ترس از سوسک و اسباب کشی عجیب زوج جوان از ترس سوسک و تغییر منزل به دلیل وحشت از سوسک و ترس زنان از سوسک و اسباب کشی به دلیل از ترس سوسک را در نم نمک ببینید.

ترس سوسک زندگی زوج جوان را نابود کرد!

ترس خانم ها سوسک مسئله ی عجیب و جدیدی نیست پس اینکه یک خانم از همسرش بخواهد کاری برای خلاصی از سوسک های خانه انجام دهد کاملا طبیعی است اما اینکه او را مجبور به تغییر خانه آنهم به دفعات بالا مثل ماجرایی که در این بخش از گوناگون نم نمک خواهید خواند ، کند دیگر طبیعی نیست.ترس سوسک زندگی زوج جوان را نابود کرد!ترس سوسک زندگی زوج جوان را نابود کرد!

به گزارش odditycentral جابه جایی های مکرر زن و شوهر جوان هندی دیگران را کنجکاو کرد تا اینکه دلیل ماجرا را بدانند ، دلیلی که آنها را راضی به تحمل دشواری های اساباب کشی های مکرر کرده است.

ماجرا روشن شد و اطرافیان دانستند که آقای مهندس و همسرش به دلیل موجودی چندش آور یعنی همان سوسک که شنیدن اسمش هم برخی را دچار ناراحتی میکند ، خانه شان را مرتب جابه جا کنند.

ترس زنان از سوسک

از قرار معلوم همسر این مرد جوان ، به شدت از سوسک وحشت داشته و تا مرز بی هوشی از ترس دیدن آن پیش می رود برای همین به هیچ وجه نمیتواند در خانه ای که سوسک دارد زندگی کند به این دلیل این زوج در عرض 3 سال 18 بار منزل خود را تغییر داده و جابه جا شده اند.

مرد جوان که یک مهندس نرم افزار است و به دلیل وضعیت مناسب مالی اش تا به امروز توانسته درخواست همسرش در مورد خانه را برآورده سازد دیگر نمیتواند این روال را ادامه دهد چرا که جابه جایی های پرتکرار او را خسته کرده است تا جایی که حتی به طلاق و جدایی از همسرش هم فکر کرده.

زن جوان به هیچ وجه نمیتواند آرامش ذهنی داشته باشد و حتی در خانه هایی که سوسک هم دیده نشده است ، به دلیل حسی که داشته و تصور میکرده جایی در گوشه ای از خانه سوسک وجود دارد همسرش را مجبور به تعویض منزل میکرد.

مسئله ی ترس از سوسک باعث اختلافات و تلخی های بسیاری در زندگی این زوج جوان شده و حالا دیگر آنها نمیدانند چه تصمیمی برای این معضل باید بگیرند و از بلایی که سوسک سر زندگی شان آورده رها شوند.

این مطلب مفید بود؟
(2 رای)
100%

نوشتن نظرات

توجه : نظرات حاوی الفاظ نامناسب ، تهمت و افترا منتشر نخواهد شد.


تصویر امنیتی