یک مرد چینی که 12 سال نقش یک افسر پلیس را ایفا می کرد، به تازگی توسط پلیس به دلیل جعل هویت دستگیر شد.

پایان پلیس بازی تقلبی یک مرد چینی بعد 12 سال

مردی چینی به تازگی به اتهام جعل هویت به عنوان یک افسر پلیس دستگیر شد. او قطعا اولین کسی نیست که این کار را انجام می دهد ، اما چیزی که او را خاص می سازد این است که او توانست همه را به مدت12 سال متقاعد کند که یک افسر پلیس است ؛ ماجرایی که در این بخش از سرگرمی نم نمک خواهید خواند ماجرایی است که روز گذشته توجه جمعیتی را به خود جلب کرد.لو رفتن پلیس قلابی بعد از 12 سال + عکسلو رفتن پلیس قلابی بعد از 12 سال + عکس

دستگیری افسر پلیس تقلبی بعد از سال ها

"وانگ فنگ" 41 ساله همیشه می خواست یک افسر پلیس باشد ، اما هرگز آموزش یا مطالعه نداشت . با این حال ، این موضوع او را از وانمود کردن به کسی که بیش از یک دهه بود منع نکرد. همه اینها از سال 2006 زمانی آغاز شد که برادر وانگ درگیر بدهی شد و به وکیل نیاز داشت. برای اطمینان از اینکه وکیل برادرش 100 درصد در دادگاه موفق می شود ، وانگ با مرد ملاقات و وانمود کرد که افسر پلیس در یکی از شهرهای چین است. این نیرنگ عملا موثر واقع و باعث شد وانگ فنگ نیز این کار را ادامه دهد. طولی نکشید که او به دوستان و آشنایان خود گفت که یک افسر پلیس شده است و یک یونیفرم و دست بند تقلبی خریدو حتی کارت شناسایی تقلبی تهیه کرد.

افسر پلیس تقلبی بعد از 12 سال دستگیر شد

مردی که 12 سال افسر پلیس تقلبی بود

در سال 2011، وانگ فنگ با ، زنی که بعدها همسر او شد ، ملاقات کرد دوستی او را به عنوان افسر اداره تحقیقات جنایی معرفی کرد و او مجذوب داستان های هیجان انگیز درباره مجرمان و تحقیقات پلیس شد. او متقاعد شده بود که او یک افسر پلیس در سطح معاون است ، اما وقتی رابطه آن ها جدی شد خانواده او نسبت به او بدگمان شدند. یکی از بستگان او درباره وانگ در دانشگاه پلیس پرسید که او باید از آنجا فارغ التحصیل شود ، اما هیچ مدرکی دال بر حضور او در این دانشگاه وجود ندارد. پلیس تقلبی به همسرش گفت که هنگام تحصیل در دانشگاه پلیس جنایی چین از کارت شناسایی دیگری استفاده می کرده است ، به همین دلیل سوابق او ثبت نشده است. او حرفش را باور کرد و موافقت کرد همسر او شود.

هنگامی که هیچ کدام از اعضای خانواده وانگ فنگ و همکاران نیروی پلیس در مراسم عروسی حضور پیدا نکردند ، والدین همسرش از او توضیح خواستند و به آن ها گفت که پدر و مادرش مدت ها پیش مرده اند وبا اعضای دیگر خانواده ارتباط ندارد و همه همکاران او در مراسم عروسی افسر عالی رتبه در منطقه دیگری شرکت داشتند.

بعد از مراسم عروسی ، وانگ فنگ به همسرش گفت که در پرونده های جنایی مهم و حساس کار می کند و از او خواست تا در مورد شغلش با هیچ کس ، حتی والدینش صحبت نکند. زن مطیع ، فکر نمی کرد که عجیب باشد ، همانطور که وانگ همیشه در هنگام ترک کار یونیفرم پلیس را می پوشید همسرش شنیده بود افراد پلیس مدام اضافه کاری می کنند ، بنابراین رفتار او اصلا عجیب نبود.

چیزی که همسر وانگ نمی دانست این بود که او چندین سال پلیس تقلبی حرفه ای بود ، بنابراین تجربه زیادی داشت. او ده ها رمان با موضوعات پلیسی خوانده بود ، به طور مداوم اکانت عمومی پلیس چین را بررسی می کرد ، ارزیابی دانلود کرده و گزارش های را از اینترنت دانلود و برای خودش جعل کرده بود.

پلیس تقلبی دستگیر شد

لباس مرد چینی که 12 سال افسر پلیس تقلبی بود

در طول 12 سال که وانگ فنگ موفق به جعل شخصیت افسران پلیس شد ، از شرایط خوش شانسی بهره مند بود. مثالا ، سه سال پیش ، پسر عموی همسرش به جرم دزدی دستگیر شد و خانواده اش از او خواستند تا از ارتباطات خود برای کمک استفاده کند. وانگ وکیلی پیدا کردکه موفق شد اتهامش را سبک تر کند. سپس ، یکی از دوستان وانگ به جرم رانندگی در حال مستی متهم شد و پرسید که آیا می تواند به او کمک کند تا محکومیت خود را کاهش دهد به لطف وانگ به زندان نرفت چون مقدار الکل در خون او پایین بود ، بنابراین تنها به مدت شش ماه گواهی نامه اش باطل شد.

در حالی که همه فکر می کردند که او در ماموریت ، انجام تحقیقات و گرفتن مجرم است ، وانگ فنگ در واقع زمان را در هتل ها صرف کرده یا کار های کوچک و بی ارزش انجام می داد. با استفاده از هویت جعلی اش پول قرض می گرفت تا آن را پس بدهد ، اما هرگز این کار را نمی کرد. هنگامی که در ماه سپتامبر امسال توسط افسران واقعی پلیس دستگیر شد ، بیش از 2 میلیون یوآن (290،000 دلار)مقروض بود. این امر موجب انحطاط او شد ، زیرا برخی از طلبکاران او از انتظار برای پرداخت دیون خود خسته شدند و به مقامات اطلاع دادند.

پلیس در حالی که خانه وانگ فنگ را جستجو می کرد ، یونیفرم و هویت جعلی ، برنامه کار نوشته شده و گزارش هایی را پیدا کردند که از منابع آنلاین ، کپی می شد دست بند و دیگر لوازمی که مرد برای جعل استفاده کرده بود ، پیدا شد. "وانگ فنگ" در پاسخ به این پرسش که چرا او این نیرنگ را مدت طولانی حفظ کرده است گفت که او همیشه می خواسته یک افسر پلیس باشد و پس از اینکه وانمود کرد کسی است که 12 سال پیش به برادرش کمک کرده ، غرور او را گرفت از احترامی که می دید لذت می برد ، بنابراین به دروغ گفتن ادامه داد تا اینکه ترک کردن این کار برایش غیرممکن شد.

این مطلب مفید بود؟
(0 رای)
0%

نوشتن نظرات

توجه : نظرات حاوی الفاظ نامناسب ، تهمت و افترا منتشر نخواهد شد.


تصویر امنیتی