ثبت بیوگرافی در گوگل
ثبت بیوگرافی در ویکی پدیا
تبلیغات

در این مطلب جدید در سال 1403 و سال 2024 ، تونلی گرانقیمتی که در ادامه مشاهده می نمایید برای رساندن کشور آلمان و دانمارک ساخته خواهد شد، این تونل 19 کیلومتر است.

آلمان توافق خودش را نسبت به تونل 8 میلیارد دلاری به دانمارک اعلام کرد

روز جمعه مقامات آلمانی به رغم اتفاقات زیست محیطی ، موافقت خود را با تونل راه آهن و جاده ای 8 میلیارد دلاری که دانمارک و آلمان را به هم متصل می کنند ، اعلام کردند. این تونل 19 کیلومتر است و جزیره دنیش را به جزیره فهمرن در قسمتی از آلمان وصل میکند و قرار بر این شد که تا سال 2024 تکمیل شود اما تظاهرات مردم آلمان در مورد حفاظت از محیط زیست ، این پروژه را به تاخیر انداخته است.تونل گرانقیمتی مابین آلمان و دانمارک + عکستونل گرانقیمتی مابین آلمان و دانمارک + عکس

تونل 8 میلیارد دلاری

تونلی که کشور آلمان و دانمارک را به هم میرساند

همانطور که در این بخش از سرگرمی نم نمک می خوانید این جزیره در حال حاضر با یک مسیر جاده ای به پایتخت آلمان متصل است اما با احداث تونل جدید ، به سرعت مسیر جاده ها و خطوط راه آهن را از شهرهای آلمان ، هامبورگ ، برمن و هانوفر به پایتخت دانمارک ، کپنهاگ و شهر سوئد مالمو افزایش میدهد و سرعت رسیدن به آنها را آسان تر و سریعتر می کند.

تونل 8 میلیارد دلاری برای رساندن دو کشور به یکدیگر

تونل گرانقیمت برای رساندن آلمان و دانمارک به هم

هزینه این پروژه که 52.6 میلیارد کرون (8.1 میلیارد دلار) می شود ؛ این پروژه شامل یک بزرگراه چهار خط و یک راه آهن دو طرفه است و هزینه آن در کل ، توسط اتحادیه اروپا تامین می شود.14 روز قبل ، وزارت حمل و نقل در آلمان اشلسویگ-هولشتاین نیز این پروژه را تصویب کرده است.کلاو دینسن ، مدیر پروژه Femern A/S ، در بیانیه ای گفت : "این نتیجه چندین سال همکاری بین طرفین در دانمارک و آلمان است.

این برنامه برای اولین بار در سال 2013 ارائه شد و از طریق دو دوره مشاوره عمومی و حرفه ای در آلمان برگزار شد.آنها اعلام کردند که این تصمیم می تواند در دادگاه اداری فدرال آلمان تجدید نظر شود و تصویب این پروژه بزرگ ، تا امسال به طول انجامیده بود.

  • تاریخ: یکشنبه, 09 دی 1397

بیوگرافی

پیج اینستاگرام نم نمک

این مطلب مفید بود؟
(0 رای)
0%

نظر دادن