ثبت بیوگرافی در گوگل
ثبت بیوگرافی در ویکی پدیا
تبلیغات

در این مطلب جدید در سال 1403 و سال 2024 ، ما قصد داریم در ادامه این مطلب از بخش سرگرمی نم نمک شما را با موبلندترین سگ که دارای طرفداران زیادی در صفحات مجازی است را آشنا سازیم که تماشای آن بی شک برای شما جالب خواهد بود.

افسانه ای ترین سگی که می توانید ببینید!

سگ ها یکی از حیواناتی هستند که از گذشته ای بسیار دور در کنار انسان ها برای دفاع در مقابل دشمنان و نگهداری و محافظت از دام و... انجام وظیفه نموده اند و پس از گذشت این سال ها هنوز هم شاهد سگ ها و وفاداری آنها به مالکشان هستیم که برای مراقبت از آنها حتی جان خود را نیز گاها به خطر می اندازند.پشمالوترین سگ دنیا + تصاویرپشمالوترین سگ دنیا + تصاویر

اما سگ ها امروزه بیشتر به افراد سالمند توصیه می شوند که از آن نگهداری نمایند و علت آن هم سرگرم شدن و تحرک و فعالیت بیشتر می باشد که برای آنها بسیار مناسب و نیاز است تا فعالیت بیشتر نمایند. اما سگ ها تنها دارای یک نژاد نیستند و ده ها نژاد از آنها وجود دارد که برخی از آنها بسیار زیبا و جذاب هستند و می توانند در حین قدم زدن در پارک و خیابان منجر به جذب افراد پیاده و سواره شوند.

پرهزینه ترین نژاد سگ افغان در جهان

با این وجود ما قصد داریم در ادامه این مطلب از بخش سرگرمی نم نمک شما را با موبلندترین سگ که دارای طرفداران زیادی در صفحات مجازی است را آشنا سازیم که تماشای آن بی شک برای شما جالب خواهد بود و در آن لحظه به آن علاقمند خواهید شد. جزئیات بیشتر را در ادامه این مطلب از بخش سرگرمی نم نمک خواهیم گفت.

سگ زیبا و شناخته شده نژاد افغان

نام این سگ بسیار جذاب که یک سگ از نژاد افغان است و اینک در کشور چین در حال زندگی می باشد ، " AJ Nirvana Battle " است که دارای طرفداران و دنبال گنندگان فراوانی در صفحات مجازی است. " AJ Nirvana Battle " بی شک یکی از زیباترین سگ هایی است که تاکنون مشاهده نموده اید و دارای موها و فیزیک بسیار زیبایی است که در ظاهر ماجرا می تواند کم هزینه باشد.

اما این سگ بسیار زیبا دارای مخارج فراوانی می باشد چرا که این سگ جذاب باید هر 6 الی 8 ساعت به حمام برود و هزینه زیادی نیز باید صرف مراقبت از موهای این حیوان شود.

پرمو ترین نژاد سگ که تا به حال دیده اید

بطور کلی هزینه حمام هر هفته این حیوان 150 دلار و هزینه مراقبت از موهای آن در طی 3 سال به میزان 15000 دلار می باشد که می تواند هزینه گران قیمتی را متحمل سازد و با این وجود این میزان هزینه نشان دهنده ارزش این سگ می باشد.

مالک این سگ بسیار زیبا آقای " کوین چان " 29 ساله است که روزانه شاید نیمی از زمان خود را صرف مراقبت و بازی با آن می نماید و طبق گفته اش به این سگ بسیار علاقه دارد و از آن تصاویر متعددی را در طول روز ثبت می کند و در صفحات مجازی اش به اشتراک می گذارد.

بیوگرافی

پیج اینستاگرام نم نمک

این مطلب مفید بود؟
(2 رای)
30%

نظر دادن