آقای استیو مارتین از تصویری عجیب و در عین حال بسیار شوکه کننده رونمایی کرد که در چند ساعت گذشته از پر بازدیدترین تصاویر در صفحات مجازی بوده است. این تصویر کاملا واقعی توسط دوربین های فضایی از کره مریخ عکسبرداری شده اند.

کشف خوک در کره مریخ!

سالانه تصاویر متعددی توسط فضاپیماهای موجود در فضا از سیاره های مختلف ثبت می شود که توسط دانشمندان و محققان مورد بررسی قرار می گیرند تا از هر اتفاق بزرگ و کوچک در سیارات مطلع شوند. با این حال طبق تحقیقاتی که تاکنون انجام شده است ، گفته می شود که هیچ موجودی در سیارات دیگر در منظومه شمسی زندگی نمی کنند.کشف خوک در کره مریخ! + عکسکشف خوک در کره مریخ! + عکس

اما آقای استیو مارتین 56 ساله ، در حالی که در حال بررسی و اسکن تصاویر ثبت شده توسط ماهواره های فضایی بود ، از تصویری عجیب و در عین حال بسیار شوکه کننده رونمایی کرد که در چند ساعت گذشته از پر بازدیدترین تصاویر در صفحات مجازی بوده است. این تصویر کاملا واقعی توسط دوربین های فضایی از کره مریخ عکسبرداری شده اند.

کشف خوک آبی رنگ در مریخ!

همان گونه که این تصویر را مشاهده می کنید ، موجود آبی رنگی را نشان می دهد که در ابعاد بزرگتر به خوک بسیار نزدیک می باشد که این تصویر کاملا واقعی از سطح کره مریخ عکسبرداری شده است.

کشف خوک در کره مریخ! + عکس

آقای استیو در مصاحبه اخیر خود این گونه گفت : " من ساعت های بسیار زیادی را صرف بررسی این تصاویر از ناسا کردم و اما هیچ وقت فکر نمی کردم که بتوانم خوک را پیدا کنم." با این حال استیو این کشف را به یکی از تحلیلگران ناسا ارائه کرد که آنها بعد از مشاهده این تصاویر هیچ نظری نداند!

این مطلب مفید بود؟
(0 رای)
0%

نوشتن نظرات

توجه : نظرات حاوی الفاظ نامناسب ، تهمت و افترا منتشر نخواهد شد.


تصویر امنیتی