ثبت بیوگرافی در گوگل
ثبت بیوگرافی در ویکی پدیا
تبلیغات

در این مطلب جدید در سال 1402 و سال 2023 ، اگر بیش از حد خجالتی هستید که به معشوقه تان نزدیک شوید، می توانید فقط به آن ها پول بدهید تا این کار را از جانب شما انجام دهند.

شرکتی جالب برای کمک به افرادی که در ابراز علاقه مشکل دارند

ایجاد شجاعت برای اعتراف به احساسات ، می تواند یک تجربه زیان آور باشد ، اما به لطف خدمات منحصر به فرد ارایه شده توسط شرکت ژاپنی "کوکوناوی" لازم نیست که چنین کاری را به سختی انجام دهید.شرکت عجیب کمک کننده ابراز عشق و علاقه!شرکت عجیب کمک کننده ابراز عشق و علاقه!

اگر بیش از حد خجالتی هستید که به معشوقه تان نزدیک شوید ، می توانید فقط به آن ها پول بدهید تا این کار را از جانب شما انجام دهند.

چنانچه در ادامه این بخش از سرگرمی نم نمک بیشتر خواهید خواند این شرکت ژاپنی می گوید که اگر بیش از حد خجالتی هستید که به معشوقه تان اعتراف کنید ، او این کار را برای شما انجام می دهد.

مانند اسمشان - مخلوطی از واژه ژاپنی "کوکوهاکو" (اعتراف عشق) و "جهت یابی" - "کوکوناوی" متعهد به کمک به افراد خجالتی است که بدون اینکه مجبور شوند استرس بگیرند و از تجربه پریشانی عاطفی ابراز به عشق برخوردار شوند ، کمک میکنند تا معشوقشان همه چیز را بفهمد و از احساس آن فرد با خبر شود.

اساسا ، "کوکوناوی" شخص دیگری را به معشوقه مشتری نزدیک می کند و یک پیام رمانتیک را به نمایندگی از آن ها منتقل می کند گویی که یک دوست خوب دارید و او یک نامه عاشقانه را به معشوقه شما تحویل می دهد و اگر پول زیادی برای انجام این کار به به او بدهید ، این کار را برای شما انجام خواهد داد.

کمک شرکتی برای خجالتی بودن افراد در ابراز عشق

کمک شرکت ژاپنی به کسانی که در ابراز علاقه مشکل دارند

"کوکوناوی" سه بسته متفاوت ارائه می کند.

با 260 دلار ، این شرکت ژاپنی باید پیام مشتری را به معشوقه اش منتقل کند و سپس با واکنش و پاسخ آن ها برگردد.

اما افرادی که پول خرج کردن زیاد برایشان مهم نیست ، بسته حمایتی این شرکت را انتخاب می کنند که شانس آنها را هم افزایش می دهد ، شامل دو یا سه جلسه قرار ملاقات کارکنان متخصص این شرکت با معشوقه مورد نظر است ، که در طی آن مشتریان توصیه هایی برای بیان اعتراف خود درباره عشق و همچنین زمان مناسب و مکان برای تحویل آن دریافت خواهند کرد.

این بسته برتر قیمتش (530 دلار) است.

در نهایت ، بسته ویژه شامل چهار یا پنج جلسه ملاقات کارکنان کوکوناوی برای تمام موارد موجود در بسته حمایتی و نیز تجزیه و تحلیل داده ها از پروژه های قبلی شرکت است ، تا بفهمند که چه روش اعترافی بالاتری درصد موفقیت را دارد. یا ، همانطور که شرکت این بسته را توصیف می کند ، " تا زمانی که شما می دانید که چه کسی را می خواهید ، ما می توانیم به شما کمک کنیم تا همه چیز را برنامه ریزی کنید."

افرادی که در ابراز احساسات مشکل دارند

تاسیس شرکت ژاپنی برای کمک به افرادی که در اعتراف احساسات مشکل دارند

این شرکت در وب سایت رسمی خود "کوکوناوی" به مشتریان بالقوه اش اطمینان می دهد که در استفاده از خدماتشان احساس شرمندگی نمی کنند و از رضایت نامه هایی برای نشان دادن این که چگونه روش های آن ها موثر است ، استفاده می کند.

یک زن 25 ساله گفته است : " واقعا خوشحالم که برای دریافت کمک ، به کوکوناوی رفتم ، اعتراف عشق من موفقیت آمیز بود و من واقعا از تکنیک های حرفه ای آن ها تحت تاثیر قرار گرفتم."

و فقط در صورتی که این نوع پارانوئید داشته باشید ، و نگران عمل کردن اعترافتان و رفتن معشوقه تان باشید ، شرکت ذکر می کند که آنها هم مرد و هم زن را برای این کار استخدام کرده اند تا شانس رخ دادن این اتفاق را به حداقل برسانند.

این مطلب مفید بود؟
(0 رای)
0%

نظر دادن