روح پسر جوان خانواده ای توسط دوربین های مداربسته در داخل آشپزخانه شکار شد، تصویر آن را در ادامه مشاهده می نمایید.

روح پسر جوان خانواده توسط دوربین های مداربسته شکار شد

کم نیست تعداد تصاویری که از حضور روح در کنار انسان های این دنیا و در گوشه کنار خانه و ... در فضای مجازی دیده ایم که هر کدام داستانی دارند . در ادامه همان تصاویر اخیرا تصاویری که در این بخش از سرگرمی نم نمک مشاهده خواهید کرد منتشر شده است که متعلق به پسر جوان درگذشته ی خانواده ای است که دو سال پیش از دنیا رفته است.بازگشت روح پسر جوان به خانه پس از مرگ! + عکسبازگشت روح پسر جوان به خانه پس از مرگ! + عکس

در دوربین مدار بسته آشپزخانه ، یک مادر روح پسرش که دو سال پیش بر اثر اوردوز کردن مواد مخدر جان باخت ، را دید. جنیفر هاج در اتاق خواب به همراه دخترش مشغول تماشای تلویزیون بود که ناگهان نوتیقیکشن موبایلش او را از حضور فردی در آشپزخانه مطلع کرد. دخترش گفت : " مامان انگار کسی در آشپزخانه راه می رود ، شبیه "رابی" است" و زن شوکه و خیره به فرد نگاه می کند؛ او می گوید که آن شخص بسیار به "رابی" شباهت داشت. تصویر ضبط شده توسط دوربین های مداربسته واضح بود و مردی را با لباس خواب سفید نشان می داد. این مادر باور دارد که دوربین های مدار بسته روح پسر مرده اش را در منزلش نشان می دادند ، اما وقتی وارد آشپزخانه شدند کسی آنجا نبود.

لحظه وحشتناک دیده شدن روح پسر جوان

روح پسر جوان خانواده در آشپزخانه

وقتی دوربین را برای بازپخش نگاه کردند مردی با ریش را دیدند که درست شبیه پسر و برادر رابی که دو سال پیش بر اثر اوردوز جان باخت . این زن 57 ساله ادعا می کند که پس از دیدن این صحنه هنوز هم می ترسد ولی او همچنین این احساس را دارد که شاید این اتفاق علامتی از در آرامش بودن فرزندش در بهشت باشد؛ و از وقتی اینطور فکر می کند روحش آرام تر شده است. جنیفر هنوز هم شگفت زده و شوکه است که چطور این اتفاق افتاد.

این مطلب مفید بود؟
(3 رای)
73.4%
بازگشت روح پسر جوان به خانه پس از مرگ! + عکس
4.0
out of
5
(
4
) votes

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی

کاربران آنلاین : 3,160