ثبت بیوگرافی در گوگل
ثبت بیوگرافی در ویکی پدیا
تبلیغات

در این مطلب جدید در سال 1403 و سال 2024 ، او بانوی اول آمریکاست، لباس هایی که به تن می کند منتقدان زیادی پیدا کرده است.مانکن سابق اسلوونیایی آمریکایی و بانوی اول ایالات متحده آمریکا در حال حاضر یکی از پر بحث ترین زنان است.

مدلهای لباس جنجالی ملانیا ترامپ!

مانکن سابق اسلوونیایی آمریکایی و بانوی اول ایالات متحده آمریکا در حال حاضر یکی از پر بحث ترین زنان است. جدا از این که او بانوی اول آمریکاست ، لباس هایی که به تن می کند نیز منتقدان زیادی پیدا کرده است.لباس های جنجالی ملانیا ترامپ + عکسلباس های جنجالی ملانیا ترامپ + عکس

از اکسسوری هایی که او استفاده می کند تا لباس ها و کیف و کفش هایش ، همگی توجه طراحان مد و منتقدان را به خود جلب کرده ، طوری که خبرها و تیترهای زیادی را به خود اختصاص داده است. اگر شما هم دوست دارید که با لباس های بحث برانگیزی که ملانیا ترامپ به تن کرده آشنا شوید ، در ادامه مطلب در نم نمک با نم نمک همراه باشید.

لباس او هنگام دیدار با سران عربستان سعودی

لباس او هنگام دیدار با سران عربستان سعودی

اگر چه زنان غربی همگی ترجیح می دهند که هنگام سفر به خاورمیانه ، لباسی مناسب با فرهنگ مردمان آن کشور ، به عنوان مثال روسری و شال ، به تن کنند ، ملانیا هیچ توجهی به این امر نکرد و لباسی را که خود می پسندید پوشید. در سال 2015، ترامپ در توییتر خود خطاب به میشل اوباما نوشت : «نه تنها برای من ، که برای همه مردم عجیب بود که چرا میشل اوباما در دیدار سران عربستان از پوشیدن روسری خودداری کرد. این کمال بی احترامی ست.» اما حال باید این جمله را خطاب به همسرش بگوید. علاوه بر این موضوع ، لباس مشکی بلندی که ملانیا به تن کرده با آن کمربند پهن طلایی ، اصلا برازنده همچین موقعیتی نبود.

کلاه او هنگام بازدید از آسیب دیدگان طوفان هاروی

کلاه او هنگام بازدید از آسیب دیدگان طوفان هاروی

زمانی که ملامیا برای مجروجین طوفان هاروی به تگزاس سفر کرد ، یک کلاه بیسبال به سر داشت که روی آن واژه « FLOTUS» به معنی بانوی اول آمریکا حک شده بود. اگرچه لباس او لباسی مناسب با این شرایط بود اما درکی از کلاه ورزشی او نداریم. این کلاه بحث های زیادی را در شبکه های اجتماعی به راه انداخت. به عنوان مثال یکی از کاربران در توییتر خود نوشته بود : «ملانیا ترامپ کلاهی با واژه «FLOTUS» به سر کرده که به همگان نشان دهد چه کسی است؟»

کفش پاشنه بلند او در بازدید از آسیب زدگان حادثه طوفان هاروی

کفش پاشنه بلند او در بازدید از آسیب زدگان حادثه طوفان هاروی

نه تنها کلاه «FLOTUS» ملانیا هنگام کمک به مجروحین حادثه طوفان هاروی غوغا به راه انداخت ، بلکه کفش هایی که او به پا کرده بود نیز نقدهای زیادی را به همراه داشت. آیا عجیب نیست که در چنین شرایطی وحشتناکی کفش های مجلسی به پا کنیم؟

لباس رالف لورن او در مراسم تحلیف

لباس رالف لورن او در مراسم تحلیف

بعد از انتخابات جنجال برانگیز آمریکا و ریاست جمهوری دونالد ترامپ ، شاهد واکنش مخالفت آمیز سلبریتی ها و مردم بوده ایم. طراحان لباس نیز از این قاعده مستثنی نبودند و به شیوه خود مخالفت شان را با رئیس جمهور جدید نشان دادند. بسیاری از طراحان معروف از طراحی لباس برای ملانیا ترامپ خودداری کردند. در نهایت بانوی اول آمریکا با لباسی از طرح رالف لورن به مراسم تحلیف رفت. عده ای عقیده دارند که او با پوشیدن این لباس ، خود را به شکل ژاکلین کندی در آورده است. از آن زمان به بعد ، برند رالف لورن از چشم بسیاری از مردم افتاد.

رنگ صورتی لباس او در دومین مناظره ریاست جمهوری همسرش و کلینتون

رنگ صورتی لباس او در دومین مناظره ریاست جمهوری همسرش و کلینتون

اگر چه مدل لباسی که ملانیا در مراسم دومین مناظره ریاست جمهوری همسرش و کلینتون پوشیده بود ، نقد منفی وارد نکرد اما رنگ آن بحث های زیادی به راه انداخت. رنگ صورتی جیغ لباسش مناسب با مراسمی که در آن شرکت کرده بود ، نبود. از کجا معلوم ، شاید او با این پوشش می خواست پیغامی را منتقل کند!

عینک گوجی او در گورستان ملی آرلینگتون

عینک گوجی او در گورستان ملی آرلینگتون

در بازدید از گورستان ملی آرلینگتون ، ملانیا ترامپ عینک دودی از برند گوچی به چشم داشت. نقدهای زیادی از این که عینک زدن در این مراسم نشانه بی احترامی او به دیگران بود ، به میان آمد. در واقع او با این کار چشم هایش را از دیگران پوشاند که خود نشانی از بی حرمتی به دیگران و مراسمی که در آن شرکت کرد ، بود.

لباس سفید و کوتاه او در بازدید از دیوار ندبه در اورشلیم

لباس سفید و کوتاه او در بازدید از دیوار ندبه در اورشلیم

بسیاری از افراد معتقدند لباس هایی که ملانیا هنگام سفر به خاورمیانه به تن کرد ، به هیچ وجه مناسب آن شرایط نبود. لباسی که او هنگام بازدید از دیوار ندبه در اورشلیم به تن داشت نیز چنین بود. معمولا برای مکان های مقدس ، لباسی بلند با رنگی تیره به تن می کنند ، اما بانوی اول آمریکا برای چنین مکانی ، لباسی سفید و کوتاه با یقه باز v شکل به تن داشت.

کفش پاشنه بلند او در بازدید از قربانیان طوفان ماریا پورتوریکو

کفش پاشنه بلند او در بازدید از قربانیان طوفان ماریا پورتوریکو

دقیقا نمی دانیم که ملانیا چه هم خوانی میان کفش پاشنه بلند و طوفان های مرگبار دیده است که هر بار هنگام ملاقات قربانیان ، آن را به پا می کند؟!

لباس صورتی رنگ او در یکی از سخنرانی ها

لباس صورتی رنگ او در یکی از سخنرانی ها

علاوه بر کفش پاشنه بلند که ملانیا در هر شرایطی از پاهایش در نمی آورد ، او به رنگ صورتی جیغ نیز علاقه زیادی دارد. پس از این که او در یکی از سخنرانی هایش یک لباس صورتی جیغ ، آنهم بزرگ تر از سایز تنش ، به تن کرد ، بحث های زیادی را در شبکه های اجتماعی به راه انداخت. بسیاری از پست ها حاوی این پیام بود که او اضافه وزن پیدا کرده است. یکی از کاربران نیز نوشت : «زمانی که به سخنرانی ملانیا گوش می کردم ، تنها چیزی که توجه مرا به خود جلب کرد ، لباس صورتی رنگ و گشاد او بود. او بیشتر شبیه یک آب نبات چوبی شده بود.»

لباس کوتاه او هنگام بازدید از مدرسه ای در عربستان

لباس کوتاه او هنگام بازدید از مدرسه ای در عربستان

در سفر به عربستان ، ملانیا کوچیک ترین توجهی به فرهنگ کشوری که به آنجا سفر کرده ، نکرد. او برای بازدید از مدرسه ای در عربستان ، لباسی کوتاه به تن کرد طوری که پاهای برهنه اش پیدا بود. مطمئنا این لباس نه تنها در چنین کشور مسلمانی ، بلکه در محیط رسمی مدرسه نیز کار عاقلانه ای نبود.

پرتره رسمی او برای کاخ سفید

پرتره رسمی او برای کاخ سفید

یکی دیگر از عکس های ملانیا که خشم دیگران را به جوش آورد ، پرتره ای بود که برای کاخ سفید از خود گرفت. آنچه بیشتر در این پرتره جلب توجه می کند ، انگشتر 25 قیراطی آن است که دونالد ترامپ برای سالگرد ازدواج شان به او هدیه داد. به بیان دیگر ، این عکس بیش از هر چیزی ، جنبه خودنمایی دارد.

کت 51000 دلاری دولچه و گابانای او

کت 51000 دلاری دولچه و گابانای او

کتی که ملانیا ترامپ از برند لاکچری دولچه و گابانا و به قیمت 51000 دلار به تن کرد ، تیتر بسیاری از مجلات شد. منتقدان معتقدند که او با پوشیدن این کت تنها می خواسته که ثروت خود را به نمایش بگذارد. قیمت این کت با درآمد 2015 خانواده متوسط آمریکا برابری می کند.

تاثیری که او روی برند دولچه و گابانا گذاشت

تاثیری که او روی برند دولچه و گابانا گذاشت

طراح ایتالیایی برند دولچه و گابانا ، لباس های بسیاری را برای ملانیا طراحی کرده است ، این کار خشم مردم را برانگیخت طوری که پست های زیادی را با هشتک هایی حاوی فحش و ناسزا به این برند لوکس منتشر کردند. اما این برند آنقدر تحت تاثیر ملانیا قرار گرفته که هشتک های مربوطه را روی تی شرت هایش چاپ و روانه بازار کرد.

بیوگرافی

پیج اینستاگرام نم نمک

این مطلب مفید بود؟
(2 رای)
80%

نظر دادن