ثبت بیوگرافی در گوگل
ثبت بیوگرافی در ویکی پدیا
تبلیغات

در این مطلب جدید در سال 1402 و سال 2023 ، آیا میدانید زن متولد مهر با چه مردی ازدواج کند؟ و زن متولد مهر چه مردی را دوست دارد و کلا خصوصیات رفتاری او چیست؟ پس با ما همراه باشید.

طالع بینی هندی زن متولد مهر

زن متولد مهر فردی احساساتی ، دل نازک ، خلاق ، و تیزهوش است. او عاشق جواهرات ، زیورآلات و لباسهای زیبا و شیک است و به طور کلی از اشیاء لوکس خوشش می آید و به دنبال یک زندگی پر تجمل می باشد. از هدایای گرانبها خیلی لذت می برد و به اشیاء عتیقه بسیار علاقه دارد.خصوصیات دختر و زن متولد مهر + طالع بینی عشق و ازدواجخصوصیات دختر و زن متولد مهر + طالع بینی عشق و ازدواج

نحوه برخورد با زن متولد مهر

او به زندگی با دیدی رمانتیک می نگرد و تا حدودی بدبین و منفی باف است. خیلی با احتیاط با دیگران روبرو می شود و از هرگونه تعجیل در رفتار بدش می آید. او آدمی با ملاحظه و متین است و دوست دارد دیگران نیز رفتاری توام با ظرافت و متانت با او داشته باشند.

زن متولد مهر چه مردی را دوست دارد

زن متولد مهر چه مردی را دوست دارد

زن متولد برج مهر مثل هلویی است که روی دو پا راه می رود. برخی از متولدین مهر آنقدر زیبا هستند که نفس آدم بند می آید. البته شاید روزی عجوزه ای پیر ، مخوف و عجیب و غریب هم در بین آنها پیدا کنید . (شک نکنید او هم فکر می کند که زیباست) دختران متولد این برج قشنگترین دختران در کهکشان راه شیری هستند.

 متولدین مهر ماه

آنها طبیعت زیبایی دارند. دختر متولد برج مهر طوری لباس می پوشد که همه چیز با هم بخواند. او شیک است ، حتی اگر شلوار جین کهنه ای بپوشد ، مطمئن باشید که تمیز است و به پلیور یا تی شرتی که می پوشیده ، می آید . او شیفته مد است تا جایی که گاهی طراح لباس می شود.

زن متولد مهر از مصاحبت دیگران لذت می برد و ندرتا زمان زیادی را به تنهایی می گذارند . اگر تنها زندگی کند که دور از انتظار است ، دوستان زیادی دو و برش دارد. او از جهاتی به زن متولد مرداد شبیه است . زن متولد مهر می خواهد تا جایی که ممکن است با کمترین زحمت ، از میهمانها به بهترین نحو پذیرایی کند. (او حتی بیسکویت را در ظروف لوکس سرو می کند)

چگونه زن متولد مهر را جذب کنیم؟

اگر روزی با دختری روبرو شوید که بوی خوب شیرینی می دهد مطمئن باشید که متولد برج مهر است . او عاشق بوی شیرینی است . اگر می خواهید به قلب او راه پیا کنید یک شیشه عطر و یک دسته گل به او هدیه دهید. فراموش نکنید که رنگ گلبرگها با رنگ بسته عطر جور باشد . او از هماهنگی رنگها لذت می برد. این دختر معمولا یک دسته گل نزدیک سوراخ بینی اش می گیرد .

اگر روزی او را با کثیف ترین و ژولیده ترین لباس ها دیدید ، بدانید که او حتما دچار بحران شده است (مگر آنکه همیشه همینطور باشد.) و مشکل اصلی او بگو مگو با شریک زندگی است .

چگونه زن متولد مهر را عاشق خود کنیم؟

چگونه زن متولد مهر را عاشق خود کنیم؟

زن متولد مهر ذاتا مادر نیست هرچند که بیشترین تلاشش را می کند . با این همه او مادری است که یک دفعه ناپدید می شود. زن مهر باید یاد بگیرد که مهر و محبت را از خانه شروع کند. در مواقع نادر که در خانه به سر می برد مادری دوست داشتنی است.

وقتی بچه ها زبان باز می کنند ، خوشحال تر می شود. او بچه ها را از سنین پایین با کتاب آشنا کرده و از ذهن آنها ذهنی خلاق می سازد. وی بهترین لباسها را به تن خود و بچه ها می کند. بو ، مهمترین چیز مورد توجه اوست حتی بوی بد نوزاد هم او را اذیت می کند و مجبور می شود نزدیک لگن بچه دستگاه تهویه هوا کار بگذارد .

 

پیوند زناشویی زن متولد مهر با سایر ماه ها
 • مهر با فروردین : (بسیار خوب) خونگرم و مهربان معتقد به تساوی حقوق زن و مرد
 • مهر با اردیبهشت : (خوب) انسان هایی هستند که تمایل زیادی به حفظ آرامش و اعتدال دارند
 • مهر با خرداد : (بسیار خوب) آدم هایی حسابگر خونگرم تفاهم مناسبی با هم دارند
 • مهر با تیر : (بسیار خوب) اهل رفت و آمد و معاشرت با دیگران و بسیار شکیبا
 • مهر با مرداد : (خوب) در پی برقراری آرامش و ملایمت همراه با منطق در زندگی هستند
 • مهر با شهریور : (خوب) پیوندی موفق چون منصف عادل و با سلیقه می باشند
 • مهر با مهر : (خوب) به دلیل اشتراکات زیادی که دارند می توانند موفق باشند
 • مهر با آبان : (متوسط) اگرچه خالی از دردسر نیستند اما می توانند موفق باشند
 • مهر با آذر : (بسیار خوب) دارای خصیصه هایی مثل محبت درستکاری و مسئولیت پذیری می باشند
 • مهر با دی : (متوسط) نسبتا خودرای بلندپرواز . ممکن است با مشکل روبرو شوند
 • مهر با بهمن : (بد) پر جنب و جوش بی قرار تنوع طلب و سرکش
 • مهر با اسفند : (بسیار خوب) پیوندی موفق چون از نظر عاطفی با هم سازگار و هماهنگ هستند

بیوگرافی

این مطلب مفید بود؟
(16 رای)
75%

نظر دادن