ثبت بیوگرافی در گوگل
ثبت بیوگرافی در ویکی پدیا
تبلیغات

در این مطلب جدید در سال 1403 و سال 2024 ، در طی آخرین صادراتی که از کشور بریتانیا به این کشور شد، بازرسان سری لانکایی برای بررسی کانتینرها اعزام شدند که متاسفانه با وقایعی تلخ روبرو شدند!

کشف تکه های بدن انسان در یک کانتینر!

سالانه به میزان زیادی قاچاق چه به صورت واردات یا صادرات در کشورهای گوناگون رخ می دهد که بدون هیچ مجوزی افراد اقدام به آن می کنند و از این رو این دلیلی بر ترویج و شیوع بیماری های مختلف خواهد بود که می تواند از یک منطقه به مناطق دیگر جهان گسترش پیدا کند.کشف تکه های بدن انسان در یک کانتینر! + عکسکشف تکه های بدن انسان در یک کانتینر! + عکس

با این وجود برای جلوگیری از این اقدام غیر قانونی ، دولت مردان با برخی مجازات تا میزان مشخصی از آن جلوگیری کرده اند و اما باز هنوز شاهد چنین اقداماتی در جوامع گوناگون می باشیم که می تواند بیانگر خبرهای دردناکی باشد..!

اما روز گذشته خبرهای عجیبی در رسانه های سری لانکا منتشر شد که بسیار شوکه کننده بودند و توانست با واکنش های مختلفی روبرو شود. از قرار معلوم در طی آخرین صادراتی که از کشور بریتانیا به این کشور شد ، بازرسان سری لانکایی برای بررسی کانتینرها اعزام شدند که متاسفانه با وقایعی تلخ روبرو شدند!

کانتینر هایی که در آن تکه های بدن کشف شد!

صدها کانتینر آلوده از بریتانیا به سری لانکا توسط کشتی صادرات شده بودند که در برخی از کانتینرها اجساد و بقایای انسان کشف شد که توسط پتوهای متعددی پوشانده شده بودند که بسیار آلوده بودند و به همین دلیل با برخورد مسئولین سری لانکایی روبرو شد که آنها در طی تصمیمی ، اعلام کردند این کانتینرها به بریتانیا باز خواهند گشت.

کانتینر هایی که در آن تکه های بدن کشف شد!

کانتینر هایی که در آن تکه های بدن کشف شد!

اما تصور کنید که این کانتینرها بدون بررسی اولیه وارد این کشور می شدند! قطعا می توانستند منجر به مرگ و بیماری تعداد زیادی از شهروندان سری لانکایی شود و هنوز علت اصلی و دقیق ارسال این محموله خطرناک به کشور سری لانکا مشخص نمی باشد و مقامات دستور بررسی دقیق آنرا صادر کرده اند و با این وجود هنوز همانند یک راز می باشد.

بیوگرافی

پیج اینستاگرام نم نمک

این مطلب مفید بود؟
(0 رای)
0%

نظر دادن