دختر 15 ساله روسی که تنها با نام میلنا شناخته شده است، در روز تولدش در پشت بام یک ساختمان و در ارتفاع 30 متری از سطح زمین بود، در حین ثبت عکس سلفی تعادلش را از دست می دهد و به سمت زمین سقوط می کند.

سلفی مرگبار دختر جوان در ارتفاع 30 متری!

اسمارتفون ها یا گوشی های هوشمند در دنیای امروزه یکی از محبوب ترین ابزارها برای ارتباط و سرگرمی هستند که با استفاده از آنها دیگر نیازی به پیمودن ده ها کیلومتر در طول روز برای رساندن یک پیغام نیست و می توان تنها با روشن کردن داده ها با دوستانمان در هر نقطه از کره زمین ارتباط برقرار کنیم و ساعت های طولانی با یکدیگر مکالمه داشته باشیم.سلفی مرگبار دختر جوان در ارتفاع 30 متری! + عکسسلفی مرگبار دختر جوان در ارتفاع 30 متری! + عکس

از این رو گوشی های هوشمند بقدر بسیار زیادی در زندگی امروزی و روزمره ما دخیل هستند و تصور زندگی کردن بدون این ابزار و وسیله جانبی که همیشه همراه ما است ، کاملا محال است. با این وجود می توان به این درک رسید که گوشی های هوشمند وسیله ای کاملا کار آمد هستند و با استفاده صحیح و درست از آنها هیچ صدمه و آسیبی به ما وارد نخواهد کرد.

با این حال برخی نیز متاسفانه از این ابزار به روز و کاملا کارآمد گاها به طرزی استفاده می کنند که می توانند آسیب ها و صدمه هایی را ببینند که بی شک نتیجه تاثیر اسمارت فون ها بر روی آنها می تواند دید هر کاربری را نسبت به آن تغییر دهد و به این تصور برسیم که استفاده از تلفن های همراه هوشمند می تواند به ما آسیب برساند!

اما به هیچ وجه این گونه نیست و نمی توان آسیب ها و صدمه هایی را که برخی از ما انسان ها به دلیل طرز استفاده نامناسب از برخی وسایل را در بدن خود مشاهده می کنیم را به آن ابزار یا وسیله نسبت دهیم!

برای مثال یکی از تلخ ترین آمار مرگ و میر در جهان متعلق به دوربین سلفی گوشی های هوشمند است که سالانه ده ها نفر جان خود را به دلیل استفاده نامناسب از این ویژگی و قابلیت اسمارت فون ها از دست می دهند و یا منجر به مشکلات غیر قابل جبران می شوند که روز گذشته یک دختر جوان 15 ساله روسی نیز دچار چنین اتفاقی شد. جزئیات بیشتر را در ادامه این مطلب از بخش سرگرمی نم نمک خواهیم گفت.

سلفی مرگبار دختر جوان در ارتفاع 30 متری! + عکس

دختر 15 ساله روسی که تنها با نام میلنا شناخته شده است ، اخیرا زمانیکه در روز تولدش در پشت بام یک ساختمان و در ارتفاع 30 متری از سطح زمین بود ، متاسفانه در حین ثبت عکس سلفی تعادلش را از دست می دهد و به سمت زمین سقوط می کند.

بعد از این اتفاق میلنا فورا به بیمارستان منتقل شد و طبق گزارشات انجام شده هم اکنون در کما به سر می برد که این نتیجه تلخ ثبت عکس سلفی در کنار پرتگاه پشت بام ساختمان وی می باشد. حتی یکی از شاهدان ادعا کرد که در حین سقوط وی به سمت زمین ، دو مرد دست وی را گرفته بودند که متاسفانه وی به سمت زمین سقوط می کند!

سلفی مرگبار دختر جوان در ارتفاع 30 متری! + عکس

این آمار نیز جالب است بدانید که کشور روسیه بعد از کشور هند ، دومین کشوری است مرگ و میر بر اثر عکس سلفی را به خود اختصاص داده است.

این مطلب مفید بود؟
(2 رای)
90%

نوشتن نظرات

توجه : نظرات حاوی الفاظ نامناسب ، تهمت و افترا منتشر نخواهد شد.