شکایت به دلیل خواستگاری و شکایت از مرد جوان به خاطر خواستگاری نرفتن و دادگاهی شدن عجیب یک مرد بخاطر خواستگاری و ماجرای شکایت زن جوان از مرد به دلیل خواستگاری نرفتن را در نم نمک مشاهده نمایید.

شکایت از مرد جوان به خاطر خواستگاری نرفتن!!

تفاوت شیوه های آشنایی تا ازدواج بین امروزی ها با قدیمی ترها مشکلات خاص خودش را ایجاد کرده تا جایی که دادگاه باید به شکایت یک خانم به دلیل خواستگاری نرفتن یک آقا رسیدگی کند ، ماجرایی که در این بخش جالب از سرگرمی نم نمک میخوانید.شکایت از مرد جوان به خاطر خواستگاری نرفتن!!شکایت از مرد جوان به خاطر خواستگاری نرفتن!!

خواستگاری نرفتن یک مرد او را به دادگاه کشاند

زن 26 ساله بعد از سالها انتظار و وعده و وعید از طرف مرد مورد علاقه اش برای خواستگاری بالاخره صبرش تمام شد و ماجرا را پای میز محاکمه کشاند تا برای آینده اش قاضی تصمیم گیری کند.

این زن اهل " زامبیا " 8 سال است در انتظار فرا رسیدن روز خواستگاری صبر کرده و با بهانه های مختلف مرد بدقول کنار آمد اما وقتی بعد از گذشت 8 سال انتظار بالاخره قرار خواستگاری گذاشته شد مرد حقه باز این قرار را بهم زد و همین باعث شد تا صبر زن تمام شده و تصمیم به شکایت بگیرد.

شکایت به دلیل خواستگاری

این زن به قاضی گفت : 8 سال است که وقت و زندگی مرا درگیر خود کرده و هر بار به بهانه ای خواستگاری را عقب می اندازد حالا که بعد از 8 سال تاخیر بالاخره یک روز را تعیین کرده بودیم برای مراسم باز هم بد قولی کرد و قرار را بهم زد و همین باعث شد من پیش پدر و مادرم خجالت زده شوم.

این مرد نمیتواند همسر خوبی باشد چرا که به این راحتی بدقولی میکند و دروغ می گوید پس من به دلیل بدقولی و دروغگویی هایش از او شکایت دارم و میخواهم به صورت کاملا جدی به آن رسیدگی شود.

این مطلب مفید بود؟
(0 رای)
0%

نوشتن نظرات

توجه : نظرات حاوی الفاظ نامناسب ، تهمت و افترا منتشر نخواهد شد.