ثبت بیوگرافی در گوگل
ثبت بیوگرافی در ویکی پدیا
تبلیغات

در این مطلب جدید در سال 1402 و سال 2023 ، این خانم کلمبیایی مثل خیلی از روزهای دیگر قصد داشت تا از بودن یا نبودن همسایه اش در خانه مطلع شود که ناگهان دچار مشکل شد.

دسته گلی که زن فضول به آب داد!

حتما آشنا هستید با واژه همسایه فضول که دوره ای هم به شکل بازی رایانه ای موجب خنده و سرگرمی شده بود ؛ بله هستند افرادی که به دلایلی علاقه مند به باخبر شدن از اوضاع و زندگی همسایه شان می باشند و این علاقه گاهی کار دستشان می دهد مثل خانمی که تصویرش را در بخش سرگرمی نم نمک مشاهده می کنید ؛ خانمی که فقط برای مطلع شدن از یک ماجرای ساده 5 ساعت گیر افتاده بود.دسته گلی که زن فضول به آب داد! + عکسدسته گلی که زن فضول به آب داد! + عکس

عاقبت فضولی همسایه

این خانم کلمبیایی مثل خیلی از روزهای دیگر قصد داشت تا از بودن یا نبودن همسایه اش در خانه مطلع شود که ناگهان دچار مشکل شد ؛ از قرار معلوم او برای کسب اطلاعت دقیق تر از حضور همسایه اش سرش را بین نرده های درب ورودی برد تا از نزدیک جزئیات داخل خانه را ببیند که سرش داخل نرده ها گیر کرد و به دردسر افتاد.

تصویری که در بخش سرگرمی نم نمک مشاهده می کنید را زنی که نامش منتشر نشده است در " لا ویرجینای " کلمبیا گرفته و منتشر کرده است که تلاش امدادگران برای نجات همسایه فضول را نشان می دهد.

دردسر فضولی همسایه

طبق گزارشات این زن که مشخص نیست به چه دلیل اینقدر مشتاق اطلاع از بودن یا نبودن همسایه اش در خانه بوده است بعد از گیر افتادن تلاش کرد تا سرش را از میان نرده ها خارج کند اما موفق نشد و 5 ساعت در همین وضعیت باقی ماند تا در نهایت فردی صدای گریه های او را شنید و کمک خبر کرد.

بیوگرافی

این مطلب مفید بود؟
(0 رای)
0%

نظر دادن