ثبت بیوگرافی در گوگل
ثبت بیوگرافی در ویکی پدیا
تبلیغات

در این مطلب جدید در سال 1403 و سال 2024 ، خواهران دوقلو به هم چسبیده و جداسازی خواهران دوقلو به هم چسبیده و نحوه جداسازی خواهران دوقلو به هم چسبیده و زمان عمل جراحی جداسازی خواهران دوقلو به هم چسبیده و خطرات جداسازی دوقلوهای به هم چسبیده در نم نمک.

جداسازی خواهران دوقلو به هم چسببیده!

دوقلوهای دو ساله ای به نام صفا و ماروا از پاکستان زمانیکه متولد شدند ، با مشکل نادر و خاصی به دنیا آمدند که پزشکان پاکستانی موفق به جراحی آنها نشدند. این دو خواهر دوقلو از سر به هم چسبیده اند که عمل جراحی آنها ریسک بسیار بزرگی می باشد چرا که هر اشتباه کوچک و پیش پا افتاده ای در حین جراحی می تواند منجر به مرگ آنها شود!جداسازی خواهران دوقلو به هم چسبیده! + عکسجداسازی خواهران دوقلو به هم چسبیده! + عکس

با این حال این دوقلوهای پاکستانی برای عمل جراحی به لندن آمدند تا در خیابان معروف " Great Ormond Street " جراحی شوند و خوشبختانه بعد از آزمایشات مختلف این دوقلوها پذیرش شدند و پزشکان گفتند که می توانند آنها را از هم جدا کنند که در جراحی این دوقلوها از 100 پرسنل استفاده شد.

جدایی موفقیت آمیز خواهران دوقلو به هم چسببیده

مادر 34 ساله این دوقلو ها به نام زینب بیبی ، در طی مصاحبه با رسانه ها این گونه گفت : " ما از بیمارستان و تمام پرسنل آن متشکر هستیم و بابت خدمات رسانی آنها سپاسگزاریم".

جدایی موفقیت آمیز خواهران دوقلو به هم چسببیده

پدر این دوقلوها فوت شده است و مادر 34 ساله توسط عموی خود در لندن توانست مسیر طولانی پاکستان تا لندن را بپیماید و جان دخترانش را نجات دهد.

جدایی موفقیت آمیز خواهران دوقلو به هم چسببیده

با این حال لازم به ذکر است که این اتفاق نادر در میان هر 2.5 میلیون تولد رخ می دهد و اکثر آنها بیش از یک روز زنده نمی مانند. با این حال پزشکان بعد از جدا کردن سر این دو نوزاد ، با استفاده از پلیت 3 بعدی جمجمه جدیدی را برای آنها درست کردند که می تواند از مغز آنها نگهداری نماید.

جدایی موفقیت آمیز خواهران دوقلو به هم چسببیده

جدایی موفقیت آمیز خواهران دوقلو به هم چسببیده

این دوقلوها هم اکنون حال بسیار خوبی دارند و جراحی آنها در 2 مرحله انجام شد که بصورت کلی عملیات جراحی جداسازی این دوقلوها ، 55 ساعت طول کشید که بی شک بسیار زیاد می باشد.

بیوگرافی

پیج اینستاگرام نم نمک

این مطلب مفید بود؟
(1 رای)
100%

نظر دادن