ثبت بیوگرافی در گوگل
ثبت بیوگرافی در ویکی پدیا
تبلیغات

در این مطلب جدید در سال 1402 و سال 2023 ، لوکس ترین جزایر خصوصی جهان با امکانات باورنکردنی و جزایر خصوصی کارائیب و بهترین جزایر دنیا برای زندگی و جزیره های افراد معروف و جزایر شخصی ثروتمندان و بزرگترین جزیره شخصی جهان و جزیره خصوصی و جزیره شخصی در ایران در نم نمک.

لوکس ترین جزایر خصوصی جهان با امکانات باورنکردنی

تعدادی از جزیره های کوچک در سرتاسر جهان با داشتن امکانات رفاهی عالی به یکی از بهترین مکان ها برای تفریح مبدل شده اند. نام و امکانات برخی از این جزایر در ادامه مطالب از نم نمک ذکر شده است :لوکس ترین جزایر خصوصی و شخصی ثروتمندان جهان! + عکسلوکس ترین جزایر خصوصی و شخصی ثروتمندان جهان! + عکس

جزایر تاگوماگو و ایبیزا

گردشگرانی که از توان مالی بالایی برخوردار هستند ، می توانند تعطیلات خود را در هتل جزیره رویایی تاگوماگو با امکانات رفاهی و تفریحی متنوع بگذرانند. فقط با 5 دقیقه قایق سواری در امتداد ساحل شرقی جزیره تاگوماگو به جزیره ایبیزا با یک ویلا 5 طبقه با استخر شنا به طول 8 متر ، امکانات ماساژ در فضای باز و حمام بخار و سونا می رسید.

جزایر تاگوماگو و ایبیزا

هزینه هر شب اقامت در هتل جزیره تاگوماگو واقع در کشور فیجی 2436 پوند با یک خدمتکار شخصی است. این هزینه برای هتل جزیره ایبیزا برای هر شب با یک آشپز خصوصی ، یک خدمتکار و کاپیتان قایق تفریحی 22000 پوند است.

جزایر تاگوماگو و ایبیزا

جزیره پونتادوس کانچوس

جزیره پونتا دوس کانچوس واقع در برزیل از سه جزیره کوچک با سواحل شنی سفید تشکیل شده است.

جزیره پونتادوس کانچوس

این جزیره زیبا دارای 25 کلبه ییلاقی زیبا و مدرن با فضایی کاملا خصوصی است. امکان جابه جایی با خودروهای ون و بالگرد در این جزیره مهیاست. زمین تنیس خاکی ، قایقرانی و نمایش فیلم از دیگر امکانات این جزیره است. نرخ هر شب اقامت در جزیره پونتادوس کانچوس در فصل زمستان از 450 پوند شروع می شود.

جزیره پونتادوس کانچوس

جزیره کمپینسکی

کاخ سن سلمنته در جزیره کمپینسکی در ونیز صومعه ای باستانی است که در قرن 12 میلادی ساخته شده است. این کاخ که امروزه به هتل تبدیل شده است ، دارای 190 اتاق و سوئیت ، هشت حیاط و یک کلیسا خصوصی است.

جزیره کمپینسکی

کاخ سن سلمنته امکانات رفاهی شامل استخر سرپوشیده ، زمین گلف ، زمین تنیس و حوضچه های آب گرم را دارا می باشد. هزینه اقامت در اتاق های این هتل زیبا از 356 پوند برای اتاق های دو نفره در شب شروع می شود.

جزیره کمپینسکی

جزیره پتی سنت وینسنت

در قسمت جنوبی جزایر کارائیب ، یک جزیره بکر و رویایی به نام پتی سنت وینسنت وجود دارد. این جزیره رویایی با وسعتی برابر 115 هکتار دارای 22 کلبه یک خوابه بزرگ و ویلا دو طبقه است که برای رعایت بیشتر حریم خصوصی ، ویلاها در امتداد ساحل بین حصاری از درختان ساخته شده اند.

جزیره پتی سنت وینسنت

امکانات رفاهی پتی سنت وینسنت در اواخر دهه 60 میلادی توسعه داده شد و بین سال های 2011 تا 2012 کلبه ها بازسازی شدند. در همین زمان مجموعه جدیدی از حوضچه های آب گرم و رستوران ساحلی نیز به امکانات جزیره اضافه گردید.

نکته جالب درباره جزیره پتی سنت وینسنت عدم وجود تلویزیون ، تلفن و اینترنت در تمام کلبه ها و ویلاها است. مهمانان این چزیره هنوز برای برقراری ارتباط باید پرچم های مخصوصی را به اهتزاز در آورند. پرچم زرد در این جزیره به معنای درخواست خدمات است و پرچم قرمز برای زمانی به اهتزاز درمی آید که مهمانان می خواهند اعلام کنند ایجاد مزاحمت نکنید. نرخ اقامت در هریک از کلبه های این جزیره از 900 پوند برای هرشب است.

جزیره پتی سنت وینسنت

بیوگرافی

این مطلب مفید بود؟
(1 رای)
100%

نظر دادن