ثبت بیوگرافی در گوگل
ثبت بیوگرافی در ویکی پدیا
تبلیغات

در این مطلب جدید در سال 1403 و سال 2024 ، آیا میدانید زن متولد اسفند بهتر است با چه مردی ازدواج کند؟ و زن متولد اسفند چه مردی را دوست دارد و کلا خصوصیات رفتاری او چیست؟ پس با ما همراه باشید.

طالع بینی هندی زن متولد اسفند

زن متولد اسفند قدرت و جاذبه عجیبی برای جلب توجه دارد. شما بدون اینکه دقیقا بدانید چرا ، خود را فریفته او می یابید. یک کلید برای شناخت شخصیت او ، ترس شدیدش از فقر و تنفرش از این است که روزی از نظر مالی به کمک اشخاص بیگانه محتاج بشود. ورای هر نوع جاذبه ای که شما ممکن است داشته باشید ، او می خواهد مطمئن بشود که شما باهوش ، جاه طلب ، کوشا و ساعی هستید و می توانید از او به خوبی مواظبت کنید. او دوست دارد به شما تکیه کند ، بنابراین سعی کنید دلسوز ، مشوق و قوی باشید. شنیدن تملق برایش خیلی اهمیت دارد ، حتی اگر خودش بگوید که آن را دوست ندارد. از اجتماع مردم لذت می برد ، دوست دارد زیاد حرف بزند و برای آینده برنامه ریزی کند.خصوصیات دختر و زن متولد اسفند + طالع بینی عشق و ازدواجخصوصیات دختر و زن متولد اسفند + طالع بینی عشق و ازدواج

نقاط ضعف زن متولد اسفند

اسفندی ها افرادی هستند که از ظاهر عبور می کنند و در عمق غرق می شوند. آنها در هر چیزی نشانه ای می یابند اما گاهی عکس العمل های لازم را دریافت نمی کنند. آنها درد و رنج های دیگران را درک می کنند اما از این که نمی توانند آن را بیان کنند و کار مفیدی انجام دهند ، به شدت ناراحت می شوند و غصه می خورند. برای یک زندگی بهتر ، متولدین این ماه باید توجه بیشتری به خودشان کنند ، در غیر این صورت روزی می رسد که زندگی خودشان را فدای دیگران کرده اند.

وای خدای من عجب زن رویایی! اگر سعی کنید او را به خیال پردازی متهم کنید ، ( با حالتی آرامش بخش!) به طور انتقاد آمیزی شما را نگاه می کند و می گوید کاملا اشتباه می کنید. او واقع گرا است. گاهی هم همه چیز را آن قدر واقعی می پندارد که شاید در حالیکه فیلم غم انگیزی می بیند ، هق هق زیرگریه بزند ، منظورم را که می فهمید!

 زن متولد اسفند چه مردی را دوست دارد

 زن متولد اسفند چه مردی را دوست دارد

بطور کلی این نشانه به قدیسین مربوط می شود. اما فراموش نکنید زنان متولد اسفند دو دسته هستند ، دسته اول زنی لوند با چشم و گوش باز و شیک است ، دسته دوم آفتاب پرستی رویایی است . برخی از این زنان از چنان قدرت تظاهری برخوردارند که تارهای خیال پردازی که به دور خود تنیده اند ، می توانند واقعا باور کنند.

زن متولد اسفند ، زنی است که می تواند به محض اینکه شما ( به عنوان همسر ) صبح خانه را ترک کردید وبه محل رفتید ، مثل زمان هجده سالگی اش لباس بپوشید و از خانه بیرون برود. او با کفشهای پاشه بلندی که پوشیده به زحمت قدم می زند و اوقات خوبی را می گذارند و قبل از شما به خانه بر می گردد و می گوید که تمام روز را در خانه بوده و گردگیری می کرده ( البته همه آنها اینطور نیستند). بعضی از آنها آنقدر عاشق و شیفته شریک هستند که به هیچ وجه نمی توانند بار گناه خیانت کاری را تحمل کنند.

علایق زن متولد اسفند

زن متولد اسفند واقعا رویایی است. وی شیفته خانواده و دوستان است. او از جریحه دار کردن احساسات دیگران متنفر است و مثل متولد برج مهر به جای رویارویی با مسایل ، خود را درگیر آنها نکرده و اغلب با آنها مواجه نمی شود. از آنجا که توانایی همدلی با دیگران را دارد ، مادر خوبی نیز هست و از وظایف خود شانه خالی نمی کند. او بچه ها را غرق محبت می کند. او سعی دارد از بچه ها خیلی مراقبت کند تاجایی که آنها در می یابند گاهی حس استقلال خود را از دست می دهند و تازه وقتی با دنیای واقعی روبروی شوند می بینند که با دنیایی که مادر ترسیم کرده ، خیلی تفاوت دارد.

چگونه زن متولد اسفند را جذب کنیم

چگونه زن متولد اسفند را جذب کنیم

یکی دیگر از دوره بحرانی که مادر متولد برج اسفند می گذراند وقتی است که بچه های بی تجربه او خانه را ترک می کنند و او هم به سراغ خیالبافی می رود و تصور می کند که آنها نوزاد هستند. این خطر همیشه وجود دارد که در سکوت در آبهای خیال پردازی شناور شود. چوب و قلاب ماهی گیری بخرید و او را بیرون بکشید.

 

پیوند زناشویی زن متولد اسفند با سایر ماه ها
 • اسفند با فروردین : (متوسط) با مشکل مواجه است ممکن است پیوند خوبی باشد
 • اسفند با اردیبهشت : (خوب) اشخاصی تو دار و بسیار محتاط و توانایی سازگاری را دارند
 • اسفند با خرداد : (بد) خیال باف و رویاپرداز مرموز و عدم تفاهم با همدیگر
 • اسفند با تیر : (بسیار خوب) پیوندی بسیار خوب همراه عشق و علاقه و با تفاهم کامل
 • اسفند با مرداد : (خوب) هماهنگی بسیار مناسب در برآوردن نیازهای عاطفی یکدیگر
 • اسفند با شهریور : (خوب) بسیار با صبر و حوصله هستند که باعث تفاهم در زندگی میشوند
 • اسفند با مهر : (بسیار خوب) پیوندی موفق چون از نظر عاطفی با هم سازگار و هماهنگ هستند
 • اسفند با آبان : (بد) یکی آرمان گرا و عاشق پیشه دیگری با اعتماد به نفس کافی
 • اسفند با آذر : ( متوسط) یکی با صراحت لهجه و سخنان کنایه آمیز و دیگری بسیار عاطفی میباشد
 • اسفند با دی : (متوسط) یکی اهل حساب و کتاب دیگری احساساتی و عاشق پیشه
 • اسفند با بهمن : (خوب) یکی روشن فکر و اهل منطق دیگری با احساس و عاطفه و مکمل همدیگر
 • اسفند با اسفند : (بد) به خاطر زودرنجی و حساس بودن ممکن است مشکلاتی پیش بیاید

بیوگرافی

پیج اینستاگرام نم نمک

این مطلب مفید بود؟
(23 رای)
70.4%

نظر دادن