یک زن که نامش منتشر نشده است، در 40 سالگی و به تازگی به مرکز پزشکی اعتراف کرد که احتمالاً پس از اینکه رژیم غذایی آب میوه و آب را به مدت سه هفته داشته است، آسیب مغزی برگشت ناپذیری دیده است.

آسیب مغزی زن جوان پس از رژیم غذایی آب میوه!

یک زن که نامش منتشر نشده است ، در 40 سالگی و به تازگی به مرکز پزشکی اعتراف کرد که احتمالاً پس از اینکه رژیم غذایی آب میوه و آب را به مدت سه هفته داشته است ، آسیب مغزی برگشت ناپذیری دیده است. این زن که کم تر از 40 کیلوگرم وزن دارد به دلیل عدم تعادل شدید نمک ناشی از رژیم غذایی مایعات در شرایط بد فیزیکی قرار گرفته بود ، بنا بر گزارش ها از توصیه یک درمانگر جایگزین بدون مجوز پیروی می کرده است. در حالی که شرایط این زن توسط پزشکان اعلام نشده است ، اعتقاد بر این است که او از هیپوناتریمی ، ملقب به "مسمومیت آب" رنج می برد.آسیب مغزی زن جوان پس از رژیم غذایی آب میوه!آسیب مغزی زن جوان پس از رژیم غذایی آب میوه!

رژیم لاغری زن 40 ساله

این بیماری با سطح پایین سدیم در خون ایجاد می شود و زمانی که سطح سدیم در خون بسیار کم شود ، آب وارد سلول های مغز می شود و باعث تورم آن ها می شود.

رژیم لاغری که برای زن 40 ساله دردسر ساز شد

رژیم لاغری سخت زن 40 ساله

براساس گزارش کانال خبری ، پزشکان می ترسند که سو تغذیه طولانی مدت و دریافت بیش از حد مایعات باعث آسیب مغزی دائمی این زن شود ، اما آن ها فقط زمانی مطمئن خواهند شد که شرایط او ثابت شود. در حالی که رسانه ها هیچ اشاره ای به دلیل اتخاذ رژیم غذایی مایعات توسط این زن نکرده اند ، چنین رژیم سخت و شدیدی گاهی اوقات به عنوان راه سریع برای دفع مسمومیت یا کاهش وزن استفاده می شود. در بعضی مناطق درمان های جایگزین در حال حاضر آزاد هستند ، بنابراین عملاً هر کسی می تواند خودش را متخصص اعلام کند و مشاوره های خصوصی به ازای دریافت پول بدهد.

این مطلب مفید بود؟
(0 رای)
0%

نوشتن نظرات

توجه : نظرات حاوی الفاظ نامناسب ، تهمت و افترا منتشر نخواهد شد.


تصویر امنیتی