ثبت بیوگرافی در گوگل
ثبت بیوگرافی در ویکی پدیا
تبلیغات

در این مطلب جدید در سال 1403 و سال 2024 ، زن جوان 21 ساله ای به نام "موساما" به طور باورنکردنی و بسیار عجیب زایمان کرد و پسرش را به دنیا آورد.

زایمان عجیب زن جوان کنگویی در ارتفاع 13 هزار متری

زن جوانی که اولین بارداری خود را تجربه می کرد برای سفر به استانبول سوار هواپیمایی در فرودگاه جمهوری گابن شد غافل از اینکه هنگام پیاده شدن از این پرواز وضعیتی کاملا متفاوت خواهد داشت ؛ وضعیتی که ماجرا و جزئیات تصویری آن را در این بخش از سرگرمی نم نمک مشاهده خواهید کرد.زایمان عجیب زن جوان در آسمان! + تصاویرزایمان عجیب زن جوان در آسمان! + تصاویر

زن 21 ساله کنگویی که نامش "موساما" منتشر شده است بعد از وضع حمل غیرمنتظره خود پسرش را در طول سفر خود به استانبول به دنیا آورد. وقتی او سوار هواپیما شد طبق آنچه پزشکان به او گفته بودند انتظار نداشت که بچه اش تا اواخر دسامبر به دنیا بیاید اما سه ساعت پس از پرواز او درد شکم خود را احساس کرد و همین درد او را متوجه زایمان زودرسش کرد برای همین این مسئله را به همسرش که یک پزشک است اطلاع داد تا او و خدمه کابین برای آماده شدن برای یک وضع حمل متفاوت هوایی در نیمه راه آماده شوند.

آن ها انتهای هواپیما را برای ایجاد یک فضای مناسب برای انجام زایمان آماده کردند تا در نهایت به سلامت نوزاد پسر به دنیا آمد.

زایمان متفاوت زن جوان در آسمان

ماجرای زایمان بسیار عجیب و باورنکردنی

"فاطمه آکویز" یکی از اعضای خدمه ، به سایت خبری ترکیه گفت : لحظه زیبایی برای ما بود. ما با 144 مسافر سوار شدیم ، اما با 145 مسافر پیاده شدیم. علی رغم دوری از بیمارستان ، زایمان موفقیت آمیز بود و مادر و پسر پس از زایمان خوب عمل کردند. خلبان از همسر آن زن برای ضرورت فرود اضطراری سوال کرد ، اما او گفت که نیازی به منحرف کردن پرواز به فرودگاه دیگری وجود ندارد و از آنجایی که تولد سالم بود ، ما به چهار ساعت پرواز خود ادامه دادیم. تیمی که برای همکاری با هم برای این زایمان در حال تلاش بودند پسر بچه را پس از قطع بندناف ، تمیز کرد و خدمه پرواز به نوبت نوزاد را نگه داشتند و نام این پسربچه " بانل" انتخاب شد.

پسری که در هواپیما به دنیا آمد

نوزادی که در طول سفر در هواپیما به دنیا آمد

نوزاد و مادر پس از فرود هواپیما در استانبول به بیمارستان برده شد مشخص شد هردوی آنها در شرایط خوبی هستند؛ آن ها قرار بود از استانبول به سانفرانسیسکو پرواز کنند ، با این حال برنامه های سفرشان با توقف برنامه ریزی نشده آن ها متوقف شده است.

بیوگرافی

پیج اینستاگرام نم نمک

این مطلب مفید بود؟
(0 رای)
0%

نظر دادن