ثبت بیوگرافی در گوگل
ثبت بیوگرافی در ویکی پدیا
تبلیغات

در این مطلب جدید در سال 1403 و سال 2024 ، آیا میدانید زن متولد آذر بهتر است با چه مردی ازدواج کند؟ و زن متولد آذر چه مردی را دوست دارد و کلا خصوصیات رفتاری او چیست؟ پس با ما همراه باشید.

طالع بینی هندی زن متولد آذر

زنان متولد آذر ماه انسانهای خونگرم ، صمیمی ، خردمند ، یکرنگ و بی غل و غش هستند. آنها افرادی مستقل و متکی به نفس اند و هرگز دوست ندارند به کسی وابسته باشند. در اعمال و رفتار خود کمی جسور و بی پروا هستند و این جسارت گاهی اوقات توام با گستاخی می شود که احتمالا دیگران را آزرده خاطر می کند. اما بدون شک نیش و کنایه های آنها ناشی از غرض خاصی نیست فقط ناشی از رک و راست بودن و صریح الهجه بودن آنهاست.خصوصیات دختر و زن متولد آذر + طالع بینی عشق و ازدواجخصوصیات دختر و زن متولد آذر + طالع بینی عشق و ازدواج

زن متولد آذر موجودی واقع بین و اهل منطق است و هر کاری را سعی می کند به طور سنجیده انجام دهد. در برخورد با مسایل و مشکلات زندگی هرگز نهراسیده و جنبه های تلخ زندگی را برای خود عمده و بزرگ نمی کند. یعنی همان قدر که از خوبیها و لذایذ زندگی به شادی و شعف می آید از زشتیها و مظالم ناراحت می شود. بنابراین به طور کلی نه می توان گفت خوشبین است و نه بدبین. بنابرین واقع بین بهترین صفتی است که زیبنده اوست.

قیافه متولدین آذر

زن متولد آذر ، عجب زن مهربانی است! با ذهن خلاق و قیافه بی شیله پیله ای که دارد هیچ وقت عقب نمی ماند.

زن متولد آذر دختر متجددی است و می خواهد او را به خاطر خودش و نه برای موهای بلند و بور یا چشمان آبی درشتش دوست بدارید . او معمولا به اندازه پسر متولد این برج آزاد و بی قید نیست. اما گاهگاه می خواهد فرار کند و برود. به خاطر بسپارید که نباید وقتی شانزده سال دارد با او ازدواج کنید .

زن متولد آذر و عشق

زن متولد آذر و عشق

قبل از آنکه دست به کار امر خیر شود باید برود و دنیا را ببیند . در غیر اینصورت بعدها دیسیپلین شما را نمی پذیرد و آشفتگی به بار می آورند. اگر خیلی زود ازدواج کرده و الان احساس خفگی و سرکوب می کند بهتر است در کلاسهای شبانه و یا دانشگاه مکاتبه ای ثبت نام کند.

طالع بینی دختر اذر ماهی

زن متولد آذر دوشیزه ای باانگیزه های مادرانه نیست . اما تمام تلاشش را می کند تا فرزندانی باهوش تربیت کند.

او به بچه ها احترام می گذارد و آنها را نوازش می کند . زن متولد آذر در تربیت فرزندانی مستقل ، بی همتا است . او نه تنها مادری پیر و امل نخواهد بود بلکه بچه ها را تشویق می کند که خودشان باشند. او آنقدر صادق است که همیشه واقعیت را به بچه ها می گوید . مهمترین بخش پیشرفت فرزندانش ، هوش آنهاست . فرزندان او آنقدر تیز هوش هستند که از تک تک سلولهای خاکستری مغزشان استفاده می کنند .

او فمینیست است و اگر بخواهید با او همیشه از چیزهای پیش پا افتاده صحبت کنید ، شعله های خلق آتشی خود را نشان می دهد. به نظر خودش ، او زن است و حقوقی خاص خود دارد ، زن متولد برج آذر از صحبت درباره عقایدش نمی ترسد و با تلاش کار خارج و داخل خانه را با هم تلفیق می‏کند.

چگونه زن متولد آذر را جذب کنیم؟

برای تحریک ذهنش باید تمرکز داشته باشد ، در غیر اینصورت دمغ و پکر می شود محدودیت برای کلیه متولدین برج آذر مضر است ، حتی اگر با آدمهای کم هوش ازدواج کند و آپارتمانی لوکس داشته باشد. اگر دختر متولد با کسی ازدواج کند که نتواند او را به همان ترتیبی که عادت داشته نگهداری کند بعید نیست با اولین کسی که از هوش کافی برخوردار است ، بپلکد.

زن متولد آذر چه مردی را دوست دارد

زن متولد آذر چه مردی را دوست دارد

فراموش نکنید همه متولدین این برج خانه به دوش هستند. در واقع خانه به دوش و خوشگذران هستند و آن دختر خواهان داشتن شریکی است که مثل خودش به سفر علاقمند باشد تا با هم به گردش بروند .

خصوصیات زن های اذر ماهی

سیاره متولد آذر مشتری است و از آنجا که مشتری سیاره پرچانگی است . برخی از زنان متولد این برج خیلی بیشتر از آنکه بتوانند عمل کنند ، قول می دهند . ماهها قبل وقتی از وضع مالی ام ناراضی بودم ، یک زن متولد این برج پیشنهاد کرد هر وقت به پول احتیاج داشتم ، به من قرض خواهد داد وقتی کفگیر به ته دیگ خورد سراغ او رفتم تا کمک بگیرم. او گفت : آه اگر دیروز گفته بودی ، داشتم ، اما قبض گاز را پرداخت کردم و الان اصلا پول ندارم. دختر متولد برج آذر در صحبتهایش دایما از افراد سرشناس نام می برد و شما را آماده می کند تا هرچه می گوید را باور کنید .

می گفت که دیشب در سالن سینما با هنرپیشه که او را به اسم کوچک هم صدا می زد ، ملاقات کرده به نظر آمد حتی آنها با هم شام هم خورده اند ولی بعد شنیدم که اصلا فلانی آشنایی هم نداده است. حرفهای او را زیاد باور نکنید تا به اشتباه نیفتید و نیمه شایسته و تیز هوش این آدمهای مهیج را ببینید.

 

پیوند زناشویی زن متولد آذر با سایر ماه ها
 • آذر با فروردین : (عالی) کم ترین اختلاف و هیاهو از مشخصات بارزشان است
 • آذر با اردیبهشت : (متوسط) جسور بی پروا نیازمند به آزادی و بدون تفاهم
 • آذر با خرداد : (بسیار خوب) سرشار از ذوق و شوق برای زندگی مشترک
 • آذر با تیر : (بد) یکی اجتماعی و اهل گردش و سفر دیگری متمایل به رکن خانواده
 • آذر با مرداد : (متوسط) یکی پر شور و هیجان دیگری دنبال آزادی و استقلال
 • آذر با شهریور : (بد) تنوع طلب خواهان استقلال در ایجاد نظم و انضباط دچار مشکل هستند
 • آذر با مهر : (بسیار خوب) دارای خصیصه هایی مثل محبت درستکاری و مسئولیت پذیر می باشد
 • آذر با آبان : (متوسط) یکی سختگیر در مسائل دیگری سرشت پویا و جدی دارد
 • آذر با آذر : (بسیار خوب) پیوندی بسیار مطلوب توام با سعادت و خوشبختی
 • آذر با دی : (متوسط) خصوصیاتی نسبتا متفاوت دارند باید خویشتن دار باشند
 • آذر با بهمن : (بسیار خوب) از موفق ترین پیوند های زناشویی خواهد بود چون مثبت گرا هستند
 • آذر با اسفند : (متوسط) یکی با صراحت لهجه و سخنان کنایه آمیز و دیگری بسیار عاطفی می باشد

بیوگرافی

پیج اینستاگرام نم نمک

این مطلب مفید بود؟
(71 رای)
80.2%

نظر دادن