ثبت بیوگرافی در گوگل
ثبت بیوگرافی در ویکی پدیا
تبلیغات

در این مطلب جدید در سال 1403 و سال 2024 ، کشف تخم دایناسور و عکس تخم دایناسور واقعی و عکس تخم دایناسور در ایران و تخم دایناسور بزرگ و اسباب بازی تخم دایناسور و فیلم تخم دایناسور و فیلم تخم دایناسور واقعی و تخم دایناسور جادویی و تخم دایناسور دیجی کالا در نم نمک.

کشف تخم دایناسورهای 66 میلیون ساله!

دایناسورها موجوداتی گوشت خوار و گاها برخی نیز گیاهخوار بودند که طبق گزارشات انجام شده در بازه 65 الی 251 میلیون سال گذشته بر روی کره زمین زندگی می کردند و بعد از برخورد شهاب سنگ بسیار بزرگ به کره زمین (Big Bang) اکثر آنها کشته شدند و بعدها بصورت کلی نسل آنها از کره زمین منقرض شدند و دیگر هیچ گونه زنده ای از آنها در کره زمین وجود ندارد.کشف تخم دایناسور واقعی 66 میلیون ساله! + عکسکشف تخم دایناسور واقعی 66 میلیون ساله! + عکس

کشف تخم دایناسور واقعی 66 میلیون ساله! + عکس

با این حال امروزه مًی توان بازمانده های این حیوانات را بصورت فسیل و یا اسکلت های خارج شده از سطح زمین را در موزه های بزرگ جهان شاهد بود که توسط دانشمندان و باستان شناسان هنوز هم برخی از گونه های آنها در حال تحلیل و تجزیه هستند تا هر چه بیشتر بتوانند در این مورد اطلاعات بیشتری را در اختیار انسان ها قرار دهند.

اما روز گذشته رسانه های مختلف خبر بسیار عجیبی را از 4 دانش آموز چینی را منتشر کردند که توانست با بازدید و واکنش های مختلفی از جانب کاربران صفحات اجتماعی روبرو شود. جزئیات بیشتر را در ادامه این مطلب از بخش سرگرمی نم نمک خواهیم گفت.

4 دانش آموز روستایی در منطقه جیانگشی کشور چین ، زمانیکه در حال پیاده روی روزانه با یکدیگر بودند ، بصورت کاملا اتفاقی در 11 مه گذشته با یک سنگ عجیب و غریب روبرو می شوند که نهایتا در طی تصمیم خود ، این سنگ عجیب را به موزه منطقه خود برای اکتشافات بیشتر تحویل می دهند تا توسط کارشناسان چینی مورد بررسی قرار گیرد.

بعد از بررسی این سنگ عجیب و غریب دانشمندان در طی بررسی که انجام دادند ، متوجه این شدند که این سنگ عجیب و غریب متعلق به تعدادی تخم دایناسور است که تبدیل به فسیل 66 میلیون ساله شده اند! با این حال این سنگ با ارزش و بی قیمت در موزه محلی نگهداری می شوند!

کشف تخم دایناسور واقعی 66 میلیون ساله! + عکس

جالب است بدانید که استان جیانگشی به عنوان زادگاه دایناسورها در کشور چین محسوب می شود که در طول زمان فسیل های مختلفی را از این منطقه خارج کرده اند که قطعا می تواند در علم انسان ها نسبت به دایناسورها و زندگی آنها موثر واقع شود.

کشف تخم دایناسور واقعی 66 میلیون ساله! + عکس

با این حال این تخم ها بصورت کاملا عجیبی سالم مانده اند و در طی انفجار بزرگ آسیب ندیده اند و این برای دانشمندان و باستان شناسان سرتاسر جهان اتفاقی جالب بود و اعتقاد بر این است که این تخم ها متعلق به 66 میلیون سال گذشته می باشند!

بیوگرافی

پیج اینستاگرام نم نمک

این مطلب مفید بود؟
(0 رای)
0%

نظر دادن