ثبت بیوگرافی در گوگل
ثبت بیوگرافی در ویکی پدیا
تبلیغات

در این مطلب جدید در سال 1402 و سال 2023 ، آیا میدانید مرد متولد شهریور بهتر است با چه زنی ازدواج کند؟ و مرد متولد شهریور چه زنی را دوست دارد و کلا خصوصیات رفتاری او چیست؟ پس با ما همراه باشید.

طالع بینی هندی مرد متولد شهریور

مرد متولد شهریور انسانی عملگرا و مادی است و به زندگی با دید رمانتیک و شاعرانه نگاه نمی کند. متولدین این ماه اصولا دارای توانایی زیادی در زمینه کارهای اجرایی هستند و همیشه می شود بر روی کارایی و لیاقت آنها حساب کرد. او انسانی کمال گراست و جذب کسانی می شود که با عزم و اراده ، موقر ، جذاب و با ملاحظه باشند.خصوصیات پسر و مرد متولد شهریور + طالع بینی عشق و ازدواجخصوصیات پسر و مرد متولد شهریور + طالع بینی عشق و ازدواج

در مورد مرد متولد شهریور از کارهای زیر اجتناب کنید

مرد متولد شهریور همان گونه که در مورد بهداشت و نظافت ، غذا خوردن ، و کار و حرفه خویش دقیق و ایرادگیر است در خصوص انتخاب همسر نیز اصلا تعجیل نمی کند و به دنبال یک رابطه عاطفی صادقانه و حقیقی است. و تا موقعی که به مطلوب خود نرسد تصمیم به ازدواج نمی گیرد. اما موقعی که به فرد مورد نظر خود رسید در تصمیم خود پیگیر و ثابت قدم است و با وفاداری کامل شعله گرم و یکنواخت عشق خود را نثار او می کند.پس سعی کنید اعتمادش را جلب کنید.

جذب مرد متولد شهریور

جذب مرد متولد شهریور

و حالا مرد عجیب و غریبی را معرفی خواهم کرد. این مرد ، کسی است که گاهی شانس خود را در قمار امتحان می کند. او رک گو است و آنقدر سرد و بی احساس است که گاهی با خود فکر می کنید چه اشتباهی کرده اید که او اینطور رفتار می کند. اما قبل از آنکه نامه اعتراض آمیزی برای ما بفرستید ، باید بگویم همهء مردان برج شهریور اینگونه نیستند. متولدین مرد این برج چه جذاب باشند ، چه نباشند ، معمولا دوست داشتنی به نظر میرسند. بیشتر آنها پوستی به لطافت ابریشم و به صافی نهر کوهستان ، بدون جوش و لک دارند. آنها چشمانی قشنگ و معمولا قهوه ای رنگ دارند که مثل ستاره ها می درخشند. مرد متولد برج شهریور بلند قد و لاغر اندام است. او نمونهء بلندی ، سبزه بودن ، و خوش تیپی است.

به لباسهایش اهمیت زیادی می دهد و اغلب سنتی است ، حتی وقتی که اهل مد می شود و به همین علت احساس ناراحتی می کند. او پولش را صرف خرید لباسهای ساده و سنگین و عینک آفتابی موقری می کند و با کراواتی فوق العاده به لباسها جلوه می دهد.

نشانه های عاشق شدن مرد متولد شهریور

برخی از مردان متولد برج شهریور کمی سرد و بعضی دیگر مشخصا سرد و بی روحی هستند. برای مرد متولد این برج سخت است که خود را از نظر عاطفی متعهد کند چون می ترسد کنترل اوضاع از دستش خارج شود. او احساسات خود را به طریقی معتدل و دقیق بیان می کند. سیارهء او - مریخ - سبب می شود بیش از قلب از طریق ذهن احساس کند. بسیاری از انها وقتی روش منطقی را انتخاب می کنند ، احساس امنیت بیشتری دارند.

چگونه دل مرد متولد شهریور را بدست اوریم

چگونه دل مرد متولد شهریور را بدست اوریم

مرد شهریور مردی کوشاست و برای رسیدن به آنچه می خواهد سخت تلاش و کار می کند ولی الزاما تلاش او همیشه به سمت پیشرفت و صعود نیست. چون بر عکس متولدین برجهای دیگر جاه طلبی های حیرت انگیز به او القا شده است.

او مثل متولدین برجهای قابل تغییر ، به دگرگونی و تحول در زندگی نیازمند است. گاهی نظرش را چنان تغییر می دهد ، که فکر می کنید می خواهد شما را اذیت کند.

روابط عاطفی مرد متولد شهریور

از آنجا که ابراز احساسات برای او آسان نیست ، پدر خوبی نخواهد بود ، هر چند که خودش می خواهد باشد. اما برای او سخت است که خودمانی رفتار کند. او پدری بسیار منضبط است و وقتی بچه ها تکالیف مدرسه را انجام ندهند الم شنگه به پا می کند.

پدر شهریوری گاهی فراموش می کند که او مدیر مدرسه نیست یا حتی اگر باشد ، خانه مدرسه نیست او باید بفهمد که تعلیم و تربیت همه چیز نیست و عاطفه و محبت مهمتر است. در هر مرحله ای از زندگی که این نکته را بفهمد و به درستی رفتار کند ، مردی خشنود و با احساس خواهد بود.

 

پیوند زناشویی مرد متولد شهریور با سایر ماه ها
 • شهریور با فروردین : (بد) یکی پاک سرشت انسان دوست دیگری جسور و جاه طلب
 • شهریور با اردیبهشت : (خوب) صفات مشترک خوب نظیر جوانمردی و نجابت
 • شهریور با خرداد : (متوسط) یکی عاطفی و عاشق پیشهدیگری با نظم و برنامه مشخص
 • شهریور با تیر : (بسیار خوب) در امور مالی هماهنگ و با صفات مشترک فراوان
 • شهریور با مرداد : (متوسط) نسبتا لجباز و خودرای شاید با مشکل مواجه شوند
 • شهریور با شهریور : (بسیار خوب) هر دو صمیمی و صادق و با محبت می باشند
 • شهریور با مهر : (خوب) مشورت پذیر با منطق و در برطرف کردن مشکلات توانا
 • شهریور با آبان : (متوسط) جسور و بی پروا . سرشار از انرژی و بلند پرواز
 • شهریور با آذر : (بد) تنوع طلب خواهان استدلال در ایجاد نظم و انضباط دچار مشکل هستند
 • شهریور با دی : (خوب) یک ازدواج خوب همراه با زندگی سرشار از محبت
 • شهریور با بهمن : (متوسط) چنین پیوندی با سعی و کوشش می تواند خوب باشد
 • شهریور با اسفند : (خوب) بسیار با صبر و حوصله هستند که باعث تفاهم در زندگی می شود

بیوگرافی

این مطلب مفید بود؟
(30 رای)
80.6%

نظر دادن