روز یکشنبه گذشته تصاویر عجیب و دردناکی از یک اتفاق هولناک از یکی از شهربازی های کشور هندوستان در صفحات مجازی و رسانه های مختلفی منتشر شد که توانست با حواشی و واکنش های مختلفی روبرو شود.

اتفاق هولناک 40 دقیقه ای در ارتفاع 55 متری!

بیشتر اوقات زمان هایی که اکثر ما دارای اوقات فراقت و همچنین زمان های اضافه هستیم ، بنابر سلایق مختلف ممکن است انتخاب های مختلفی را برگزینیم که بتوانیم هر چه بهتر این زمان های اضافی را در کنار دوستان و یا حتی اعضای خانواده خود پر کنیم. با این حال شاید یکی از گزینه هایی که هر یک از ما قصد انتخاب آنرا داریم ، شهربازی است که بی شک دارای طرفداران متعددی در سرتاسر جهان است!اتفاق هولناک 40 دقیقه ای در ارتفاع 55 متری! + عکساتفاق هولناک 40 دقیقه ای در ارتفاع 55 متری! + عکس

از این رو شهربازی که متشکل شده از تعداد زیادی وسایل سرگرم کننده است ، می بایست امنیت را به وسیله بازرسی و بررسی روزانه دستگاه های موجود در آن توسط متخصصان این زمینه را برای مشتریان خود به ارمغان بیاورند و طبق معمول وسایلی که عمر طولانی کرده اند هم باید با وسایل سرگرم کننده مدرن و به روز جابجا شوند!

اما متاسفانه به این وسایل اهمیت زیادی داده نمی شود و شاید در طول سال چندین خبر دردناک و ناخوشایند در مورد برخی اتفاقات هولناکی که در شهرهای بازی که بنابر دلایل مختلف رخ می دهد ، باشیم که باز هم علیرغم اطلاع رسانی هایی که می شوند ، شاید هیچ میزان بررسی در طول عمر و سلامت وسایل تفریحی شهرهای بازی نشود.

برای مثال روز یکشنبه گذشته تصاویر عجیب و دردناکی از یک اتفاق هولناک از یکی از شهربازی های کشور هندوستان در صفحات مجازی و رسانه های مختلفی منتشر شد که توانست با حواشی و واکنش های مختلفی روبرو شود. جزئیان بیشتر را در ادامه این مطلب از بخش سرگرمی نم نمک خواهیم گفت.

اتفاق هولناک 40 دقیقه ای در ارتفاع 55 متری!

روز یکشنبه گذشته زمانیکه تعداد زیادی از علاقمندان به شهربازی در شهربازی منطقه احمدآباد هندوستان در حال خوش گذرانی بودند ، ناگهان با اتفاق عجیبی روبرو شدند که توانست با حواشی مختلفی روبرو شود. دسته کم 40 نفر در حال استفاده از یک دستگاه به نام برج تورنادو که از قرار معلوم فرسوده و پر مخاطب بوده است ، بنابر مشکل فنی این دستگاه در ارتفاع 55 متری ثابت می ماند!

اتفاق هولناک 40 دقیقه ای در ارتفاع 55 متری!

سپس بعد از گیر افتادن این دستگاه در ارتفاع 55 متری ، فورا با مامورین آتش نشان تماس گرفته می شود تا جان 40 نفری که بنابر مشکل فنی برج تورنادو در ارتفاع گیر کرده بودند ، نجات داده شود. با این حال بعد از حضور مامورین آتش نشانی ، در طی 45 دقیقه به گزارش تایم آف ایندیا ، نجات این مسافران انجام شد و خوشبختانه تمام آنها توانستند جان سالم بدر ببرند.

این مطلب مفید بود؟
(0 رای)
0%

نوشتن نظرات

توجه : نظرات حاوی الفاظ نامناسب ، تهمت و افترا منتشر نخواهد شد.


تصویر امنیتی