ثبت بیوگرافی در گوگل
ثبت بیوگرافی در ویکی پدیا
تبلیغات

در این مطلب جدید در سال 1403 و سال 2024 ، اخیرا یک بز که در مزرعه آقای ژوزفین رپیکه 40 ساله واقع در فیلپین می باشد، حیوان عجیب الخلقه ای که نصف انسان و نصف خوک بود را به دنیا آورد.

بزغاله ای عجیب که نصف خوک است و نصف انسان!

بی شک خبر موجودات عجیب و غریب یا به عبارتی موجودات عجیب الخلقه یکی از بدترین اتفاقات ممکن است که گاها می تواند باعث شوکه و ایجاد احساس ناخوشایندی در هر یک از ما شوند. با این حال روز گذشته ویدیو حیوانی عجیب الخلقه که توسط یک بز به دنیا آمده بود ، توانست باعث شوکه شدن دانشمندان و کاربران صفحات مجازی شود و به تبع واکنش های متعددی نسبت به آن شد. جزئیات بیشتر را در ادامه این مطلب از بخش سرگرمی نم نمک خواهیم گفت.بزغاله ای که نصف خوک است و نصف انسان!! + عکسبزغاله ای که نصف خوک است و نصف انسان!! + عکس

یک کشاورز فیلیپینی زمانیکه بز مزرعه آن باعث تولد حیوانی عجیب شد ، بسیار شوکه شد و تصمیم گرفت تا ویدیو آن را ضبط و در صفحات مجازی به اشتراک بگذارد. همان گونه که در تصویر مشاهده می کنید ، بز مزرعه این شخص ، موجودی عجیب الخلقه که نصف خوک است و نصف انسان را به دنیا آورده است که آقای کشاورز و همسایگان آن بر این باورند که این یک شیطان جهش یافته می باشد که توسط بز به دنیا آمده است.

تولد خوک عجیب الخلقه در فیلپین

تولد مرموزانه خوک انسان نما عجیب در فیلیپین

این ویدیو حدودا متعلق به اوایل ماه جاری است و تنها روز گذشته در صفحات مجازی منتشر شد و باعث شوکه شدن کاربران این صفحات شد. با این حال این بز دو جنین را باردار بود که پس از سزارین ، یکی از آنها بزغاله بود و دیگری خوکی انسان نما عجیب الخلقه بود!

نام کشاورز فیلیپینی "ژوزفین رپیکه" 40 ساله است که در مورد این حیوان عجیب الخلقه این گونه گفت : " این حیوان همانند خوکی با ترکیب انسان به نظر می رسد چرا که همانند انسان دارای یک ناف بود. ما به شدت شوکه شدیم و توضیح آن بسیار سخت است".

تولد مرموزانه خوک انسان نما عجیب در فیلیپین

تولد خوک عجیب الخلقه در فیلپین

با این حال هر دو آنها جان خود را از دست داده اند و آقای دکتر " آگاپیتا " از دانشگاه علوم دامپزشکی فیلیپین این گونه گفت : " به نظر می رسد یک جهش ژنتیکی رخ داده است و همچنین ممکن است که بز به یک بیماری نادر به نام "Rift Valley " مبتلا بوده باشد که این موجب اختلال در رشد جنین شده باشد".

از این رو این یک اتفاق نادر و عجیبی بود که توانست به شدت در صفحات مجازی منتشر شود و سوالات متفاوتی را در این مورد ایجاد نماید!

بیوگرافی

پیج اینستاگرام نم نمک

این مطلب مفید بود؟
(0 رای)
0%

نظر دادن