ثبت بیوگرافی در گوگل
ثبت بیوگرافی در ویکی پدیا
تبلیغات

در این مطلب جدید در سال 1402 و سال 2023 ، در اصل اولین لپ تاپ چوبی در سال 2015 میلادی رونمائی شد که نسخه 2.0 آن حاوی سیستم عامل لینوکس می باشد که این روزها در بازارهای جهانی عرضه شده است.

رونمایی از لپ تاپ چوبی جالب و دیدنی!

در عصری که همه شرکت هایی که در زمینه فناوری در حال کار و فعالیت می باشند ، بیشتر آنها سعی بر این دارند تا بتوانند دستگاه های مجهز به جدیدترین و بروزترین ویژگی ها در اختیار مشتری قرار بدهند تا این گونه به فروش کلفی دست پیدا کنند. اما این در حالی است که یک شرکت از کشور پرو به نام " Carrascos " اخیرا لپ تاپی جدید و منحصر بفردی را تولید کرد که می تواند کمی جالب و در عین حال شوکه کننده باشد.رونمایی از لپ تاپ چوبی جالب و دیدنی! + عکسرونمایی از لپ تاپ چوبی جالب و دیدنی! + عکس

این کمپانی برای آنکه بتواند کامپیوتر را به دور افتاده ترین مناطق پرو نیز ارسال کند ، تصمیم گرفت تا لپ تاپی تک بورد را روکش چوبی طراحی کند که ایده ای جالب و خاصی در نوع خودش می باشد. این لپ تاپ 10 اینچی بسیار سبک و مقرون به صرف می باشد. نام این لپتاپ " Wawalaptop " می باشد که قیمت 235 دلاری دارد که نسخه پیشرفته آن با تفاوت 35 دلاری به فروش میرسد.

با این حال می تواند این گونه گفت که این کمپانی در ابتدا به هیچ منفعت و سودی از این مسیر فکر نکرده است و بیشتر سعی بر این داشته تا بتواند با محصولی ارزان قیمت ، استفاده از کامپیوتر را برای همگان امکان پذیر کند و از طرفی این لپ تاپ دوستدار محیط زیست نیز می باشد چرا که در آن از پنل خورشیدی بکار رفته است و با استفاده از آن نیز می تواند شارژ شود.

ساخت لپ تاپ چوبی برای دانش آموزان

ساخت لپ تاپ چوبی برای دانش آموزان

در اصل اولین لپ تاپ چوبی در سال 2015 میلادی رونمائی شد که نسخه 2.0 آن حاوی سیستم عامل لینوکس می باشد که این روزها در بازارهای جهانی عرضه شده است. با این حال هیچ مشکلی برای لپ تاپ پیش نخواهد آمد و در صورت بروز مشکل در بدنه ، آنها می توانند آنرا با استفاده از جایگزین کردن بدنه جدید تعمیر کنند!

ساخت لپ تاپ چوبی با کمترین قیمت ممکن

ساخت لپ تاپ چوبی با کمترین قیمت ممکن

با این وجود عمر این لپ تاپ ها چیزی بیش از 15 سال خواهد رسید و تمام دانش آموزان در مدارس برای آموزش می توانند از این سری از ل تاپ ها استفاده نمایند و بی شک ایده این کار بسیار جالب و منحصر بفرد بود چرا که کودکان مناطق دور افتاده نیز می توانند به راحتی از این فناوری استفاده کنند.

بیوگرافی

این مطلب مفید بود؟
(1 رای)
100%

نظر دادن