ثبت بیوگرافی در گوگل
ثبت بیوگرافی در ویکی پدیا
تبلیغات

در این مطلب جدید در سال 1402 و سال 2023 ، تصاویر کره شمالی و جدیدترین عکس و تصاویر از مردم و خیابان های کره شمالی و ‫جدیدترین تصاویر از کره شمالی و تصاویر کره شمالی در شب و نقشه کره شمالی و جنوبی و قانون کره شمالی برای مدفوع و تفریحات مردم کره شمالی و فساد در کره شمالی و عجایب کره شمالی و چرا مردم کره شمالی انقلاب نمی کنند در نم نمک.

تصاویری از یک روز عادی در کره شمالی

به گزارش نم نمک ، پایگاه خبری اینسایدر در گزارشی به چند جنبه از زندگی در کره شمالی پرداخته است : خانواده و دودمان برای مردم کره شمالی مهم است و بسیاری از آن ها اقوامی در کره جنوبی دارند که ملاقات هایشان به دلیل سخت گیری های دولت پیونگ یانگ با مشکلات زیادی مواجه شده است.جدیدترین عکس و تصاویر از مردم و خیابان های کره شمالیجدیدترین عکس و تصاویر از مردم و خیابان های کره شمالی

تصاویری از زندگی در کره شمالی

سال هاست که ساکنان شبه جزیره کره نمی توانند با اقوام و خانواده خود در کره شمالی و جنوبی دیدار کنند.

کره جنوبی در ماه سپتامبر پیشنهاد از سرگیری ملاقات خانواده هایی را مطرح کرد که از زمان جنگ کره در 1953 از هم جدا افتاده اند ، اما پیونگ یانگ مخالفت کرد. در 2019 هم گفت وگوهای هسته ای و - و بعدها همه گیری کرونا - برنامه برقراری رفت وآمد میان این دو همسایه را به حالت تعلیق درآورد.

تصاویری از زندگی در کره شمالی

پناهجویان کره شمالی در کره جنوبی یاد اجداد خود را گرامی می دارند-تصویر از آسوشیتدپرس

کیمچی پزان

با این حال ، مردم کره شمالی با همسایه های محلی خود در خاک این کشور به سنت های دیرینه می پردازند. یکی از این سنت ها پخت کیمچی است که با ترشی سبزیجات طبخ شده و در کنار بیشتر غذاها سرو می شود. سال گذشته میلادی رادیو آسیای آزاد گزارش داد که کاهش برداشت محصول باعث شده تا بسیاری از خانواده ها نتوانند به کیمجانگ (مراسم کیمچی پزان) بپردازند.

تصاویری از زندگی در کره شمالی

خانواده ای در کره شمالی کیمچی می پزند-تصویر از آسوشیتدپرس

کیم جونگ اون برنامه آموزشی این کشور را بر علوم طبیعی بنا کرده است

نظام تحصیلی این کشور در دوره کیم جونگ اون ، رهبری کره شمالی به 12 سال گسترش پیدا کرده و بر مباحث علم ، فناوری ، مهندسی ، و ریاضیات متمرکز شده است.

تصاویری از زندگی در کره شمالی

دانش آموزان مقطع متوسطه در راه مدرسه ای در پیونگ یانگ-تصویر از آسوشیتدپرس

مردم به باغ وحش می روند تا گونه های گوناگون جانوری کشورهای مختلف را مشاهده کنند

باغ وحش پیونگ یانگ چند دهه است که میزبان بازدیدکنندگان است. در سال 2016 یکی از محبوب ترین غرفه های این باغ وحش غرفه سگ ها بود که نژادهای مختلفی از این گونه جانوری را به نمایش گذاشته بود.

تصاویری از زندگی در کره شمالی

برای تعیین وقت طلاق باید رشوه بدهید!

در همه گیری کرونا ، فشارهای مالی باعث شد تا نرخ طلاق در کره شمالی افزایش یابد. مطالعات نشان می دهد که طلاق در فرهنگ کره شمالی امری نکوهش شده است و مردم این کشور برای تعیین وقت دادگاه طلاق ، رشوه می دهند!

تصاویری از زندگی در کره شمالی

مردم کره شمالی در نظام طبقاتی «سونگبان» به سه دسته اصلی اجتماعی «وفادار» ، «متزلزل» و «متخاصم» تقسیم می شوند. حقوق جنسی ، جنسیتی و انسانی زنان و گروه های حاشیه ای در این کشور به صورت متداول نقض می شود.

ملی گرایی و ستایش رهبران در این کشور رواج بسیار زیادی دارد

جمعیت 25 میلیونی کره شمالی از همان ابتدای کودکی فرا می گیرند که باید رهبران خود مانند کیم جونگ اون را خدای خود دانسته و ستایش کنند. بسیاری از شهروندان این کشور او را در ملأ عام ستایش می کنند ، اما از آنجا که دگراندیشان با تهدید مرگ یا اردوگاه کار اجباری مواجه هستند ، مشخص نیست که ارادت مردم این کشور به رهبرشان تا چه حد قلبی است.

تصاویری از زندگی در کره شمالی

هفتادمین سالگرد تاسیس کره شمالی

بزرگداشت قدرت نظامی کره شمالی هم یکی دیگر از فعالیت های رایج در این کشور است. مردم کره شمالی هر سال تاسیس «ارتش خلق کره» را جشن می گیرند. جشن امسال در هشتم فوریه (19 بهمن) برگزار خواهد شد و این احتمال وجود دارد که کیم جونگ اون یک کلاهک هسته ای تاکتیکی را آزمایش کند.

پروپاگاندا در کره شمالی ریشه دوانده است

پروپاگاندا یا تبلیغات سیاسی ابزار قدرتمند این کشور در ترویج ایده های ملی گرایانه است. کره شمالی در مرز با همسایه جنوبی خود یک روستای باصفا و آرام ایجاد کرده تا مردم کره جنوبی را به ترک وطن وادار کند. کره شمالی از این روستا با نام «دهکده صلح» یاد می کند و مردم کره جنوبی آن را «دهکده پروپاگاندا» می نامند.

تصاویری از زندگی در کره شمالی

دهکده صلح یا دهکده پروپاگاندا

کیم جونگ اون در دشواری ها به تبلیغات سیاسی متوسل می شود

او برای تحقق چشم انداز مستقل و قدرت نظامی که برای کره شمالی متصور است به «کنگره حزب کارگر» نیاز دارد. در مارس 2022 کیم دستور آغاز یک کارزار تبلیغات سیاسی تازه را صادر کرد که هدف آن افزایش روحیه ملی در خلال دشواری های اقتصادی بود.

تصاویری از زندگی در کره شمالی

تصویری تبلیغاتی از اسب سواری کیم جونگ اون که سعی در ارائه چهره ای باصلابت دارد

اگر بی خبر سفر کنید اعدام می شوید!

به گزارش دیدبان حقوق بشر ، سفر به خارج از کره شمالی یا در داخل این کشور بدون دریافت مجوزهای لازم جرم بزرگی تلقی می شود. بسیاری از مردم این کشور که به کره جنوبی گریخته اند ، خطر بزرگی را به جان خریده اند ، زیرا مجازات ترک کره شمالی بدون دریافت مجوزهای لازم ، اعدام است!

تصاویری از زندگی در کره شمالی

تصاویری از زندگی در کره شمالی

تصاویری از زندگی در کره شمالی

تصاویری از زندگی در کره شمالی

بیوگرافی

این مطلب مفید بود؟
(0 رای)
0%

نظر دادن