زن جوانی متوجه شد که یک عنکبوت بسیار بزرگ در گوشه سقف خانه او وجود دارد و آنرا بزرگ تر از یک ماهی تابه خواند و فورا برخی تصاویر را در صفحه مجازی خود به اشتراک گذاشت و از دوستان خود در خواست کمک و راهنمایی برای خارج کردن آن کرد.

عنکبوت غول پیکر بزرگتر از ماهی تابه!

عنکبوت ها یکی از حیوانات وحشتناک با ابعاد بسیار کوچک و بزرگ بر روی کره زمین هستند که تمام آنها هشت پا دارند و این در حالی است که برخی مجهز به هیچ سم کشنده ای نیستند و برخی دیگر بسیار کشنده هستند و تنها با یک قطره از این سموم کشنده می توانند سیستم عصبی هر موجودی را تنها در چند ثانیه مختل کنند.عنکبوت غول پیکر بزرگتر از ماهی تابه! + عکسعنکبوت غول پیکر بزرگتر از ماهی تابه! + عکس

گاها ابعاد این موجودات ممکن است چیزی جدای از تصور هر یک از ما باشد و ما تنها گونه های کوچک این حیوانات را ممکن است تاکنون مشاهده کرده باشیم. خانم لاری کلارک استرالیایی ، اخیرا زمانیکه در حال جابجایی در خانه بود ، ناگهان با شیء سیاه رنگی که در سقف خانه کمین کرده بود روبرو شد که به شدت شوکه شد.

کشف هولناک عنکبوت به اندازه ماهی تابه در خانه!

در نگاه اول او چیزی را احساس نکرده بود ، اما کمی بعد متوجه شد که یک عنکبوت بسیار بزرگ در گوشه سقف خانه او وجود دارد و آنرا بزرگ تر از یک ماهی تابه خواند و فورا برخی تصاویر را در صفحه مجازی خود به اشتراک گذاشت و از دوستان خود در خواست کمک و راهنمایی برای خارج کردن آن کرد.

کشف هولناک عنکبوت به اندازه ماهی تابه در خانه!

کشف هولناک عنکبوت به اندازه ماهی تابه در خانه!

او در طی این پست ، در خواست کمک کرد و گفت من ظرف بزرگی برای به دام انداختن این عنکبوت ندارم و وقتی به سمت او نزدیک می شوم ، به شدت عصبی می شود و تعدادی از پاهایش را بلند می کند. با این حال یکی از دوستان خود این گونه گفت که لری تنها در صورتی می تواند از دست این عنکبوت راحت شود که خانه اش را بسوزاند و یکی دیگر در طی کامنتی گفت که بهتر است کرایه خانه را پرداخت کنی!

اما طولی نکشید که لری در طی پستی دیگر اعلام که عنکبوت بدون هر گونه آسیبی از خانه اش خارج شد.

این مطلب مفید بود؟
(0 رای)
0%

نوشتن نظرات

توجه : نظرات حاوی الفاظ نامناسب ، تهمت و افترا منتشر نخواهد شد.


تصویر امنیتی