ثبت بیوگرافی در گوگل
ثبت بیوگرافی در ویکی پدیا
تبلیغات

در این مطلب جدید در سال 1402 و سال 2024 ، این تصاویر تلخ و دردناک که می تواند قلب هر یک از ما تسخیر خود نماید در صفحات مجازی بیش از 5 میلیون بازدید را به خود اختصاص داده است که به تبع با واکنش های شدیدی از جانب کاربران روبرو شد.

نوشتن تکالیف کودک کار که سوژه شد!

زندگی ما انسان ها ممکن است پر از خاطرات و تجربه های تلخ و شیرینی باشد که در میان خاطرات شیرین و به یاد ماندنی که به هیچ وجه از یاد و خاطرمان نمی رود ، می توان به ازدواج و همچنین صاحب فرزند شدن اختصاص داد که با متولد شدن نوزاد در یک خانواده دو نفره ، می تواند با عطر و بویش خانه و خانواده را معطر سازد.نوشتن تکالیف کودک کار که سوژه شد! + عکسنوشتن تکالیف کودک کار که سوژه شد! + عکس

از این رو در طی این اتفاق جالب ، پدر و مادر برای آنکه بتوانند در تربیت ، پرورش و شکل گیری شخصیت وی موثر باشند ، از همان بدو تولد نوزاد شروع به تغییر و صحیح کردن عادات اخلاقی و رفتاری خود می کنند که در نتیجه کودک آنها می تواند تبدیل به فردی موفق در آینده شود.

با این حال می بایست آنها را در مسیر رسیدن به اهدافشان کمک نمود و هزینه های کافی پرداخت شوند. اما اخیرا تصاویری در صفحات مجازی از یک پسر بچه 12 ساله منتشر شد که توانست میلیون ها بار دیده شود و نظرات و واکنش های مختلفی را به خود جلب نماید. جزئیات بیشتر را در ادامه این مطلب از بخش سرگرمی نم نمک خواهیم گفت.

ماموران پلیس شهر موچه واقع در پرو اخیرا نسبت به نشست های شبانه یک پسر بچه در مسیر عابر پیاده مشکوک شدند که به همین دلیل تصمیم گرفتند تا با استفاده از دوربین های مداربسته وی را تحت نظر بگیرند.

نوشتن تکالیف کودک کار که سوژه شد! + عکس

به همین دلیل در یک شب ، زمانیکه پسر بچه 12 ساله در عابر پیاده نشسته بود ، با استفاده از دوربین های مداربسته بر روی وی زوم نمودند و متوجه شدند وی هر شب برای نوشتن تکالیف خود به این محله مراجعه می کند و در زیر روشنایی تیر برق آنها را انجام می دهد.

این تصاویر تلخ و دردناک که می تواند قلب هر یک از ما تسخیر خود نماید در صفحات مجازی بیش از 5 میلیون بازدید را به خود اختصاص داده است که به تبع با واکنش های شدیدی از جانب کاربران روبرو شد.

نوشتن تکالیف کودک کار که سوژه شد! + عکس

نام این پسر بچه 12 ساله ویکتور مارتین است که طبق گفته های مادرش وی هم در پایه ششم در حال تحصیل است و هم بعد از پایان رسیدن زمان مدرسه به چراندن حیوانات و کمک کردن به چوپان ها برای بدست آوردن هزینه های خود تلاش می کند و نمرات بالای کلاس را نیز به خود اختصاص می دهد.

با این حال خانه آنها به دلیل وضعیت مالی بدشان ، هیچ برقی نداشت و بعد از منتشر شدن این ویدیو ، شهردار موچه اعلام کرد که تمام هزینه های برق خانه آنها را پرداخت خواهد نمود و ویکتور مارتین بازیگوش نیز از آرزویش گفت که قصد دارد تبدیل به پلیس شود تا بتواند فساد را از بین ببرد.

بیوگرافی

پیج اینستاگرام نم نمک

این مطلب مفید بود؟
(0 رای)
0%

نظر دادن