ثبت بیوگرافی در گوگل
ثبت بیوگرافی در ویکی پدیا
تبلیغات

در این مطلب جدید در سال 1402 و سال 2023 ، باز کردن در ماشین و روش جالب باز کردن در ماشین و روش باز کردن در ماشین با موز و ماجرای اصلی بازی کردن در ماشین با موز توسط مرد جوان و باز کردن قفل ماشین با یک روش بسیار عجیب را در نم نمک مشاهده نمایید.

روش باز کردن در ماشین با موز!

مردی جوان توجه همه را به خود جلب کرده بود ، عده زیادی در اطرافش ایستاده و منتظر باز شدن درب خودرو آن هم با استفاده از موز بودند. در کمال تعجب قهرمان قصه ما موفق به انجام این کار شد و بدون هیچ کلید و ابزاری و با در دست داشتن یک عدد موز درب خودروی شخصی اش را باز کرد. کمی بررسی و کنجکاوی بالاخره راز این نمایش شگفت انگیز را فاش کرد.روش باز کردن در ماشین با موز!!روش باز کردن در ماشین با موز!!

مردی که در ابتدای این بخش از نم نمک در موردش صحبت کردیم در پس نمایش جالب خود یعنی باز کردن درب خودرو با موز ، حقه عجیبی به کار برده بود و این حقه جاساز کردن سه عدد کلید در دستانش بود ، به طوریکه باعث می شد او بتواند تنها با نگه داشتن دست خود نزدیک به ماشین ، قفل آن را باز کند.

" بن ورکمن " چهار تراشه کامپیوتری را در دستانش جاساز کرد که هر کدام کار های متفاوتی انجام می دادند ، از جمله قفل کردن ، باز کردن قفل و همچنین باز کردن قفل کامپیوتر و اشتراک گذاری اطلاعات مخاطبان. از قرار معلوم این مرد همیشه به تکنولوژی علاقه زیادی داشت و می خواست که مکانیکی را با تکنولوژی ترکیب کند و آن را وارد زندگی واقعی اش کند اما در وهله اول با کمی مشکل روبرو شد ولی در نهایت در اجرای خواسته اش موفق شد.

باز کردن قفل ماشین با روش عجیب

زمانی که قصد داشت چنین کاری انجام دهد ، یک دامپزشک ، یک پزشک و یک مرکز مربوط به پیرسینگ ، برای این دو ایمپلنت با او مخالفت کردند و این کار را برایش انجام ندادند اما او از هدفش دست نکشید و بالاخره اعضای خانواده را نیز مجاب کرد که این کار را انجام دهد.

کاشت دو عدد تراشه کامپیوتری زیر پوست به گونه ای بود که باید از یک سرنگ برای قرار دادن آن ها در محل مناسب استفاده می کرد اما تراشه مربوط به باز کردن قفل تسلا ، کمی کار را پیچیده می کرد بنابراین مجبور بود که از مرکز پیرسینگ کمک بخواهد و آن ها را متقاعد کند که این کار را برایش انجام دهند ، انجام این کار هم اصلا ساده نبود.

خود "ورکمن" در اینباره می گوید : می دانستم که آن ها می توانستند این کار را انجام دهند اما زمانی که متوجه می شدند که قرار است چه چیزی را در دستان من قرار دهند ، دوباره مخالفت می کردند.

وی زمانی که هر چهار تراشه را در دستانش قرار دادند و متوجه شد که آن ها کار می کنند دیگر از همین روش برای قانع کردن کسانی که او را نمی شناختند و به قدرت جادویی اش ایمان نداشتند استفاده می کرد.

او در این مورد گفت : من کسانی را که نمی دانستند این تراشه ها را داخل دستم دارم ، فریب میدادم. مثلا به آن ها می گفتم در خودروی شخصی ام را با یک عدد موز باز می کنم و سپس موز را جلوی در می گرفتم و تراشه های موجود در دستانم در ماشین را باز می کرد به همین دلیل سرگرمی زیادی بعد از این ماجرا داشتم و تبدیل به یک فرد خاص شده بودم تا اینکه ماجرا لو رفت.

این مرد هنوز هیچ برنامه ای برای خارج کردن این چهار تراشه ندارد. او به تازگی برنامه ریخته که یک عدد تراشه دیگر را هم داخل دستانش بکارد که بتواند به طور مستقیم از دستانش کارت بکشد و هزینه ها را پرداخت کند.

در سه سال گذشته ، کاشت این تراشه های کوچک در زیر پوست محبوبیت زیادی پیدا کرده و اخیرا هم یک کمپانی تکنولوژی سوئدی به کارمندانش پیشنهاد کاشت رایگان تراشه ها را در پوستشان کرده است تا زندگی آن ها را راحت تر کند.

بیوگرافی

این مطلب مفید بود؟
(0 رای)
0%

نظر دادن