ثبت بیوگرافی در گوگل
ثبت بیوگرافی در ویکی پدیا
تبلیغات

در این مطلب جدید در سال 1403 و سال 2024 ، او یک کیف پول "بیت کوین " (واحد پول)ایجاد کرد و آن را به حساب پست الکترونیکی مرتبط و شروع به ارسال نامه های تهدیدآمیز به قربانیان خود کرد و مقداری پول از آن ها در عوض امنیت خود و خانواده آن ها می خواست.

تهدید عجیب مشتریان توسط کارمند بیمه

کارمند بیمه ای در سنگاپور به تازگی پس از تلاش برای فریب دادن مشتریان از طریق ارسال نامه های تهدیدآمیزی که توسط "لرد ولدمورت" یکی از اعضای اصلی کتاب محبوب هری پاتر امضا شده بود دستگیر شد.ماجرای تبدیل مامور بیمه به جادوگر! + عکسماجرای تبدیل مامور بیمه به جادوگر! + عکس

"یی لین مینت" کارمند ملی میانمار در شعبه بیمه سنگاپور ، مشتریانی که قبلا او را رد کرده بودند ، هدف قرار داد. آن ها مشتریانی بودند که از گرفتن سیاست های بیمه از او امتناع کرده بودند ، یا مشتریان سابق که انتصاب های برنامه ریزی شده خود را تحویل نداده بودند و یا سیاست های بیمه خود را لغو کرده بودند.

در ماه ژولای 2017، یی لین مینت از لپ تاپ همسرش برای ثبت حساب پست الکترونیکی با یک سرویس ایمیل مبتنی بر ملیت کشور سوئیس استفاده کرد که درخواست هیچ فردی با استفاده از نام "لردولدمورت" را نداشت.

چنانچه در این بخش از سرگرمی نم نمک می خوانید او سپس یک کیف پول "بیت کوین " (واحد پول)ایجاد کرد و آن را به حساب پست الکترونیکی مرتبط و شروع به ارسال نامه های تهدیدآمیز به قربانیان خود کرد و مقداری پول از آن ها در عوض امنیت خود و خانواده آن ها می خواست.

ماجرای تبدیل شدن مامور بیمه به جادوگری وحشتناک

" در چند ماه گذشته ، من شما و همسرتان را تحت نظر داشته ام و من همه چیز را در مورد شما و خانواده تان می دانم. یکی از ایمیل های می گوید : " من می دانم کجا زندگی و کار می کنید ، من می توانم زندگی شما را در خراب و شما را بی کار کنم. حتی اگر بخواهم می توانم به طور فیزیکی به شما و همسرتان و پدر و مادرت آسیب برسانم."

اطلاعات دادگاه نشان می دهند یی نامه های تهدیدآمیزی به حداقل 33 نفر ارسال کرده و یک "بیت کوین" به ارزش 4،800 دلار و 7،350 دلار از هر یک از آن ها خواسته است. برای بدتر شدن اوضاع ، کلاهبردار شروع به ارسال نامه به همسایگان خود کرد ، و پس از خواندن یک مقاله خبری در مورد وام دهندگان بدون مجوز ، قربانیان خود را تحت فشار قرار داد تا با آزار همسایگان خود پول پرداخت کنند. او تهدید کرد که به این افراد آسیب می رساند ، اگر آن ها " همسایگان خود را وادار به پرداخت مبلغ درخواستی نکنند.

ترفند عجیب مامور بیمه برای مشتریانش

تبدیل شدن کارمند بیمه به جادوگری عجیب

بدشانسی برای کلاه بردار هنرمند ، هیچ یک از قربانیان "بیت کوینی" در کیف پول او نگذاشتند. در عوض ، همه آن ها به پلیس درباره آزار و اذیت او گزارش دادند. پس از شنیدن اظهارات قربانیان و استفاده از تست دی ان ای برای پیدا کردن ، کلاهبردار "لرد ولدمورت "در نهایت شناسایی و دستگیر شد.

"لین" به جرم پنج تهدید جنایی و هشت سو استفاده از قانون در سنگاپور متهم شد و 30 اتهام دیگر او نیز در نظر گرفته شد. او به دو سال و پنج ماه زندان محکوم شد. با اینکه وکلای مدافع وی سعی کردند با این ادعا که او از افسردگی خفیف رنج می برد و در طول زمان ارتکاب به جرائم با مشکلات مالی دست و پنجه نرم می کرده است جرم او را سبک کنند اما قاضی اشاره کرد که حرف های این مرد "مغرضانه" بوده است.

بیوگرافی

پیج اینستاگرام نم نمک

این مطلب مفید بود؟
(0 رای)
0%

نظر دادن