آقای والا با وجود داشتن خانواده 9 نفره، تنها 5 رای در انتخابات آورد که با این وجود وی هیچ یک از اعضای خانواده اش را سرزنش نمی کند!

مردی که در انتخابات هند 5 رای آورد!

اخیرا در طی انتخابات کشور هندوستان ، یکی از کاندیداهای این انتخابات که اصالتا از منطقه پنجاب هندوستان می باشد ، در طی مصاحبه ای با رسانه ملی هندوستان ، به شدت گریه کرد و توانست با حواشی متعددی روبرو شود. این سیاستمدار هندی به نام " شاتران والا " در طی مصاحبه با خبرنگار رسانه گفت : " علیرغم داشتن خانواده 9 نفره ، تنها 5 رای را به خود جذب کرده است!"مردی که در انتخابات هند 5 رای آورد! + عکسمردی که در انتخابات هند 5 رای آورد! + عکس

آقای والا از قرار معلوم یک سیاستمدار ناشناخته هندی می باشد که با وجود داشتن خانواده 9 نفره ، تنها 5 رای در انتخابات آورد که با این وجود وی هیچ یک از اعضای خانواده اش را سرزنش نمی کند! این سیاستمدار هندی عاطفی ، اعضای خانواده اش را سرزنش نمی کند و بلکه بر این باور است که در شمارش آرای داده شده ، تقلب شده است!

انتخابات کشور هندوستان

از این رو تصاویر و ویدیو لحظه مصاحبه خبرنگار با این سیاستمدار هندی در صفحات مجازی همانند بمب بود و توانست با بازدید و واکنش های متعددی روبرو شود که ابتدا در رسانه های ملی هند و سپس در رسانه های جهانی پر بازدید شد!

اما هنوز آرای داده شده به سیاستمدار عاطفی هندی ، هنوز به صورت مجدد بررسی نشده است و امیدواریم که اشتباهی رخ داده باشد..!

این مطلب مفید بود؟
(0 رای)
0%

نوشتن نظرات

توجه : نظرات حاوی الفاظ نامناسب ، تهمت و افترا منتشر نخواهد شد.