داماد فراری و کار عجیب عروس پس از فرار کردن داماد و ماجرای داماد فراری و ازدواج عروس با یکی از میهمانان و ماجرای دقیق فرار کردن داماد و ازدواج عروس با یک میهمان را در نم نمک مشاهده نمایید.

ازدواج عروس با یکی از میهمانان پس از فرار داماد!!

غیبت داماد در مراسم عروسی و تنها ماندن عروس اتفاق عجیبی بود که با پایانی عجیب تر خبرساز شد. دو برادر به نام " آشوک و ناوین " برنامه ریزی کرده بودند تا هر دو در تاریخ 30 ژانویه سال 2021 ازدواج کنند و برای این روز همه چیز را آماده کرده بودند. مراسم حنابندان هردو برادر به خوبی برگزار شد اما روز عروسی یکی از زوج ها به مشکل برخورد ، مشکلی که ماجرایی در پس آن وجود داشت و در ادامه ی این بخش از سرگرمی نم نمک خواهید خواند.ازدواج عروس با یکی از میهمانان پس از فرار داماد!!ازدواج عروس با یکی از میهمانان پس از فرار داماد!!

یکی از برادرها یعنی "ناوین" همراه همسرش "سیندهو" روز عروسی به مراسم نیامد و با یک برنامه ی از پیش تعیین شده فرار کرد تا عروس تنها بماند. عروس ، خانواده ها و همه میهمانان شوکه بودند تا اینکه ماجرا روشن شد و دلیل فراری شدن داماد را همه دانستند.

غیبت داماد در عروسی و تصمیم جالب عروس

از یادداشت " ناوین " مشخص شد که او در گذشته با دختری در ارتباط بوده و این دختر او را تهدید کرده که اگر ازدواج کند ، جلوی همه مهمان ها سم خواهد خورد و زندگی اش را به هم می ریزد به همین دلیل داماد تصمیم گرفت که عروس و مراسم را رها کرده و با او به شهر دیگری فرار کند.

" سیندهو " قلبش از این اتفاق شکست و سردرگم مانده بود و از طرفی هم در برابر مهمانان شرمنده بود اما نمی خواست بهترین شب عمرش اینگونه خراب شود برای همین به این نتیجه رسید که با یکی از مهمانان ازدواج کند.

خانواده او تصمیم گرفتند که داماد آینده شان را در همین مراسم عروسی پیدا کنند و جای خالی " ناوین " را با فرد لایق دیگری پر کنند در نتیجه به لیست مهمان ها نگاهی انداختند. یکی از مهمانان به نام "کاندراپا" که در کنداکتور اتوبوس کار می کرد؛ داوطلب شد که اگر عروس هم موافق است با او ازدواج کند. یعنی همه چیز در عرض 2 ساعت تغییر کرد و سرنوشت آن ها جور دیگری رقم خورد.

این مطلب مفید بود؟
(0 رای)
0%

نوشتن نظرات

توجه : نظرات حاوی الفاظ نامناسب ، تهمت و افترا منتشر نخواهد شد.


تصویر امنیتی