در حادثه ای عجیب، زن جوانی که در مدت چند ثانیه 2 بار از طبقات مختلف یک هتل به پایین سقوط کرده بود، بطور معجزه آسایی از مرگ گریخت.

زنده ماندن عجیب زن جوان پس از سقوط از طبقه نهم!زنده ماندن عجیب زن جوان پس از سقوط از طبقه نهم! + فیلمزنده ماندن عجیب زن جوان پس از سقوط از طبقه نهم! + فیلم

زن جوانی که در مدت چند ثانیه 2 بار از یک هتل 9 طبقه در چین سقوط کرده بود به طور معجزه آسایی از مرگ گریخت. در حالی که او از طبقه 9 هتل به پایین سقوط کرده بود ، با خوش شانسی روی لبه طبقه دوم فرود آمد ، اما چند ثانیه بعد در حالی که از درد به خود می پیچید ناگهان به کف خیابان سقوط کرد. خوشبختانه افرادی که در خیابان حضور داشتند موفق به گرفتن این زن پیش از برخورد او با کف خیابان شدند.

در حالی که هنوز علت سقوط این زن از طبقه 9 مشخص نشده است او با خوش شانسی از هر دو حادثه جان سالم بدر برد. وی در تاریخ 7 دسامبر اتاقی در طبقه نهم این هتل در منطقه "یانشو" در شمال چین کرایه کرده بود.

 پلیس و گروه اورژانس پزشکی که در محل حادثه حضور داشتند ، به کمک این زن شتافتند و بلافاصله وی به بیمارستان منتقل شد. گفته می شود وی از مرگ حتمی نجات یافته است.

این مطلب مفید بود؟
(0 رای)
0%

نوشتن نظرات

توجه : نظرات حاوی الفاظ نامناسب ، تهمت و افترا منتشر نخواهد شد.