رکوردی که امروز آماده کردیم ، رکورد خوردن هندوانه بود البته به صورت دسته جمعی ؛ در واقع 754 نفر در شهر میسیسیپی یکجا جمع شده و همزمان شروع به خوردن هندوانه کرده اند.

وقتی موضوع رکورد گینس کم بیاد میشه این دیگه

کتاب گینس پر است از ترین ها و عجایب دنیا که بیشتر آنها واقعا موجب حیرت و شگفت زدگی می شود اما این مسئله همیشه هم صادق نیست و هستند رکوردهایی که واقعا جایی برای ثبت در این کتاب نداشتند و نمیدانیم چرا آنها در کنار رکوردهای شگفت انگیز دیگر ثبت شده اند مثل موردی که در ادامه بخش سرگرمی نم نمک خواهید خواند.رکوردی که از سر بیکاری در گینس ثبت شد!رکوردی که از سر بیکاری در گینس ثبت شد!

رکورد هندوانه خوری همزمان توسط 754 نفر

رکوردی که درموردش برایتان مقدمه چینی کردیم رکورد خوردن هندوانه بود البته به صورت دسته جمعی ؛ در واقع 754 نفر در شهر میسیسیپی یکجا جمع شده و همزمان شروع به خوردن هندوانه کرده اند.

رکورد هندوانه خوری همزمان

ثبت رکورد در گینس با خوردن هندوانه همزمان 754 نفر

این حضور پرجمعیت برای همزمان خوردن و گاز زدن هندوانه برای ثبت رکورد چندان عجیب نبود چراکه متوجه شدیم پیش از این هم چنین رکوردی در کتاب گینس ثبت شده بود که خوردن همزمان هندوانه توسط 259 نفر بوده است پس این رکورد سرکاری چندان هم جدید نبوده و پیش از این بودند افرادی که به همین تغییرات ساده در زندگی دلخوش بوده اند .

طبق گزارشات این تعداد شرکت کننده از اهالی شهر و مسافران و توریست هایی بودند که از شهرهای دور و نزدیک به میسیسیپی آمده بودند و به صورت تصادفی در ثبت رکورد هنداونه خوری همزمان 754 نفر شرکت کردند.

این مطلب مفید بود؟
(0 رای)
0%

نوشتن نظرات

توجه : نظرات حاوی الفاظ نامناسب ، تهمت و افترا منتشر نخواهد شد.


تصویر امنیتی