این بازیکن فوتبال، به دلیل نوشیدن آب سرد بلافاصله پس از مسابقه، در اثر حمله قلبی جان خود را از دست داد، که به دلیل واکنش نادر قلبی عروقی بوده است.

مرگ عجیب فوتبالیست جوان بعد خوردن یک لیوان آب !

یک فوتبالیست 27 ساله پس از نوشیدن یک لیوان آب سرد ، بعد از مسابقه دچار ایست قلبی شد و درگذشت. " لودوین فلورز نول " به تازگی برای تیم محلی خود در پرو بازی می کرده است که این تراژدی برایش رخ داد.مرگ فوتبالیست جوان بعد نوشیدن یک لیوان آب!مرگ فوتبالیست جوان بعد نوشیدن یک لیوان آب!

این بازیکن فوتبال ، به دلیل نوشیدن آب سرد بلافاصله پس از مسابقه ، در اثر حمله قلبی جان خود را از دست داد ، که به دلیل واکنش نادر قلبی عروقی بوده است.

"لودوین فلورز نول" 27 ساله که تصویرش را در این بخش از سرگرمی نم نمک مشاهده می کنید ، بلافاصله بعد از بازی برای تیم محلی خود در استان سولانا در شمال غربی پرو ، احساس کسالت کرد ، و به خانه رفت.

مرگ یک فوتبالیست پس از خوردن آب سرد

به گفته همسرش فلورس ، او یک لیوان آب سرد با یخ نوشید و مدت کوتاهی پس از آن دردهای قفسه سینه اش شروع شد ، برای همین او را به یک کلینیک در همان حوالی بردم ، اما در راه طاقت نیاورد و جات خود را از دست داد."

او به رسانه های محلی گفت : " پزشک به من گفت که دچار سکته قلبی شده است ، چون آب سرد زیادی نوشیده بود ، در حالی که بدنش هنوز گرم بود."پزشک معتقد بود که آب سرد باعث ایجاد تغییر در ضربان قلب ورزش کار می شود و در نهایت منجر به یک واکنش قلبی عروقی خواهد شد. این شرایط در هنگام نوشیدن یک مایع خنک نادر به نظر می رسد ، اگر چه آلودگی های میکروبی در آب نیز باعث گرفتگی معده و سایر شرایط مشابه می شوند. برای مثال آرسنیک موجود در آب می تواند منجر به سردرد ، درد معده ، تشنج ، استفراغ و حتی مرگ شود.

فوتبالیست که با خوردن یک لیوان آب جان خود را از دست داد

مرگ عجیب فوتبالیست پس از خوردن آب

نمونه هایی از مشکلات قلبی در میان فوتبالیست ها : سال 2017، اوگو ایوگو ، مدافع سابق انگلیس که در تیم تاتنهام بازی می کرد ، بعد از ایست قلبی در بیمارستان فوت کرد.

ایکر کاسیلاس دروازه بان سابق اسپانیا پس از حمله قلبی ، در هفته گذشته از فوتبال بازنشسته شده است.

دروازه بان 37 ساله پورتو ، در حال حاضر پس از حادثه شوک آوری در روز چهارشنبه ، در وضعیت ثابتی در بیمارستان قرار دارد و ظاهرا وضعیت وی رو به بهبودی نیست و تغییری نداشته است.

این مطلب مفید بود؟
(0 رای)
0%

نوشتن نظرات

توجه : نظرات حاوی الفاظ نامناسب ، تهمت و افترا منتشر نخواهد شد.


تصویر امنیتی