ثبت بیوگرافی در گوگل
ثبت بیوگرافی در ویکی پدیا
تبلیغات

در این مطلب جدید در سال 1402 و سال 2024 ، شخصیت شناسی و شخصیت شناسی همسر و عشقم با پیامک و اس ام اس و شخصیت شناسی با پیامک و شخصیت شناسی از روی اس ام اس و چت تلگرام با افراد نزدیک و پاسخ دادن اس ام اس را در نم نمک بخوانید.

شخصیت شناسی همسر و عشقم با پیامک و اس ام اس

شناخت شخصیت انسان ها کار بسیار سختی است زیرا انسان ها موجودات پیچیده ای هستند. نوع نوشتار هر شخص می تواند تا حدودی بیانگر شخصیت او باشد. مثلا می توان از روی SMS هایی که برای شما فرستاده می شود ، احساسات و شخصیت طرف مقابل را بشناسید زیرا برخی از افراد با پیامک سعی در انتقال احساسات خود را دارند. اگر به تازگی عاشق شده و وارد رابطه جدید شده اید و تاکنون فرصت کافی برای شناخت طرف مقابل را نداشته اید با بررسی پیامهایی که برای شما ارسال کرده است می توانید پی به شخصیت و احساسات او ببرید.شخصیت شناسی همسر و عشقم با پیامک و اس ام اسشخصیت شناسی همسر و عشقم با پیامک و اس ام اس

البته به طور یقین این مسئله در مورد همه افراد صدق نمی کند. اما برخی از افراد در لحظه نوشتن پیامک ، تمام تلاش خود را برای انتقال احساسات به طرف مقابل می کنند و می توان فهمید که در آن لحظه چه افکاری در ذهن او می گذرد.

چه زمانی شخصیت شناسی با پیامک به کار ما می آید؟

شخصیت شناسی با پیامک علاوه بر اینکه موجب شناخت شما از شخصیت طرف مقابل می شود ، کمک می کند که در دیدار با او غریبه نباشید و او را بهتر بشناسید شناخت باعث مدیریت بهتر روابط می شود و همچنین باعث کمتر شدن کشمکش ها می گردد به طوری که کمک می کند تا به طور مسالمت آمیز به زندگی مشترک و ازدواج ختم شود.

شخصیت شناسی از روی چت

اهمیت شخصیت شناسی با پیامک

منظور از شخصیت شناسی با پیامک این نیست که شما صرفا به قصد این نیست که شما تو مچ عشقت را بگیری یا این که بفهمی آدم تو زردی است و بخواهی او را به دست گیوتین بسپاری تا سرش را بزنی و آتشش بزنی و خاکسترش را بر باد بدهی!

نه هیچ چیز انقدر سخت گیرانه نیست.

هدف از شخصیت شناسی با پیامک این است که به شما کمک کنیم تا :

1. ویژگی های شخصیت طرف مقابل را بشناسید

2. رابطه خود را بهبود بخشید

شخصیت شناسی با پیامک

اگر عشق شما در اوایل کمتر پیامک می دهد :

در ابتدای نامزدی ممکن است عشق شما به طور مداوم پیامک ندهد که شاید به دلیل عدم شناخت کافی از شما باشد و از این جهت نگران باشد که پیامک ها تاثیر منفی در ارتباط با شما ایجاد کند . این بدان معنی نیست که علاقه ای به شما ندارد بلکه اضطراب او را نشان می دهد. اگر متوجه شود که شما به رابطه خود علاقه دارید ریلکس تر می شود. اما توصیه می کنیم در همان آغاز کاری نکنید که سریعا مطیع شما شود.

اگر عشق شما از گیف ، بیشتر استفاده می کند

تا کنون توجه کرده اید که در حال ارسال پیامک هستید اما فقط گیف های متعدد از طرف مقابل می بینید. این نوع ارسال پیام نشان می دهد که عشق شما فردی احساسی است که بیشتر از اینکه به صورت کلامی صحیبت کند ترجیح می دهد با استفاده از روشی امن ، صحبت های خود را با تصاویر متحرک بیان کند. به نظر می رسد که با این شیوه بیشتر می تواند نظرات خود را بیان کند و به جای نوشتن کلمات زیاد با یک گیف به کار خود پایان دهد. استفاده از گیف های مشابه در تمام مکالماتی که از ابتدای آشنایی داشته اید نشان می دهد که این گیف ها ویژگی هایی دارند که ذهن عشق تان آن را تائید می کند.

اگر عشق شما دیر یا زود پاسخ می دهد

کسانی که ارتباطات و حفظ آنها اهمیت دارد دیگران برای آنها در اولویت هستند و بیشترین فکر آنها رابطه با دیگران است. بنابراین چنانچه در خانواده پلاس نم نمک می خوانید به محض رسیدن پیامک ، پاسخ آن را می دهند زیرا فکر می کنند در صورت دیر پاسخ دادن ، آن شخص را از دست می دهند . اما در مقابل افرد با اعتماد به نفس بالا و خود محور و کسانی که دیگران برای آنها در اولویت نمی باشند معمولا دیر پاسخ می دهند و یا پاسخ نمی دهند. البته موقعیت و شرایط افراد را در تمام موارد باید در نظر گرفت.

شخصیت شناسی دیگران

اگر عشق شما پاسخ کوتاهی در جواب پیامکتان می دهد :

افرادی که در جواب پیامک ، پاسخ کوتاه می دهند ، بستگی به حال و احوال آنها در آن لحظه دارد که ممکن است عصبی یا بی حوصله باشند. اما این افراد به طور کلی سردتر هستند و ارتباط های کلامی را خیلی ترجیح نمی دهند. انها دوست دارند سریع و بدون مقدمه و بی هیچ حاشیه ای حرف زده و ه دنبال ادامه ارتباط نیستند. این اشخاص راوبط گسترده ای ندارند.

اگر عشق شما عشقتان از پیامک صبح بخیر و صبحگاهی استفاده می کند :

اگر پسری واقعا عاشق شما نباشد ، تصمیم ندارد که در کل روز با شما در حال رد و بدل کردن پیامک باشد. اما اگر صبح ها شلام می کند و یا در اوایل روز احوالپرسی می کند به این معناست که اولین نفری هستید که صبح در ذهن او می باشید و این نشانه خوبی است.

این شخص مکالمه خود را به آخر شب موکول نمی کند و سعی می کند تعادلی میان رابطه و کار ایجاد کند اما در کل روز بی خیال شما نمی شود. پس اگر تنها یک صبح بخیر می گوید ، ذهن او صد در صد درگیر شما است. معمولا کمی زمان نیاز است تا ارزش شما را بیشتر بداند.

اگر عشق شما از ایموجی و اشکال مختلف استفاده می کند :

امروزه تب استفاده از ایموجی و شکلک در پیامک ها در دنیای مجازی بسیار زیاد شده است ، افرادی که به استفاده از انها علاقه دارند معمولا احساسات آن لحظه خود را با این شکلک ها نشان می دهند. اما باید توجه داشت که نوع برقرار ارتباط در این روزها بسیار مهم تر است. برخی افراد به جای دیدن و احوالپرسی با دوستان و آشنایان فقط به ارسال پیامک اکتفا می کنند که باعث سرد شدن روابط میان انسان ها شده است. استفاده از این مدل ارتباطات در اندازه نرمال خوب است اما موجب از بین رفتن اعتماد به نفس افراد می شود زیرا معارت های ارتباطی و کلامی به مرور از میان می رود.

اغلب مردها تمایل دارند که ظاهر جدی آنها حفظ شود اما نوشتن پیامک با ایموجی ها مخصوصا شکل های مسخره وار به این معنی است که شخصیت آنها خیلی هم جدی نیست و دوست دارند کمی بامزه به نظر برسند.

اگر عشق شما پاسخ بلندی در جواب پیامکتان می دهد :

افرادی که در جواب پیامک ، پاسخ های طولانی می دهند معمولا دوست دارند اطلاعات را به طور کامل ارائه دهند. این افراد اهل برقرار ارتباط و گفتگو با دیگران هستند و بیشتر طرفدار ارتباط کلامی می باشند .همچنین ارتباط برای آنها در اولویت است ، به همین منظور حرف زدن های طولانی و رابطه های طولانی را بیشتر ترجیح می دهند.

اگر عشق شما جواب پیامک های بلندبالای شما را نمی دهد :

برخی از مردها حوصله خواندن پیام های زیاد را ندارند. برخی مواقع جواب ندادن آنها به این نامه های طولانی به معنای بی اهمیت بودن شما نیست بلکه آنها پیام را نخوانده اند پس جواب نداده اند. بنابراین دقت کنید که پیامک های شما زیاد طولانی نشود.

علاقه برخی افراد به جملات فلسفی

برخی افراد همیشه یک بیت شعر یا جملاتی فلسفی برای پاسخ ، در آستین خود آماده دارند و برای هر پیامک عادی از آنها بهره می برند. این افراد برای متفاوت بودن و خود نمایی تلاش می کنند. اینکه جملات تاثیر گذار استفاده کنیم بد نیست اما تکرار این گونه پاسخ دهی موجب از بین رفتن تاثیر آنها می شود ، چرا که برای فرد مقابل تکراری شده و دیگر به معنای آنها توجهی نمی کند و برای او خسته کننده می شود.

اگر او اشتباه تایپی دارد :

افرادی که پاسخ پیام را بریده بریده ، کوتاه یا با غلط های املایی بسیار می نویسند هیچ علاقه ای به استفاده از تکنولوژی های روز دنیا برای برقراری ارتباط ندارند. این افراد معمولا تمرکز نداشته و اغلب عجله دارند.

هنگامی که منظور خود را به درستی نتوانیم در پیامک انتقال دهیم گاه اتفاق می افتد که هنگام پرسش از شخصی ، او یا جواب نمی دهد یا اشتباه پاسخ می دهد یا به طور کل اشتباه برداشت کرده و پاسخ اشتباهی می دهند. این اتفاق در نتیجه همان نرساندن مفهوم و منظور ما است. هنگام صحبت رو در رو روی برخی کلمات تاکید می کنیم و با استفاده از زبان بدن به راحتی منظور خود را بیان می کنیم پس جواب درستی را نیز دریافت می کنیم. در غیر این صورت اگر پاسخ درست دریافت نکنیم شخص با دیدن چهره ما و یا سوالات مکرر متوجه پاسخ اشتباه خود شده و تلاش می کند تا درست و صحیح جواب دهد.

شخصیت شناسی از روی استیکر

اگر عشق شما فقط شب ها پیامک می دهد :

برخی مردها عشق خود را برای مواقعی خاص می خواهند. مثلا فردی که شب کار است و تنها در محل کار حضور دارد ، در ان زمان تنها به فکر همدم است. این شخص با پایان شیفت کاری خود شما را تا شب بعد به دست خدای یکتا می سپارد. این افراد که فقط نیاز به هم صحبت در شب دارند و تنها برای آخرین اولویت در شبانه روز به شما فکر می کنند. نمی توان چندان روی آنها حسابی باز کرد. زیرا برخی از این افراد در طول روز آنلاین هستند اما پیامی نمی فرستند. برخی دیگر هم متاهل هستند اما به دروغ خود را فردی مجرد معرفی می کنند.

اگر عشق شما پیامک های رسمی می فرستد

اگر مردی به طور رسمی پیامک ارسال می کند و فوری پاسخ نمی دهد همچنین به طور سنجیده و با فکر سعی می کند تا پاسخ شما را بدهد یعنی او در زندگی نیز یک مدیر خوب است ، شخصیت محافظه کاری دارد و همه جوانب را می سنجد تا مبادا اشتباهی نکند.

اگر او عکس العملی به جوک های شما نشان نمی دهد :

اگر پسری به دختر علاقه داشته باشد معمولا به احمقانه ترین جوک ها هم واکنش هایی عالی نشان می دهد. اما اگر پسری قصد ماندن در رابطه را نداشته باشد هنگامی که پیامی دریافت می کند و می داند که عکس العمل او برای دختر مهم است ترجیح می دهد واکنشی از خود بروز ندهد .پسری که از جوک خوشش نمی آید اما فرد ارسال کننده برایش مهم است در پاسخ حداقل یک ایموجی لبخند یا قهقه می فرستد که بسیار بهتر از سکوت است.

اگر همیشه سریع جواب پیام شما را می دهند

اینکه هر زمانی که در کنار او هستید به شما توجه می کند خیلی عالی است اما آنچه که اهمیت دارد زمانی است که کنار هم نباشید و به پیام و زنگ شما همیشه سریع جواب دهد . اگر این منوال همیشگی است یعنی از حضور نداشتن شما سو استفاده نمی کند.

اگر روزی برای پاسخ دادن آمادگی نداشته باشد

به طور فرض شما مدام در حال ارسال و دریافت پیامک هستید اما روزی متوجه می شوید که عشقتان پیام های شما را می بیند اما پاسخی به آنها نمی دهد. احتمالا در این شرایط گریه می کنید و می گوئید چه کسی ذهن او را درگیر کرده است که پاسخ شما را نمی دهد. اما اگر وفاداری او به شما ثابت شده است احتمال دارد که در این لحظه آمادگی لازم برای صحبت کردن با شما را ندارد و برای پاسخ دادن به شما به زمان نیاز دارد ، بنابراین او را متهم نکنید زیرا به این معنی نیست که علاقه ای به شما ندارد.

اگر همیشه او در ابتدا به شما پیامک می دهد

اغلب خانم ها از اینکه عشقشان اول پیام نمی دهد گله مند هستند. بنابراین اگر طرف مقابل شما بدون توجه به زمان خواب و بیداری شما پیام می فرستد یعنی با شما راحت است و کاری می کند که در اولین زمانی که بیدار شدید پاسخ او را بدهید. در برخی مواقع مردها ترس این را دارند که موردی را فراموش کنند بنابراین همان موقع که موضوعی ذهن آنها را درگیر کند سریع پیام می فرستند. بنابراین نباید این رفتار آنها را بد بدانید.

مخفف نوشتن برخی افراد

دنیای سرعت باعث عجول شدن بسیاری از مردم شده است. این افراد با سریع نوشتن انتظار دریافت پاسخ سریع دارند. برخی دیگر از روی تنبلی مخفف می نویسند و یا با بی حوصلگی تمام مخفف پاسخ می دهند . آنها سعی می کنند با استفاده از کمترین حروف و کلمات ، پاسخ داده و هزینه کمتری متقبل شوند. اما این اشتباهات املائی به مرور در صحبت های محاوری تاثیر می گذارد و انها عادت می کنند تا مخفف و بریده صحبت کنندالبته این موضوع دلیل نمی شود که اگر فردی زمانی برای پاسخ دادن نمی گذارد در صحبت کردن نیز این گونه باشد. برخی افراد پیامک نمی دهند اما دارای فن بیان بسیار قوی هستند و خیلی خوب صحبت می کنند.

اگر عشق شما اصلا جواب نمی دهد

اتفاقا این افراد بسیار انسان های ارتباطی دیداری و گفتاری هستند ، اولویت آنها ارتباط حضوری است و به دنبال ارتباط چشمی هستند نه کلامی . از لحاظ علمی قسمتی از ذهن این افراد فعال است ، بنابراین ارتباط حضوری را بیشتر دوست دارند.

اگر همیشه در حال چت کردن با شما است :

اگر عشق شما لحظه ای نمی تواند به فکر شما نباشد ، از هر فرصتی برای صحبت کردن با شما استفاده می کند. معمولا در اوایل رابطه این رفتارها بیشتر دیده می شود که حتی کمترین فرصت را برای صحبت های عاشقانه غنیمت می شمارند. فردی که مدام در حال صحبت کردن با شما است ، باید توسط شما کنترل شود. شما نیز به این صحبت زیاد دامن نزنید تا خستگی باعث نابودی رابطه تان نشود.

 شخصیت شناسی از روی گیف

اگر ترجیح او بر زنگ زدن است

پیامک به عنوان یک ارتباط گرم و صمیمی شناخته نمی شود و معمولا در این نوع ارتباط به خاطر درست نرساندن منظور ، افراد دچار سوءتفاهم می شوند. معمولا ما ترجیح می دهیم که مخاطب منظور و احساس مان را متوجه شود و از آنجایی که زبان بدن و کلام ، 80 درصد رساندن پیام است احتمال درست فهمیدن منظور در پیامک بسیار کمتر است. هنگامی که فردی می گوید : پیام نده تماس می گیرم یا حضورا صحبت کنیم یعنی خواهان روابط صمیمی تر و نزدیک تر است. پیامک های خیلی صمیمی در دفعات اول تاثیر می گذارد و پس از مدتی عادی می شود و دیگر نمی تواند احساسات درست را انتقال دهد.

اغلب مردها به دلیل مشغله زیاد ، حوصله تایپ متن را ندارند و زنگ زدن را ترجیح می دهند.

چه افرادی با پیامک ( SMS )راحت تر صحبت می کنند؟

اشخاصی که از موقعیت فرار می کنند با استفاده از SMS راحت تر با برقراری ارتباط مشکل دارند و از واکنش اطرافیان وحشت دارند و اغلب خود را در پشت پیامک ها پنهان می کنند . برخی از افراد نیز به دیگران اجازه صحبت کردن نمی دهند و آنها را مجبور می کنند تا پس از خداحافظی با آنها حرف خود را با پیامک بگویند تا شاید توجه آنها را به خود جلب کنند. به مرور روابط این افراد به ارسال پیامک خلاصه می شود.

بیوگرافی

پیج اینستاگرام نم نمک

این مطلب مفید بود؟
(1 رای)
20%

نظر دادن