بریدن شکم و ماجرای بریدن شکم برای زایمان شکم و داستان عجیب زن بارداری که شکمش را برید و موضوع عجیب زن بارداری که شکمش را برید را در نم نمک مشاهده نمایید.

عمل سزارین زن باردار توسط خودش!

"اینس رامریز پیرز" خانمی از ایالت اوکساکا در مکزیک است که در ماه مارس سال 2003 به یکی از افراد مشهور و بین المللی تبدیل شد. این خانوم هشت فرزند دارد و تا به حال تحت هیچ عمل جراحی قرار نگرفته است اما عشق مادر و فرزندی باعث شد خود به تنهایی کاری شبیه جراحی انجام دهد ، یعنی توانست خودش عمل سزارین را انجام دهد به طوری که هم فرزندش و هم خودش آسیبی نبینند. حتما ماجرا برای شما هم جالب شد پس با ما در این بخش از سرگرمی نم نمک همراه شوید تا درمورد لحظات سخت این مادر شجاع بیشتر بدانید.عمل سزارین زن باردار توسط خودش!عمل سزارین زن باردار توسط خودش!

در تاریخ پنجم مارس سال 2003 زمانی که " اینس " هفت ماهه باردار بود ، احساس کرد که درد زایمان به سراغش آمده است. او در خانه تنها بود و درد به شدت آزارش می داد و این درد او را به یاد 3 سال قبل از این انداخت که به دنیا آوردن یک نوزاد مرده را تجربه کرد و اینبار بعد از گذشت 12 ساعت از درد زایمان ، به شدت می ترسید که این کودکش هم جان خود را از دست بدهد از طرفی می خواست به هر طریقی شده او را به دنیا بیاورد.

درد در نیمه شب به سراغش آمده بود و نزدیکترین کلینیک به آن ها 80 کیلومتر فاصله داشت ، تنها بود و هیچ تلفنی در اختیار نداشت برای همین تصمیم گرفت خودش زایمان را به تنهایی انجام دهد تا اگر جان خود را از دست داد حداقل جان نوزادش را نجات دهد.

نیمه های شب بود که تصمیم گرفت روی یک نیمکت چوبی بنشیند. او یک چاقوی 15 سانتی متری را از آشپزخانه برداشت و در نور کم آشپزخانه شروع به برش شکمش کرد و یک برش عمودی 17 سانتی متری روی شکمش ایجاد کرد که از نزدیکی زیر دنده ها شروع می شد.

بعد از گذشت یک ساعت که مشغول جراحی خودش بود ، توانست به داخل رحم دست پیدا کند و فرزند پسر خود را بیرون بکشد. کودک به محض اینکه از شکم او بیرون آمد ، شروع به گریه کرد و مادر با کمک قیچی بند ناف نوزاد را برش داد. به گفته ی خودش او در این شرایط حالتی تقریباً نیمه هوشیار داشت و خیلی متوجه اتفاقات اطرافش نبود. کمی بعد از بدنیا آوردن نوزادش ، زمانی که دوباره به هوش آمد توانست زخم هایش را با پارچه بندد و به هر زحمتی که بود یکی از پسرانش را متوجه ماجرا کرد و برای کمک گرفتن به بیرون از منزل فرستاد.

بریدن شکم برای زایمان

ماجرای کامل زنی که به دلیل زایمان شکم خود را با چاقو برید

بعد از چند ساعت از طرف مرکز بهداشت دهکده برای کمک به این مادر و نوزاد آمدند و خوشبختانه متوجه شدند که هر دو سالم هستند ، سپس به سرعت شروع به بخیه شکم او کردند.

بعد از آن؛ هم مادر و هم پسرش را راهی جایی برای مراقبت کردند و توانستند در عرض 2 ساعت آن ها را به نزدیکترین بیمارستان برسانند. در آن جا مراقبت های پایه و اساسی پزشکی را انجام دادند و از مادر مراقبت کردند تا محل برش با چاقو که به شدت او را آزار میداد ترمیم پیدا کند.

بعد از شش روز ، جراحی دوم برای ترمیم وضعیت های پیچیده شکم انجام شد ، زیرا به روده آسیب وارد شده بود. سپس بعد از ده روز از جراحی ، " اینس " را که به طور کامل ریکاوری شده بود از بیمارستان مرخص کردند.

زمانی که با او مصاحبه کردند ، اظهار داشت هنگامی که اورلاندو را باردار بودم ، در نیمه های شب ماه هفتم دردی به سراغم آمد که بسیار وحشتناک بود و نمی توانستم آن را تحمل کنم از طرفی به شدت وحشت زده شده بودم و می دانستم که برای زنده ماندن فرزندم حتما باید کاری انجام دهم ، زیرا نمی خواستم به هیچ قیمتی او را از دست بدهم.

من قبل از این پسر ، هفت فرزند دیگر هم به دنیا آوردم و در تولد آن ها هیچ مشکلی نداشتم اما فرزند هشتمم را از دست داده بودم و دیگر نمی خواستم این اتفاق تکرار شود تا این که کیسه آبم ترکید و قابله گفت که به سزارین نیاز دارم اما در آن زمان نمی توانستم به بیمارستان بروم و احساس کردم که فرزندم مشغول تلاش برای بیرون آمدن است و همین باعث شد که دیگر از جایم تکان نخورم.

از طرفی نمی توانستم درد را هم تحمل کنم و اگر فرزندم را از دست می دادم ، خودم را هم می کشتم. یک لحظه احساس کردم که خدا جان هر دوی ما را نجات می دهد و شروع به انجام آن کار کردم.

جالب است بدانید که بعد از این اتفاق رحم "اینس " به سایز نرمال و طبیعی خودش برگشت و هیچ خونریزی و علائمی از عفونت در بدن وجود نداشت. او عقیده دارد تنها کسی است که توانسته خودش به تنهایی یک سزارین موفق البته در چنین شرایطی داشته باشد .

این مطلب مفید بود؟
(1 رای)
100%

نوشتن نظرات

توجه : نظرات حاوی الفاظ نامناسب ، تهمت و افترا منتشر نخواهد شد.


تصویر امنیتی