اخیرا تصاویری عجیب و باورنکردنی از یک سگ قهرمان و شجاع در صفحات مجازی و رسانه ها منتشر شد که توانست با بازدید و واکنش های مختلفی روبرو شود. جزئیات بیشتر را در ادامه این مطلب از بخش سرگرمی نم نمک خواهیم گفت.

کشته شدن سگ فداکار برای نجات اعضای خانواده!

در میان حیوانات خانگی متفاوتی که این روزها از آنها نگهداری به عمل می آید ، می توان به سگ ها اشاره کرد که موجوداتی بسیار باهوش و در عین حال بسیار شجاع اشاره کرد که از گذشته بسیار دور در کنار ما انسان ها در حال خدمت رسانی به ما می باشند و می توانند به راحتی تمام با ما ارتباط برقرار نمایند.کشته شدن سگ فداکار برای نجات جان خانواده! + عکسکشته شدن سگ فداکار برای نجات جان خانواده! + عکس

اما متاسفانه این حیوانات در جامعه های مختلف تحت آسیب های متعددی قرار می گیرند و با آنها به بدترین شیوه ممکن برخورد می شود و این بد رفتاری به قدری می باشد که ممکن است آنها را نیز از بین ببرند! از این رو می توان میزان بد رفتاری به این حیوانات را دید که این با خلق و خوی آنها بسیار متفاوت است و آنها نهایت تلاش خود را می کنند تا بتوانند مالکان خود را نجات دهند!!

برای مثال اخیرا تصاویری عجیب و باورنکردنی از یک سگ قهرمان و شجاع در صفحات مجازی و رسانه ها منتشر شد که توانست با بازدید و واکنش های مختلفی روبرو شود. جزئیات بیشتر را در ادامه این مطلب از بخش سرگرمی نم نمک خواهیم گفت.

کشته شدن سگ فداکار برای نجات جان خانواده! + عکس

کشته شدن سگ

سگ خالداری به نام " تیسون " ، در سرق هندوستان زمانیکه از ورود یک مار کبرا به خانه ای که در حال سکونت می باشد ، برای آنکه جان اعضای خانواده اش که انسان ها هستند را نجانت دهد ، تصمیم گرفت با این مار وحشی شروع به جنگ و جدال نماید!

این سگ شجاع و با وقار توانست در طی اقدامی جالب و در عین حال دردناک با مار کبرا جنگ کند تا از ورود این مار سمی و زهر آلود به محیط خانه خودداری نماید که متاسفانه در این جنگ و جدال هر دو این حیوانات جان خود را از دست دادند.

اما از دست دادن چنان حیوان با وقار و شجاعی بسیار سخت و دردناک می تواند باشد و طبق گزارشات انجام شده اعضای خانواده این سگ این روزها حال بسیار بدی دارند.

این مطلب مفید بود؟
کشته شدن سگ فداکار برای نجات جان خانواده! + عکس
5.0
out of
5
(
1
) votes
(0 رای)
0%

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی

کاربران آنلاین : 5,290