ثبت بیوگرافی در گوگل
ثبت بیوگرافی در ویکی پدیا
تبلیغات

در این مطلب جدید در سال 1403 و سال 2024 ، فروشگاهی در کشور اندونزی وجود دارد که سالانه تعداد زیادی از سگ های بی نوا در بدترین شرایط کشته می شوند و سپس با آتش و حرارت بسیار زیاد موهای بدن آنها را می سوزانند و گوشت این حیوانات را به فروش می رسانند!

توزیع رایگان گوشت سگ و گربه در اندونزی!

حیواناتی همانند سگ ها و گربه ها یکی از موجودات زنده بر روی کره زمین هستند که دارای حقوق خاص خود هستند و نباید این حقوق پایمال شوند. با این حال متاسفانه این حیوانات همیشه با خشونت برخی از افراد منفعت طلب روبرو شده است که هر چند مدت ممکن است با حواشی و بلایایی که به سر این حیوانات می آیند ، روبرو شویم که می توانند ما را شوکه کنند!توزیع رایگان گوشت سگ و گربه در اندونزی! + عکستوزیع رایگان گوشت سگ و گربه در اندونزی! + عکس

اما با وجود هشدارها و واکنش هایی که در مقابل آنها صورت می گیرد ، باز هم شاهد این اتفاقات تلخ هستیم که می توانند بسیار دردناک باشند. با این وجود این حیوانات تنها نیستند و برخی هستد که در قالب حامی در مقابل حقوق آنها دفاع می کنند تا میزان ظلم و خشونت افراد منفعت طلب در سرتاسر جهان کاهش یابد.

فروش رایگان گوشت سگ

برای مثال فروشگاهی در کشور اندونزی وجود دارد که سالانه تعداد زیادی از سگ های بی نوا در بدترین شرایط کشته می شوند و سپس با آتش و حرارت بسیار زیاد موهای بدن آنها را می سوزانند و گوشت این حیوانات را به فروش می رسانند! این فرایند چند سالی است که بصورت مکرر در حال رخ دادن می باشد و اعتراضات متعددی در مقابل آنها شده است.

فروش گوشت سگ در اندونزی

با این حال بیش از 250 هزار نفر از سرتاسر جهان در طی اعتراض به این اقدام وحشتناک و غیر انسانی شکایت کردند و دادخواست امضا شده خود را برای بررسی ارسال کردند تا به این اقدام وحشیانه پایان دهند. در میان این اعتراض کنندگان ، افراد سلبریتی نیز حضور دارند که حتی آقای پیتر رایگان حضورا در این کشور اعتراض کرد.

اعتراض عمومی در برابر فروش گوشت سگ

این در حالی است که بعد از کشتن سگ ها و گربه ها ، گوشت آنها را بصورت رایگان در بازار عرضه می کنند و طبق آماری که منتشر شده است ، بین 8 الی 11 درصد این سگ ها به هاری مبتلا هستند و خوردن گوشت آنها می تواند منجر به بیماری اشخاص شوند و این آمار بسیار تلخی است که در کشور اندونزی در حال حاضر وجود دارد.

بیوگرافی

پیج اینستاگرام نم نمک

این مطلب مفید بود؟
(1 رای)
100%

نظر دادن