک آسان است، اما برنامه ریزی برای آدم ربایی و قتل چیزی است که بایداز آن اجتناب کرد اما با این حال، یک زن چینی این کار را کرد تا به نامزدش بگوید که او را نمی خواهد. یک زن 37 ساله که تصویر چهره شطرنجی شده او را در بخش سرگرمی نم نمک می بینید اهل "ووهان" در مرکز استان هوبی در چین ، به تازگی پس از آشکار شدن ادعای دروغ بودن ربودن و قتل در دستان همسر سابقش به منظور اجتناب از قطع رابطه با دوست پسر فعلی اش ، دستگیر شد.اقدام باورنکردنی زن جوان بعد از اطلاع از فقر نامزدش!اقدام باورنکردنی زن جوان بعد از اطلاع از فقر نامزدش!

اقدام زن جوان با نامزدش

زنی که ملقب به "یو" بود ، برای مدتی با نامزدش لین در رابطه بود ، تا اینکه در سال نو چینی و پس از رفتن به خانه او ، متوجه شد که نامزدش یک مرد جوان فقیر است و توان مالی چندانی نداردو این چیزی بود که او ظاهرا نمی توانست بر آن غلبه کند ، بنابراین تصمیم گرفت او را ترک کند ، اما می ترسید که به سادگی به او بگوید که می خواهد به این رابطه پایان دهد ، برای همین "یو" برنامه ای برای ناپدید شدن خودش چید.

در 21 فوریه ، کمی پس از بازگشت از خانه و شهر زادگاه لین ، یو از خوابگاهش در پارک صنعتی هوانگ پی جیاهای ناپدید شد و چند دقیقه بعد به دوست پسرش زنگ زد تا به او بگوید که توسط همسر سابقش دزدیده شده است و به او گفت : بیا و مرا نجات بده ، شوهر سابقم مرا ربوده است. زود بیا! این زن 37 ساله قبل از اینکه به طور ناگهانی به مکالمه پایان دهد گفت : " فکر می کنم همین الان در بزرگراه هستم."

برای باور پذیر کردن ربوده شدنش ، او سپس به دوست پسرش چندین پیام متنی فرستاد که وانمود می کرد رباینده او است و به او هشدار می دهد که اگر جرات تماس با پلیس را داشته باشد کشته خواهد شد. او سپس با متن های بیشتری دنبال شد و به لین اطلاع داد که او کشته شده است و جسدش به درون یک دریاچه پرتاب شده است. "لین" که قادر به مذاکره با "رباینده" نبود ، سرانجام به پلیس زنگ زد.

کار عجیب و زشت زن جوان

اقدام عجیب زنی برای قطع رابطه کردن با همسرش

بعد از مطلع شدن از این وضعیت ، پلیس محلی شروع به تحقیق در مورد فیلم فرستاده شده در ووهان و پس از گذشت سه روز توانستند یو را در یک متل در منطقه تنگلونگ ووهان پیدا کنند اما هنگامی که آن ها وارد صحنه شدند ، افسران حیرت زده دیدند که قربانی به طور تصادفی روی تخت دراز کشیده است و تلویزیون تماشا می کند.

هنگامی که پلیس در مورد ربوده شدن او سوال کرد ، زن به طرز شگفت آوری به آن ها گفت که اخیرا متوجه شده است که نامزدش فقیر است و او با این امید که "تسلیم شود" و زندگی اش را ترک کند ، ادعای ربودن و قتل خودش را کرده است. "یو" اضافه کرد که او در ابتدا قصد داشت نامزدش را وادار به ترک آن محل کند تا بتواند دزدکی به داخل برود ، وسایلش را ببندد و بعد ناپدید شود ، اما پس از دریافت که "لین" کلید این مکان را دارد ، برنامه آدم ربایی را طراحی کرد. براساس گزارش ووهان ایونینگ نیوز ، "یو" برای 10 روز توسط پلیس بازداشت شده است تا برای نظم اجتماعی مختل شده تنبیه شود.

بیوگرافی

پیج اینستاگرام نم نمک

این مطلب مفید بود؟
(1 رای)
60%

نظر دادن