ثبت بیوگرافی در گوگل
ثبت بیوگرافی در ویکی پدیا
تبلیغات

در این مطلب جدید در سال 1402 و سال 2023 ، پزشک جراح بعد از سزارین فراموش می کند تا قیچی ای که از آن در طول عمل استفاده کرده بود را از داخل شکم خانم " ازتا گابیوا " خارج کند و این قیچی به مدت 20 سال در شکم وی باقی مانده بود!

قیچی که 20 سال میهمان شکم زن بعد زایمان بود!

زن 62 ساله روسی به نام " ازتا گابیوا " که اخیرا به دلیل دردهای شدید در شکمش به پزشک مراجعه کرده بود و با دیدن نتیجه عکسبرداری ها شوکه شد ، چرا که علت دردهای او مشکلی بود که ریشه اش به 20 سال پیش باز می گشت.قیچی که 20 سال میهمان شکم زن بعد زایمان بود! + عکسقیچی که 20 سال میهمان شکم زن بعد زایمان بود! + عکس

از قرار معلوم در آخرین دوران بارداری وی که در سال 1996 میلادی صورت گرفت ، پزشک جراح بعد از سزارین فراموش می کند تا قیچی ای که از آن در طول عمل استفاده کرده بود را از داخل شکم خانم " ازتا گابیوا " خارج کند و این قیچی به مدت 20 سال در شکم وی باقی مانده بود!

قیچی که 20 سال میهمان شکم زن بعد زایمان بود! + عکس

خانم ازتا نیز شوکه شده بود و فورا پرسید : " قیچی؟؟!!! " و پزشک نتیجه آزمایش را به او نشان داد و " ازتا گابیوا " در ابتدا دلیل اصلی جا ماندن قیچی را در داخل شکم خود را به خاطر نمی آورد و اما بعد از کمی تامل بخاطر آورد که آخرین جراحی اش در سال 1996 بود و در آن جراحی سزارین صورت گرفت! به همین دلیل پزشکان فورا تصمیم به جراحی و خارج کردن قیچی از شکم او کردند.

این مورد کمی تکان دهنده بود چرا که سالانه چنین اتفاقاتی در اقصی نقاط جهان توسط برخی از پزشکان بی مسئول انجام می شود و خبرهای آنرا می توان از رسانه های مختلف شاهد بود. از این رو وزارت بهداشت اوستیای شمالی روسیه ، تصمیم به تحقیقات اختصاصی در این زمینه گرفت و افزود که جبران خسارت این دو دهه نیز باید به این زن مسن پرداخت شود.

بیوگرافی

این مطلب مفید بود؟
(1 رای)
100%

نظر دادن