" کریستیانو برگ " اهل برزیل مرد جوانی است که به دلیل داشتن موهایی به بلندی بیش از 60 سانتی متر این روزها تصاویرش با تیتر راپونزل مرد در شبکه های اجتماعی دست به دست می شود.

مرد گیسو کمند و راپونزل مرد هم دیده شد!

راپونزل شخصیت مو بلند انیمیشن گیسو کمند که موهای بلندش علاوه بر زیبایی قدرت خاصی داشت مثل و مشابه در دنیای واقعی هم دارد که چندین نمونه ی ان را پیش از این در بخش سرگرمی نم نمک به شما معرفی کرده ایم اما تا به حال هیچ کس راپونزل مرد ندیده بود .مرد گیسو کمند و راپونزل مرد هم دیده شد! + عکسمرد گیسو کمند و راپونزل مرد هم دیده شد! + عکس

راپونزل مرد در دنیای واقعی

گیسو کمند و راپونزل مرد

" کریستیانو برگ " اهل برزیل مرد جوانی است که به دلیل داشتن موهایی به بلندی بیش از 60 سانتی متر این روزها تصاویرش با تیتر راپونزل مرد در شبکه های اجتماعی دست به دست می شود.

به گزارش میرر این مرد جوان به مدت 7 سال موهایش را کوتاه نکرده و با مراقبت های جدی از موهایش با استفاده از ماسک های ، نعناع ، آواکادوو ، آلوئه ورا و روغن های گیاهی توانسته موهای پرپشت و بلندی داشته باشد.

گیسو کمند مرد

راپونزل مرد با موهای بلند و پرپشت

برخلاف نظر اکثر کاربران فضای مجازی برخی این ظاهر او را بسیار زشت و زننده برای یک مرد خواندند و معتقد بودند که او به واسطه ی حسادت به زنان مو بلند مردانگی خود را زیر سوال برده است درحالی که او این مسئله را نپذیرفته و به خاطر زیبایی موهایش تصمیم به بلند کردن آنها گرفته.

مردی با موهای بلند و پرپشت

مردی که 7 سال موهایش را کوتاه نکرده

"کریستیانو " میگوید : موهای بلند من تقریبا نظر هر بیننده ای را به خود جلب می کند و بیشتر آنها از موهای من خوششان می آید ولی هستند افرادی که با لحنی نامناسب مرا خطاب می کنند که البته برای من اهمیتی ندارد.من از سال 2012 موهایم را کوتاه نکرده ام و هر روز و هر سال که موهایم بلندتر شده اعتماد به نفس من نیز بیشتر شده است .

در مورد علاقه ی او به شخصیت راپونزل کریستیانو می گوید : بلندی موهای من ارتباطی به آن شخصیت نداشته و به دلیل علاقه شخصی ام این کار را انجام داده ام.

این مطلب مفید بود؟
(1 رای)
20%
مرد گیسو کمند و راپونزل مرد هم دیده شد! + عکس
3.0
out of
5
(
2
) votes

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی

کاربران آنلاین : 4,890