ثبت بیوگرافی در گوگل
ثبت بیوگرافی در ویکی پدیا
تبلیغات

در این مطلب جدید در سال 1402 و سال 2023 ، دانستنی های ژاپن و قوانین کشور ژاپن و نکات منفی ژاپن و قوانین پوشش در ژاپن و حقایق تلخ ژاپن و همه چیز درباره کشور ژاپن و رفتار مردم ژاپن با ایرانی ها و واقعیت های کشور ژاپن و فرهنگ بد ژاپن در نم نمک.

حقایقی خواندنی درباره ژاپن و مردم ژاپن

کره خاکی- آبی زمین پس از گذشت هزاران سال از عمرش این روزها به تعداد زیادی خشکی در ابعاد بزرگ و کوچک تقسیم شده است که در حال حاضر 205 کشور بطور کلی در جهان وجود دارد که طبق آخرین برآوردها در سال 2017 میلادی اعلام شد که جمعیت کره زمین چیزی نزدیک به 8 میلیون نفر می باشد.دانستنی های ژاپن و حقایق و واقعیت های مردم کشور ژاپندانستنی های ژاپن و حقایق و واقعیت های مردم کشور ژاپن

با این وجود کشورهای زیادی در کره زمین همان گونه که گفته شد ، وجود دارند که هر یک از این کشورها به نحوی در یک یا چند صنعت بسیار شناخته شده است و نیازهای خود و دیگر کشوها را برطرف می کند.

در میان این کشورها می توان به کشور ژاپن اشاره کرد که یکی از پیشرفته ترین و بزرگ ترین قطب های اقتصادی جهان می باشد که سالانه هزاران قلم کالا را به کشورهای دیگر صادرات می کند. اما برخی حقایق هستند که کمتر کسی شاید از آنها مطلع باشد و به همین دلیل ما قصد داریم در ادامه این مطلب از بخش سرگرمی نم نمک شما را هر چه بهتر با این حقایق آشنا سازیم. همراه ما باشید.

دانستنی های جالب در مورد کشور ژاپن

حقایق حیرت انگیز درباره کشور قدرتمند ژاپن

حقایق عجیب در مورد زندگی در کشور ژاپن

1- اکثر جمعیت ژاپن میان سال و مسن هستند!

واقعیت بسیار تلخی که می توان در مورد کشور ژاپن گفت این است که متاسفانه کشور ژاپن با مشکل پیری جمعیت روبرو است و علت اصلی آن هم عدم وجود زمان کافی برای هر یک از زوجین می باشد که باید در طول روز به مدت چندین ساعت و متداول کار کنند که نتیجه آن هم پیر شدن جمعیت این کشور می باشد.

شاید باور چنین چیزی برای هر یک از شما سخت باشد که میزان فروش پوشک افراد مسن نسبت به پوشک نوزادها بیشتر است؟! این یکی از عجیب ترین و دردناک ترین حقایق کشور پیشرفته ژاپن می باشد. حتی دو تن از افراد جزیره اوکیناوا از مسن ترین افراد کره زمین با سن 116 و 117 سال هستند.

میانسالان ژاپن

حقایقی خواندنی درباره مردم ژاپن


2- ژاپن ، یکی از قانونی ترین و امن ترین کشورهای جهان!

کشور ژاپن یکی از امن ترین کشورهای جهان می باشد که نرخ اتفاق افتادن جرم در این کشور بسیار پایین است و شاید شما نیز همانند دیگران تا به حال خبری حاکی از رخداد جرم و جنایتی از کشور ژاپن بوده باشید. بنابراین اگر روحیات شما با منطقه ای که زندگی می کنید ، مطابقت ندارد می توانید این کشو را برگزینید.

جالب است بدانید شایع ترین جرایمی که در این کشور رخ می دهد ، سرقت دوچرخه و یا چتر می باشد که واقعا در برابر جرایمی که در طول روز در کشورهای دیگر رخ می دهد ، بسیار خنده دار می باشد و نشان دهنده امنیت این کشور می باشد.

ژاپن از کشورهای امن

از حقایق ژاپن چه می دانید؟


3- کشور ژاپن دارای بیشترین دستگاه فروش خودکار خوراکی در جهان!

یکی از چیزهایی که شما در هر بار سفر به کشور ژاپن ممکن است به تعداد دفعات زیادی روبرو شوید ، وجود " دستگاه فروش خودکار " به بیشترین میزان ممکن است که در هر نقطه از این کشور جای گرفته است و به نحوی می توان این گونه گفت که استفاده از این دستگاه ها جزء فرهنگ جدید و مدرن کشور ژاپن می باشد که فرصت خوبی برای اشتغال زایی در شرکت های بزرگ ژاپنی در زمینه خوراک می باشد.

این بصورتی می باشد که در شهرهای بزرگ این کشور می توانید حتی در رستوران ها ، قهوه داغ و سرد از دستگاه فروش خودکار خریداری نمایید که واقعا بی نظیر می باشد.

آمار دستگاه خودکار فروش خوراکی در ژاپن

حقایقی درباره دستگاه های موجود در ژاپن


4- کشور ژاپن تشکیل شده از بیش از 6852 جزیره !!!

یکی از حقایق جالب که شاید اکثر ما از آن مطلع نباشیم ، این است که کشور ژاپن از بیش از 6800 جزیره به وجود آمده است که این واقعیت و حقیقت یکی از جالب ترین و شنیدنی ترین حقایق کشور ژاپن می باشد. جالب است بدانید که تنها 4 جزیره بزرگ با نام های هونشو ، هوکایدو ، کیوشو و شیکوکو 97% کشور ژاپن را تشکیل داده اند.


5- بیش از 1500 زلزله در سال!

یکی از بزرگترین مشکلات کشور ژاپن این است که متاسفانه سالانه با بیش از 1500 زلزله با ریشترهای متفاوت روبرو می شود که خوشبختانه اکثر آنها کوتاه هستند و گاها برخی از این زمین لرزه ها ممکن است به بیش از 8 ریشتر نیز برسند که این دلیلی بر ساخت ساختمان هایی مستحکم در برابر زلزله می باشد که در برابر شدیدترین زلزله ها هم می توانند مقابله کنند و این مشکل به هیچ وجه آنها را از کار کردن روزمره باز نمی دارد و آنها پرقدرت تر از روز گذشته انجام وظیفه می کنند.

ساختمان های ضد زلزله ژاپن

حقایقی درمورد زلزله های ژاپن


6- چرت زدن کارمندان در محل کار!

همان گونه که تا این قسمت مطلع شدید ، مردم کشور ژاپن بیشتر از سایر مردمان کشورهای دیگر در محل کار هستند و بسیار زیاد کار می کنند که در کنار کار بسیار زیاد ، ساعت کاری آنها بسیار زیاد می باشد.

به همین دلیل کارفرمایان ژاپنی برای آنکه به کارمندانشان فشار بیش از حدی وارد نشود ، به آنها اجازه می دهند تا در محل کار به مدت زمان مشخصی چرت بزنند و استراحت کنند و انرژی کافی را برای باقی روز بدست بیاورند.

قانون خوابیدن در محل کار

حقایق و خواندنی های جالب از کار در ژاپن


7- میوه بهترین هدیه در میان ژاپنی ها است!

بیشتر مردم جهان برای آنکه عشق و عاطفه را به یکدیگر منتقل سازند ، سعی می کنند تا با خرید هدیه های لوکس و گران قیمت این کار را انجام دهند. از این رو مردمان ژاپنی این گونه نیستند و زمانیکه می خواهند هدیه ای اهدا نمایند ، بیشتر میوه را به یکدیگر هدیه می دهند و در فرهنگ آنها میوه بهترین هدیه ممکن برای مردمان ژاپنی است.

این آداب و رسوم می تواند یکی از بهترین و منطقی ترین آداب باشد که مردمان ژاپنی آن را در طول سال انجام می دهند.

هدیه به سبک ژاپنی ها

حقایقی از فرهنگ جالب ژاپنی ها


8- حضور بیش از 3000 رستوران مک دونالد در ژاپن

همان گونه که مطالعه کردید ، مردمان ژاپن ، بیشتر ساعات کاری را در طول روز دارند و از این رو بیشتر به غذاهای آماده علاقه دارند. اما با این وجود خیلی سخت می توانید افراد چاق را در خیابان مشاهده کنید.

آمار تعداد رستوران مک دونالد ، ژاپن در جهان ، دومین کشور می باشد که بیشترین میزان رستوران مک دونالد را در خود جای داده است و اولین کشور که بیشترین میزان رستوران مک دونالد را داراست ، آمریکا می باشد.


9- آمار سرسام آور ژاپنی ها در استفاده از موجودات آبزی!

ژاپنی ها بیشتر به غذاهای دریایی علاقمند هستند که این علاقه می تواند نشانه لاغر و تناسب اندام آنها باشد. جالب است بدانید که ساکنین کشور ژاپن در طول سال بیشتر از 17 میلیون تن غذای دریایی می خورند!

قوانین خاص ژاپن چه هستند؟

حقایقی از تغذیه ژاپنی ها


10- بزرگترین شهرهای ژاپن

اگر به دنبال کشف حقایق بیشتری در مورد کشور ژاپن هستید ، اطلاع یافتن از شهرهای بزرگ این کشور می تواند کاربردی باشد. در ادامه با شهرهای بزرگ و پرجمعیت ژاپن آشنا خواهید شد ؛

  1. توکیو
  2. یوکوهاما
  3. اوساکا
  4. ناگویا
  5. ساپورو
  6. فوکوئوکا
  7. کوبه
  8. کاوازاکی
  9. کیوتو
  10. سایتاما

بیوگرافی

این مطلب مفید بود؟
(4 رای)
80%

نظر دادن