ثبت بیوگرافی در گوگل
ثبت بیوگرافی در ویکی پدیا
تبلیغات

در این مطلب جدید در سال 1402 و سال 2023 ، آیا میدانید زن متولد آبان بهتر است با چه مردی ازدواج کند؟ و زن متولد آبان چه مردی را دوست دارد و کلا خصوصیات رفتاری او چیست؟ پس با ما همراه باشید.

طالع بینی هندی زن متولد آبان

زن متولد آبان فردی پرتکاپو و فعال است و شخصیتی مستحکم و قوی دارد. او موجودی جذاب ، مغرور ، با اعتماد به نفس است. کمی زود خشم است و ممکن است زود جوش بیاورد و در حین عصبانیت حرفهای ناجوری بر زبان بیاورد. ولی در این گونه مواقع بهتر است او را به حال خود بگذارید تا آرام شود زیرا قلبش پاک است و نیت خاصی از آن گفته ها ندارد.خصوصیات دختر و زن متولد آبان + طالع بینی عشق و ازدواجخصوصیات دختر و زن متولد آبان + طالع بینی عشق و ازدواج

زن متولد آبان کدبانویی شایسته است و در آشپزی مهارت دارد. او مادری مهربان است که در برخی مواقع دچار خشم و غضبهای آنی می شود. او خیلی راحت می تواند احساسات و عواطف خود را کنترل کند زیرا نیروی عظیمی در وجود او نهفته است. اما اگر ظرفیتش به پایان برسد و رنج و اندوه لبریز شود آنگاه همین نیرو در راه منفی به کار می افتد و تبدیل به آدمی غرغرو ، بداخلاق ، تندخو و بی حوصله می شود و جنگ روانی شدیدی را بر علیه شما به راه می اندازد.

شخصیت زنان متولد ابان ماه

زن متولد آبان ، آدم سردی است. آرامش بیش از حد برخی این از زنهای افسونگر ، شما را جادو می کند ، حتی ممکن است آزار بدهد و سرگردان کند. زمان زیادی طول می کشد تا بفهمید او به چه چیزی شبیه است. مطمئنا ، او واقعا همان دختر سرد و خوددار نمی تواند باشد . در واقع وظیفه شماست که بفهمید او چیست .

زن متولد آبان چه مردی را دوست دارد

زن متولد آبان چه مردی را دوست دارد

بیشتر زنان متولد آبان قشنگ ، وسوسه انگیز و فریبا هستند. حتی زمانی که کاملا ساکت هستند ، چشمهای آنها با صدای بلند با شما سخن می گوید . آنقدر جذاب هستند که دوستان به دورشان جمع می شوند . شما هم با انرژی جالب ، مبهم و مرموز او گرفتار می شوید .

در واقع عشق در تمام عناصر وجودی دوشیزه متولد آبان نفوذ کرده . او با همه موضوعات احساساتی برخورد می کند ، از طریق آویزان کردن جورابتان روی بند گرفته تا مشکلات جهان سوم ممکن است از آن دخترهایی باشد که از نظر مردان خرفت است ، اما اگر در قلبش جایی برای خود باز کنی ، برای همیشه آنجا جای شماست . او در قبال کسی که دوست دارد بسیار صادق و وفادار است . سعی کنید بر یکی از این دخترها غلبه کنید تاببینید که زندگی چگونه به روی شما لبخند می زند .

چگونه دل زن متولد آبان را بدست آوریم؟

پیش از آنکه به خود غره شوید ، فراموش نکنید که اگر پای خود را از گلیم تان دراز تر کنید ، پشیمان خواهید شد . هرگز فکر نکنید که می توانید به او خیانت کنید ، چون با نگاهی زیرکانه همه چیز را می فهمد و چنان غیظ می کند که مجبور می شوید همه چیز را پنهان کنید . اگر با او درگیر شوید ، هرگز شما را نمی بخشد و فراموش نمی کند ، او حتی در هشتاد سالگی هم از شما دلخور است .

در آسمان فلکی او از متولدین نشانه های دیگر حسود ، کینه توز ، و انتقام جو تر است . مراقب باشید که او را خشمگین و غضبناک نکنید . بعدا نگویید که نگفتم!

چگونه زن متولد آبان را عاشق خود کنیم

چگونه زن متولد آبان را عاشق خود کنیم

وقتی مادر می شود مثل ماده ببری است که برای محافظت از بچه ها با چنگ ودندان می جنگد . او می تواند بسیار انحصار گر باشد و نگذارد که بچه ها از چشمش دور شوند . مادرهای خیلی منفی حتی نمی گذارند که شخصیت بچه ها شکل بگیرد و اگر مراقب نباشند آشفتگی به بار خواهد آمد . از نظر دختران متولد آبان فلسفه زندگی این است که اگر خداوند دری را ازروی حکمت ببندد ، در دیگری را از روی رحمت باز می کند .

اگر دختری مثبت و متولد آبان را انتخاب کنید ، روزهای بسیار خوشی را با هم می گذارنید ، او چه دوست شما باشد چه شریک تان ، استواری غیر منتظره ای از خود نشان می دهد . خدای من! او بی نظیر است .

 

پیوند زناشویی زن متولد آبان با سایر ماه ها
 • آبان با فروردین : (بد) آزادی خواه سلطه گر خواهان تنهایی و درون گرا
 • آبان با اردیبهشت : (خوب) آرمانگرا بلند پرواز همراه با جاذبه و اقتدار و ناسازگاری
 • آبان با خرداد : (متوسط) برای رسیدن به خوشبختی باید یکدیگر را تحمل کنند
 • آبان با تیر : (متوسط) در مسائل مالی اختلاف نظر دارند ولی در سایر موارد هماهنگ می باشند
 • آبان با مرداد : (متوسط) یکی وفادار و قابل اعتماد و دیگری عاشق ستایش دیگران
 • آبان با شهریور : (متوسط) جسور بی پروا سرشار از انرژی و بلند پرواز
 • آبان با مهر : (متوسط) اگرچه خالی از دردسر نیستند اما میتوانند موفق باشند
 • آبان با آبان : (بد) مستعد به خشمگین شدن و از کوره در رفتن در نتیجه پیوندی همراه با مشکلات
 • آبان با آذر : (متوسط) یکی سختگیر در مسائل دیگری سرشت پویا و جدی دارد
 • آبان با دی : (بد) هر دو دارای خصلت سلطه طلبی و سختگیرانه می باشند
 • آبان با بهمن : (بد) یکی با احساس و عاطفه دیگری سلطه جو و خواهان کسب برتری
 • آبان با اسفند : (بد) یکی آرمان گرا و عاشق پیشه و دیگری با اعتماد به نفس کافی

بیوگرافی

این مطلب مفید بود؟
(84 رای)
90%

نظر دادن