مامور پستی از میدلندز غربی روز گذشته توانست با انتشار تصاویری در صفحات مجازی با بازدید و واکنش های متعددی روبرو شود که هنوز نام وی مشخص نیست.

حرکت جالب پستچی با ماشین اسباب بازی!

در گذشته نه چندان دور اگر شما قصد ارسال نامه ای را به هر مقصدی داشتید ، می بایست با استفاده از حیوانات چهارپا در بیابان ها سفر می کردید تا با گذراندن آسیب های احتمالی به مقصد میرسیدید و نامه یا بسته مدنظرتان را به شخص یا اشخاصی تحویل میدادید و مجددا به مبداء خود باز می گشتید که هر آن ممکن بود مورد حمله راهزن ها قرار می گرفتید.حرکت جالب پستچی با ماشین اسباب بازی! + عکسحرکت جالب پستچی با ماشین اسباب بازی! + عکس

با این حال خشوبختانه دیگر شاهد چنین اتفاقاتی نیستیم و در دنیای امروزی از طریق پست می توانیم تمام نامه ها و بسته های مدنظر خود را در کمترین زمان ممکن به مقصد برسانید و دیگر نیازی نیست خودتان زحمت ارسال آنرا بر عهده بگیرید چرا که با قیمت ناچیز می توانید نامه های خود را از طریق پست ارسال کنید.

از این رو مامورین پست بی شک وظیفه حائل اهمیتی دارند که می بایست بسته و نامه هایی که روزانه از طریق آنها در اقصی نقاط جهان تحویل داده می شود ، کاملا سالم باشد و آسیبی به آن نرسیده باشد! با این وجود آنها نیاز به وسایل نقلیه ای دارند که می بایست از طریق پست فراهم شود تا فرآیند ارسال بسته ها توسط مامور پست در محدوده انجام شده انجام شود.

اما روز گذشته مامور پستی از میدلندز غربی تصویری جنجالی و پر حاشیه ای را در صفحات مجازی منتشر نمود که توانست با بازدید و واکنش های متعددی روبرو شود. جزئیات بیشتر را در ادامه این مطلب از بخش سرگرمی نم نمک خواهیم گفت.

حرکت جالب پستچی با ماشین اسباب بازی! + عکس

مامور پستی از میدلندز غربی روز گذشته توانست با انتشار تصاویری در صفحات مجازی با بازدید و واکنش های متعددی روبرو شود که هنوز نام وی مشخص نیست. این مامور پست از قرار معلوم هیچ وسیله نقلیه ای به وی برای انجام ماموریتش تحویل داده نشده بود و با درخواست وی در این زمینه موافقت نمی شد.

حرکت جالب پستچی با ماشین اسباب بازی! + عکس

از این رو این مامور پست تصمیم گرفت تا سوار بر یک ماشین اسباب بازی وظایف خود را انجام دهد که این اقدام وی به شدت دیده شد و با واکنش های مختلفی پستخانه میدلندز غربی را روبرو ساخت!

این مطلب مفید بود؟
حرکت جالب پستچی با ماشین اسباب بازی! + عکس
5.0
out of
5
(
1
) votes
(0 رای)
0%

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی

کاربران آنلاین : 3,010